Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielkie przemeblowanie w Realu. Będą utrudnienia

Utworzony przez igiełka, 7 czerwca 2010 r. o 22:17 Powrót do artykułu
moze jeśli piszecie o lubelskim real-u to dajcie jego zdjęcie a nie jakieś ściagnięte z neta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remont w relau...czyli przestawianie półek trwa conajmniej od 3 tygodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale n ews...rece opadaja.a gdzie konkrety???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no news na miano stolicy kultury i województwa !!! A swoja drogą nei chodzi o żadne ułatwienie robienia zakupów, a jest to taktyczny marketingowy manewr mający na celu zwiększenie obrotów i sprzedaży do tej pory nie idących marek. Klient po takim przemeblowaniu po prostu głupieje !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie to obchodzi że jakiś sklep sobie przestawia produkty na regałach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, szukając produktów na nowych miejscach, jest większa szansa że klient zakupi "przypadkiem" coś dodatkowo. Taki sam zabieg przechodziło już TESCO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cierpię Reala. Powodem jest zbyt mała liczba kasjerów. Dłużej stoi się do kasy, niż robi zakupy. A wyprawa z małym dzieckiem, to po prostu koszmar. Takie podejście świadczy o tym, że firma nie szanuje klientów. Dlatego nie wróżę jej sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły marketing i chwyty socjologiczne na "prostaczków" którzy nie wiedzą, że w ten sposób spece od sprzedaży manipulują klientami, żeby kupili jak najwięcej, nawet jeśli po to się nie wybierali do sklepu. Mało ich obchodzi, że klient się zmęczy bieganiem żeby znaleźć potrzebną mu rzecz. Dla niewtajemniczonych niech sobie to sprawdzą - najdroższe i markowe produkty eksponowane są na wysokości wzroku klienta, a najtańsze na dolnych półkach. Wychodzi na to, że jak chcesz tanio kupować to garb Ci wyrośnie, he, he, he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by wreszcie klimę zaczęli włączać? Nie chodzę tam, bo śmierdzi z braku dobrej wentylacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd zaczęli "przemeblowanie" przestałem tam chodzić. Myślę, że nie tylko ja, bo znaleźć coś- graniczy z cudem. Na tym "chwycie marketingowym" pewnie już więcej stracili niż zyskają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmx napisał:
Może by wreszcie klimę zaczęli włączać? Nie chodzę tam, bo śmierdzi z braku dobrej wentylacji.
Klime to trzeba mieć aby ją włączyć. Jest tylko u łysego w gabinecie. Na założenie klimy nie wyraził zgody bo koszty zmniejszają mu premie roczną. A w przyszłym roku już go nie będzie i mu to wisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dałem sobie spokój z realem (totalny burdel)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy palnowane zokonczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie ok lepiej niz w LClerc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę juz sklep po przebudowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...