HISTORIA KOŚCIOŁA: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Kto nie pamięta relacji w wydaniu red. Piotra Kraśko i Pałasińskiego ze śmierci JP 2 – relacje niczym z Wyścigu Kolarskiego: już na mecie, czy jeszcze nie... Pomijając zaś wszelkie wywody KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC, które można czytać po wpisaniu w google hasła: kz nszz solidarność organistów (czytać należy wpisy pod artykułami opatrzone podpisem Związku) do najnowszej Historii Kościoła należą przygotowania do Beatyfikacji JP 2 – nie tylko w Polsce, ale i w Vaticano: Obecny vice Bóg z symbolem Benek XVI spacerując po KUL-u arach Niebieskich zaciera Ręce i Boskim Uśmiechem zanosi Modły Błagalne: Bozie, jak ja sze ciesie, zie Karolowi sze udaaaaalo w czydziesztym dżewiontym! Fszysztkim bogosafie: tym, których zaszczeliłem, tym, których szpaliłem i tym, którym sze udaaaalo – Karolwi też! Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –  Oni są Śmieszni!  Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.  Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***  (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz