Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielkanoc będzie droższa niż rok temu. Niektóre ceny wyższe nawet o jedną trzecią

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2017 r. o 20:04 Powrót do artykułu
O mało nie umarłem z przerażenia jak to te ceny wzrosły straszliwie. Dobrze, że przeczytałem artykuł do końca. Okazało się jednak, że taniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA DOSTAŁAM 10,- /BRUTTO/ PODWYŻKI - KUPIĘ W "RYJKU" PASZTETOWĄ I BĘDĘ MIAŁA ŚWIĘTA. /EMERYTKA/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by właściciele sklepów nie byłi tacy pazerni to ceny nie poszlyby w górę. Hurtwnie cen nie podniosły Pracuje w mięsnym to wiem szef dzwoni dwa razy dziennie i podnosi ceny . Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" "Wielkanoc będzie droższa niż rok temu." - to tytuł a dalej: "Do takich wniosków prowadzi lektura wielkanocnego „koszyka cen” przygotowanego przez lubelskich statystyków. Porównali oni aktualne ceny popularnych produktów do tych sprzed roku. Okazuje się, że przygotowanie wielkanocnego koszyczka nie powinno być droższe niż ostatnio." O co tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
JA DOSTAŁAM 10,- /BRUTTO/ PODWYŻKI - KUPIĘ W "RYJKU" PASZTETOWĄ I BĘDĘ MIAŁA ŚWIĘTA. /EMERYTKA/.
Kup se jaja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro na prawie 4 miliony dzieci wypłacane jest 500+ (co miesiąc) to i nie dziwota, że sklepy podwyższają ceny spożywki. Bo ludzie i tak wszystko kupią, a nawet są gotowi zapłacić więcej niż dotychczas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślisz ze im wszystko spada z nieba? Za 500+ i podwyżki pensji płacą konsumenci. Nikt nie będzie pracował  ku chwale ojczyzny,  a może ty nie bądź pazerna i zrezygnuj z części pensji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
JA DOSTAŁAM 10,- /BRUTTO/ PODWYŻKI - KUPIĘ W "RYJKU" PASZTETOWĄ I BĘDĘ MIAŁA ŚWIĘTA. /EMERYTKA/.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
--------------------------------------------------  bo z twoich pieniędzy dano młodym zdrowym jak byk rodzicom tj. 500+ i oni leżą, żrą szynkę i się rozmnażają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto mamy pieprzone 500+, by szlag trafił pisowcó, nie rrobię żadnych świąt, pieprze, bo nie mam za co, ja zapieprzam za 1300 zł bo na rozmnażanie sie jestem za stara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szynka za 21-22 zl/kg-Żart!!! co to za szynka ile ma zawartosci miesa za ta cene???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację Dzienniku Wschodni -dla prostego ludu Polski wschodniej święta to żarcie ,chlanie i ...czasami rzyganie , taki to prosty , biedny lud ...Boży ...;-)))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szynka nie kosztuje 22 zł. Tyle kosztuje wyrób szynkopodobny. A święta będą droższe, jeśli fury jedzenia, wywiezione na sklepowych wózkach, wylądują po świętach na śmietnikach. Nie rozumiem ludzi kupujących 3 kg schabu, 5 kg kiełbasy, 3 kg szynki, 3 kg boczku i - dodatkowo - tyle samo, tego samego, tylko surowego. Potem przejeżdżają dalej. Może robią zaopatrzenie dla całej wsi?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie ceny tuczników od 1994 roku bez zmian KTO TAK OGRABIA SPOŁECZEŃSTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmian ale na stłuczki samochodów Maciarewicza starczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież zawsze następna jest droższa niż poprzednia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U marszałka jajeczko było na bogato - podatnik sponsorował, więc węża w kieszeni nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskie dobre zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytajcie pośredników i wytwórców: Kiedyś z 10 kg surowej szynki otrzymywaliśmy maks 8 kg "swojskiej" wędliny. Teraz z 10kg robi się (klienta w konia) i produkuje NAWET 19 kg pseudo szynki. SMACZNEGO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie od lat najbiedniejszym regionem w Unii - wszyscy biedacy "murem za" samorządową koalicją po-psl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...