Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielki wiatrak stanie przy ul. Energetyków

Utworzony przez drB, 30 czerwca 2008 r. o 07:53 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze! Trzeba popierać takie inwestycje!!! ( Tylko wieczni malkontenci będą udowadnoac że z powodu wiartraka mają niemoc płciową!!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiatrak w mieście to praranoja. Zobaczcie, gdzie na Pomorzu postawili wiatraki - w szczerym polu, bo efekt stroboskopowy jest szkodliwy nie tylko dla mnieszkańców, ale też dla osób pracujących w tej strefie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak mi się jakoś zdaje, żę o wiatr wiejący 60km/h to wcale nie jest trudno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy nie martwią się, że pryta im zaszkodzi a nie wiatrak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho już kury nieść się przestali. Z przestrachem w oczach patrzą na ten wiatrak. Młode jakby sie nie boją ale stare z kurnika wychodzic przestali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
no tak mi się jakoś zdaje, żę o wiatr wiejący 60km/h to wcale nie jest trudno
Naucz się czytać, analfabeto. 60 m/s a nie 60 km/h! 1 metr / sekunda = 3,6 kilometra na godzinę 60 m/s = 216 km/h!!!!! Przy takim "wiaterku" po całym mieście będą latały dachy, drzewa i samochody, to ten jeden wiatrak nie zrobi już różnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
no tak mi się jakoś zdaje, żę o wiatr wiejący 60km/h to wcale nie jest trudno
wroc sie do podstawowki! 60m/s tam pisze! czyli 5m/s -> 18km/h czyli 60m/s = 216 km/h!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiatrak na Nałkowskich? :) A co dalej podziemny parking pod Placem Litewskim, lotnisko w Świdniku lub fabryka ogniw fotowoltaicznych na Felinie. Może za dwie dekady kiedy dla cywilizowanych krajów Europejskich to bedzie juz sredniowiecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...