Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubelska firma Focus Truck jest na czarnej liście pracodawców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Patrząc na Młyn Krausego starzy lublinianie wspominają Krauzego z szacunkiem. Mianowicie , w czasie wojny gdy niemcy weszli do Lublina w 1939 r. zażądali od "starego" Krauego aby podpisał volkslistę. Odmówił twierdząc ,ze ma pochodzenie niemieckie ale jest Polakiem i Polska to jego ojczyzna. Trafił za to do obozu. Przeżył wojnę. Postawa godna upamiętnienia i naśladowania. Jak przy tym przykładzie blado wyglądają mieszkańcy Ślaska, Pomorza,Poznańskiego, którzy skundlili się podpisując volsklistę. Nie wspominając górali, którzy podpisali goralenvolk.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Michał jak zwykle lubi się lansować, Tu się wyppowiedzieć, tu podesłać zdjęcia. Aż dziwne że nie pojechał Cayenne jako pilot. Byłyby bardziej lanserskie fotki...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech młyn kupi miasto i zrobi tam muzeum mąki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z tego co mi wiadomo głównym wykonawcą relokacji jest firma POL-INOWEX
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko super, poza jednym - dlaczego pomiędzy osiedlami pozwala się na rozbudowę fabryki? Spalarnia odpadów, olbrzymia fabryka, a dookoła budynki wielorodzinne. Nowe inwestycje tego typu powinny powstawać na obrzeżach miasta. Kiedy faktycznie działały tu jeszcze Zakłady Tytoniowe, ale dzisiaj z jednej strony Miasto wyraża zgodę deweloperom na budowę nowych bloków, a z drugiej po sąsiedzku proponuje im rozbudowę fabryki i zbiorowisko odpadów. Jedno i drugie to zanieczyszczenie środowiska. Jedno i drugie to zwiększenie ilości tirów jeżdżących pod oknami domów, bo jakoś dojechać tam trzeba. Czy w tym mieście jest chociaż jeden mądry planista?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: