Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie zdziwiłbym się gdyby taki sklep "przypadkowo" prowadził np. zięć ministra albo żona naczelnika :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co jak co ale Ptasie Mleczko winni mieć za darmo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko złodziej i przestepca nie odbira telefonów. a moze areszt na trzy miesiace do czasu wyjasn Cos ma na sumieniu. Czy to czasem nie synalek jamiegos majora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest areszt a nie jak się niektórym wydaje sanatorium, nie dosyć, że podatnicy muszą łożyć kolosalne kwoty na utrzymywanie tego towarzystwa to jeszcze stroją jakieś fochy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że ten sklepik rzeczywiście ma paskarskie ceny. Swobodnie mogłyby być obniżone o jakieś 40 % - a nawet 50 %.   No ale skoro osadzeni (czyli przestępcy) mają : darmowy hotel, darmowe jedzenie i darmową opiekę lekarską .... to na dodatkowe rarytasy (fajki, ptasie mleczko, budynie, kawusia, makarony) mogą już wybecelować kasy po cenach jak z hotelowej restauracji. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklep w więzieniu ?????????? i jeszcze im źle ??????????? powinni mieć wodę i chleb !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to żarty są jakieś? ptasie mleczko za 13zł to wręcz łamanie praw czlowieka ...  właśnie czytałem, że ponad pół miliona dzieci nie dojada z powodu biedy, a przestępca chce mieć tanie słodycze i budyń na podwieczorek. DO jedzenia powinni mieć produkty po terminie wyrzucane ze sklepów itp. a za zaoszczędzone pieniądze można zaopatrzyć stołówki w szkołach.  Dzieci nie zasłużyły żeby głodować, przestępcy TAK. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi, że są ceny wysokie, oprócz złodzieji, zabójców, gwałcieli itp. Jak na wolności nakradli to teraz niech słono płacą i oddają część pieniędzy państwu. Im jest zawsze źle, biedne istoty, w niektórych krajach za jedzenie w więzieniach się płaci, a naszym mają lepsze warunki jak w szpitalach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze 2 ostatnie zdania. Jak widać w tej państwowej firmie wszyscy ostro "zapracowani"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi, że są ceny wysokie, oprócz złodzieji, zabójców, gwałcieli itp. Jak na wolności nakradli to teraz niech słono płacą i oddają część pieniędzy państwu. Im jest zawsze źle, biedne istoty, w niektórych krajach za jedzenie w więzieniach się płaci, a naszym mają lepsze warunki jak w szpitalach
Mam nadzieję że Cię wsadzą za pomówienie i będziesz siedział do wyjaśnienia sprawy 3miesiące o chlebie i wodzie z 1zł 50 gr w ręku na budyń śmietankowy, waflu jeden. Pamiętaj że to nie jest więzienie gdzie siedzą zabójcy i gwałciciele, których po wyroku przewieziono gdzie indziej, to jest Areszt Śledczy gdzie czekasz na koniec sprawy i wyrok, a jak go otrzymasz to jedziesz w Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi, że są ceny wysokie, oprócz złodzieji, zabójców, gwałcieli itp. Jak na wolności nakradli to teraz niech słono płacą i oddają część pieniędzy państwu. Im jest zawsze źle, biedne istoty, w niektórych krajach za jedzenie w więzieniach się płaci, a naszym mają lepsze warunki jak w szpitalach
Mam nadzieję że Cię wsadzą za pomówienie i będziesz siedział do wyjaśnienia sprawy 3miesiące o chlebie i wodzie z 1zł 50 gr w ręku na budyń śmietankowy, waflu jeden. Pamiętaj że to nie jest więzienie gdzie siedzą zabójcy i gwałciciele, których po wyroku przewieziono gdzie indziej, to jest Areszt Śledczy gdzie czekasz na koniec sprawy i wyrok, a jak go otrzymasz to jedziesz w Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeny ludzie co wy chcecie od tych więźniow. Niektóży to niewinni ludzie. To że popełnili przestępstwo nie zmienia faktu że nadal są ludźmi i mają też swoje prawa. Coś mi się robi jak czytam takie komentarze. Inaczej byście gadali jakby ktoś z waszych bliskich siedział, żona , mąż czy rodzic. Wtedy pewnie byście chcieli żeby mu niic nie brakowało. Pamiętajcie to też są ludzie i nimi nadal pozostaną ( nie mam na myśli zabójców czy gwałciciei )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najtańsza flaszka po ile jest?? ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystycznie 10% osób skazanych jest niewinnych a jednak siedzą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że Cię wsadzą za pomówienie (...)
Nie słyszałem, żeby do aresztu śledczego wsadzano przy sprawach o pomówienie. Może za komuny tak bywało, ale teraz - nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pisze takie głupie komentarze !!!! moze i są tam złodzieje, pedofile ale nie miezmy ludzi jedna miara tam wciaz siedza tez niewinni ludzie a na dodatek biedni ! ale nasze polskie prawo jest niestety zacofane ze nie sa w stanie udowodnic kto jest winny a kto niewinny !!!!!!  co sie dzieje z tym krajem serce peka jak sie slyszy o tym wszystkim a ludzie niesprawiedliwie osadzaja , na dodatek jest w wielu tyle nienawisci popak polakowi nóz w plecy by wsadzil.  ludzie opanujcie się trochę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jest jeszcze gorzej za zwykle pomówienie od razu trafiasz na 3 miesiące.....i wiem co mowie. To jest jakiś absurd,co sie teraz wyprawia. Nie bez,powodu powstala akcja "stop pomowieniom" !! Znam kogoś kto wlasnie tam przebywa wlasnie za pomówienia i żadnej z tych rzeczy za które tam jest nie zrobil, i zamiast czekac na sprawę w domu jest w AŚ. Inaczej byscie wszyscy cwierkali gdyby ktoś Wam bliski tam trafil!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Skarży się PAN SYLWESTER ,, A kogo obchodzi jakiś wstrętny kryminalista ? Za drogo ? Niech nie kupują! Więźniowie wszystkie elementarne potrzeby żywnościowe i higieniczne  mają zaspokojone z urzędu a jeśli chce im się ,,ptasiego mleka,, to ich sprawa. Jeśli autor jest przepełniony współczuciem dla biednych przestępców to niech ich finansuje z własnych środków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie, prawie sie poplakalem ze wzruszenia.. hehehe. W ogole niech sie ciesza ze maja. Jakby ode mnie to zalezalo to by zyli o chlebie i wodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jest jeszcze gorzej za zwykle pomówienie od razu trafiasz na 3 miesiące.....i wiem co mowie. To jest jakiś absurd,co sie teraz wyprawia. Nie bez,powodu powstala akcja "stop pomowieniom" !! Znam kogoś kto wlasnie tam przebywa wlasnie za pomówienia i żadnej z tych rzeczy za które tam jest nie zrobil, i zamiast czekac na sprawę w domu jest w AŚ. Inaczej byscie wszyscy cwierkali gdyby ktoś Wam bliski tam trafil!!
Nie myl dwóch rzeczy. Ten człowiek nie jest w areszcie za pomówienie. On został aresztowany, bo został przez kogoś pomówiony (czy słusznie, to już inna sprawa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...