Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mnie interesuje nowy szalet, będą sobie lał do nowego kibla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody trzeba usunąć z centrum!!! Trzeba ruszyć 4 litery drodzy forumowicze, spacerować i napawać się pięknem świata. Lepiej inwestować w komunikację miejską, ścieżki rowerowe i trasy spacerowe. Lublin powinien być miastem dla ludzi, nie dla kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody trzeba usunąć z centrum!!! Trzeba ruszyć 4 litery drodzy forumowicze, spacerować i napawać się pięknem świata. Lepiej inwestować w komunikację miejską, ścieżki rowerowe i trasy spacerowe. Lublin powinien być miastem dla ludzi, nie dla kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody trzeba usunąć z centrum!!! Trzeba ruszyć 4 litery drodzy forumowicze, spacerować i napawać się pięknem świata. Lepiej inwestować w komunikację miejską, ścieżki rowerowe i trasy spacerowe. Lublin powinien być miastem dla ludzi, nie dla kierowców
  Jak dorośniesz dzieciaku to zrozumiesz że płacić 3zł i jechać prawie 40 minut z pracy do domu + dojście na przystanki, a płacić 2zł (z kosztami paliwa OC i parkingu w centrum) i jechać samochodem po 10 minut od drzwi do drzwi to pojmiesz różnicę. Mnie nie stać na marnowanie czasu i jeżdżenie komunikacją która jest za droga, zbyt powolna i niestety oderwana od potrzeba pasażera. Pomijam już sprawę braku miejsca siedzącego i smrodu pasażerów, żuli ryzyka okradzenia. Także dziękuję wybieram samochód, a na zakupy pojadę do marketu bo tam zaparkuje za darmo i pod nosem, a nie jak w centrum kilometr od deptaka i za opłatą. Samochodami jeżdżą ludzie i ludzie potrzebowali kiedyś dojeżdżać do centrum, dziś nie co widać po ruchu na deptaku i ciągle zmieniających się sklepach...   ps. mamusia kupiła miesięczny po starej cenie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że odwołań od wyniku przetargu będzie całe mnóstwo i ten bezsensowny i utrudniający ludziom życie projekt nie dojdzie do skutku.  Oburzonym od razu odpowiadam - miejsce dla dzieci i na rekreację jest na osiedlowych placach dla dzieci i na skwerkach, a nie w centrum pełnym spalin i knajp. Lepiej byłoby przedłużyć deptak w drugą stronę, o Lubartowską i Świętoduskiej do Tysiąclecia, doprowadziłoby to do ładu tą zapuszczoną część miasta. A że do Ratusza nie byłoby dojazdu? Warto poświęcić wygodę urzędników dla wspólnego dobra.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody trzeba usunąć z centrum!!! Trzeba ruszyć 4 litery drodzy forumowicze, spacerować i napawać się pięknem świata. Lepiej inwestować w komunikację miejską, ścieżki rowerowe i trasy spacerowe. Lublin powinien być miastem dla ludzi, nie dla kierowców
Nie korzystam z komunikacji miejskiej, ścieżek rowerowych i tras spacerowych. Nie jestem gejem ani emerytem w wieku 65+...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się boję aby za dużo drzew nie wycieli, w końcu Lublin właśnie jest piękny bo wszędzie jest dużo drzew, jak je będą wycinali to będzie tak ja w innym miastach beton, beton nuda - brak spacerów. I beznadziejne lato bo beton się nagrzewa jak by inwestorzy w Polsce zapomnieli, nikt ich tego nie uczy w szkołach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest wszędzie dużo drzew? Chyba betonowych hahaah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i czytam i jakoś się nie doczytałem o podziemnym parkingu (z kilkoma szaletami) - zmarnować taki szmat terenu w samym centrum? Miejsc parkingowych nigdy za wiele, w dodatku obok dwóch hoteli. Autobusy po deptaku to poroniony pomysł. Prawdziwy deptak będzie dopiero wtedy, jak koło Bramy Krakowskiej będzie podziemny przejazd w kierunku Królewskiej (tunel zaczynałby się przy - jeszcze - Przystankowej). Ruch samochodowy z Krakowskiego - Kołłątaja można puścić z 3-Maja przez Zieloną, Przystankową, w kierunku Lubartowskiej i Królewskiej (spoko, tak tylko pomyślałem). Po drodze trza "tylko" wyburzyć jedną z wielu w okolicy budowli, co będzie raczej trudne przy obecnie rządzącej krajem (wiadomo jakiej) władzy. Ta nowa nitka mogłaby trochę odciążyć często zakorkowaną 3-Maja do dworca PKS. Może dożyję jeszcze takich czasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...