Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielka wyprzedaż miejskich nieruchomości

Utworzony przez AnalDestructor, 4 stycznia 2010 r. o 19:36 Powrót do artykułu
Nadchodzą wybory, łUrbany i reszta bandy już szykują kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA BYM UWAŻAŁ NA NOWEGO DORADZCĘ PREZYDENTA P. DAŃKĘ PIOTRA.TO KOLEŚ KTÓRY PRZY POMOCY SWOICH KOLESI PODKUPI KILKA DZIAŁEK ZA NAJMNIEJSZE KWOTY.ZNAM FACETA I WIEM ŻE TAK JEST.STARY MŁYN NA MŁYŃSKIEJ MA BYĆ HOTELEM, HOTEL PRACOWNICZY NA DIAMENTOWEJ KUPIONY RAZEM Z MIESZKAŃCAMI ZA GROSZE I TERAZ WŁAŚNIE CI MIESZKAŃCY NIE MAJĄ WODY I ŚWIATŁA BO PAŃ DAŃKO I JEGO POPLECZNIK P.WELL....N KUPIŁ TEN HOTEL I CHCE SIĘ POPROSTU TYCH LUDZI POZBYĆ A LOKAL I PRZEDE WSZYSTKIM DZIAŁKE MIEĆ ZA GROSZE.UWAGA NA DAŃKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie przetarg na dzialki budowlane - osiedle "Szerokie"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt napisał:
JA BYM UWAŻAŁ NA NOWEGO DORADZCĘ PREZYDENTA P. DAŃKĘ PIOTRA.TO KOLEŚ KTÓRY PRZY POMOCY SWOICH KOLESI PODKUPI KILKA DZIAŁEK ZA NAJMNIEJSZE KWOTY.ZNAM FACETA I WIEM ŻE TAK JEST.STARY MŁYN NA MŁYŃSKIEJ MA BYĆ HOTELEM, HOTEL PRACOWNICZY NA DIAMENTOWEJ KUPIONY RAZEM Z MIESZKAŃCAMI ZA GROSZE I TERAZ WŁAŚNIE CI MIESZKAŃCY NIE MAJĄ WODY I ŚWIATŁA BO PAŃ DAŃKO I JEGO POPLECZNIK P.WELL....N KUPIŁ TEN HOTEL I CHCE SIĘ POPROSTU TYCH LUDZI POZBYĆ A LOKAL I PRZEDE WSZYSTKIM DZIAŁKE MIEĆ ZA GROSZE.UWAGA NA DAŃKĘ.
A Pan AW o tym nie wie? To bardzo dziwne. Może tak jak Temida ma zasłonięte oczy i uszy a Kumple kręcą mu pod noskiem ( zakatarzonym ) lody. Dajcie już spokój z tym draństwem rodem ze Szczebrzeszyna. A rdzennych Lublinian trafia szlag. A co z miejscami pracy dla młodzieży i starszych po 50 ludzi. W MPK, LPEC i MPWiK można śmiało podnieść z ziemi ( przydałby się B. Prus ) ca 1000 etatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN:MIASTO BLOKOWISK, RUDER,BRUDNYCH ULIC,BRUDNYCH CHODNIKÓW, MARKETÓW,KOSCIOŁÓW, I NIEUDOLNYCH DECYDENTÓW,BEZ WIZJI,CHĘCI ROBIENIA CZEGOKOLWIEK...ODDAĆ TE DZIAŁKI ABP BIZNESMENOWI=ŻYCIŃKSIEMU,PRZYNJAMNIEJ MOZE ON SPRZEDA Z ZYSKIEM,BO WY WŁODARZE (CI OD PREZIA I Z TFUUU RADY MIASTA)TO MOŻECIE PALCEM POMACHAĆ,TYLKO STAC WAS NA PODWYŻKI JAK NIE CZYNSZÓW, TO OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządzący POpaprańcy zapomnieli że sprzedaje si.e tylko raz. Gdyby sprzedali Ratusz i cały przyległy inwentarz razem ze sobą Lublinowi wyszło by tylko na dobre!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...