Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więźniowie będą pracować na poczcie. Firma podpisze umowę z Aresztem Śledczym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2017 o 07:53 Powrót do artykułu
ło to już zupełnie nie ma co liczyć że paczka dojdzie.... i tak już wystarczająco dużo ginie i jest uszkadzane w tej dziadowskiej firemce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
@Gość Chyba pomyliłeś Pocztę z prywatnymi firmami kurierskimi. Nigdy, ale to nigdy nie zdarzyło mi się, żeby paczka adresowana do mnie lub wysłana przeze mnie Pocztą zaginęła lub doszła po czasie. Kurierem poczty max. 48 godzin od nadania, list polecony do 4 dni, priorytet często następnego dnia. Akurat kto jak kto, ale Poczta działa coraz lepiej i jestem bardzo zadowolony z jej usług, w przeciwieństwie do firm kurierskich, oczywiście też nie wszystkich. Dużo zamawiam przez internet, i jak widzę, że sklep wysyła przez kuriera X (nie będę robił antyreklamy), to rezygnuję z zakupu. Sądzę, że sporo ludzi myśli podobnie.
0
Lepiej zatrudnić więźniów za darmo niż dać pieniądze pracownikom...Żal.pl co ten zarząd poczty wyczynia.
1
A przypadkiem już jeden więzień zatrudniony przez pocztę nie uciekł w Poznaniu ?
0
Więźniowie powinni pracować obowiązkowo. Kto nie pracuje ten nie je!  Jest masę pracy przy odśnieżaniu chodników, sprzątaniu ulic itp. Decyzja o pracy na poczcie godna urzędnika UE tzn. debilna.
1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
@Gość Chyba pomyliłeś Pocztę z prywatnymi firmami kurierskimi. Nigdy, ale to nigdy nie zdarzyło mi się, żeby paczka adresowana do mnie lub wysłana przeze mnie Pocztą zaginęła lub doszła po czasie. Kurierem poczty max. 48 godzin od nadania, list polecony do 4 dni, priorytet często następnego dnia. Akurat kto jak kto, ale Poczta działa coraz lepiej i jestem bardzo zadowolony z jej usług, w przeciwieństwie do firm kurierskich, oczywiście też nie wszystkich. Dużo zamawiam przez internet, i jak widzę, że sklep wysyła przez kuriera X (nie będę robił antyreklamy), to rezygnuję z zakupu. Sądzę, że sporo ludzi myśli podobnie.
To mało widziałeś. Bezczelna baba na poczcie ostatnią - nie mamy pana paczki i co pan nam zrobi ??
0
ta nie doszła. podam Ci przykład .dwie paczki mini.do wrocławia.Priorytet dochodzi na drugi dzień.Ekonomia po 8. To gdzie one leżą.Kurier,kazdy jest na drugi dzień.Tylko ludzie maja wymagania.Kurier musi do domu,zastać itp.zadzwonić.Czy listonosz dzwoni.avizo jest albo nie. Ceny teraz na listy z gabarytem B sa kosmiczne.zwlaszcza,ze nie ma na nie VAt . A z innej strony,czy normalny czlowiek ma szanse na prace w sortowni.Nie.Na stronie brak ofert pracy
0
I tak cała poczta się sama wykończy. Jak widzę , że moje paczki leżą na WER po dwa, trzy dni mimo priorytetu to trafia mnie jasny szlag. Nie dosyć , że drogo to nie dotrzymują terminów.
0
Tu nie chodzi o to, jak pocztowcy pracują i czy paczki dochodzą na czas czy nie. Tu chodzi o to, że wypruwając z siebie flaki każdego dnia, dostajesz najniższą krajową lub często niższą płacę niż 1450 zł na rękę, bo pracujesz na niepełnym etacie. Ja pracowałem krótko na poczcie jako kierowca. Praca na pierwszą zmianę od godziny 5 w samochodzie do 17-18 i tak każdego dnia, czyli po 12-13 godzin za kółkiem i noszeniem paczek pod nieustającą presją czasu (za 1450 zł do ręki). Zmęczenie daje o sobie znac niemiłosiernie, co wpływa na bezpieczeństwo na drodze. Człowiek jest ciągle niedospany i zmęczony (wstawac trzeba o 4:00 najpozniej, zeby się wyrobic do pracy). Z czystym sumieniem krzyknąłbym za jeden taki dzien pracy conajmniej 150 zł, a optymalnie dla mnie 200 zł. Praca kierowcy jest naprawdę ciężka. A druga sprawa to metamorfoza poczty w sklepy ze wszystkim, jak na zwykłym odpustowym kramie. Poczta dziś wygląda jak cyrk. Do kupienia jest wszystko, brakuje tylko mięsa (chociaż już w niektórych można zjeśc hot-doga) Zamiast tego, mogliby wprowadic zmiany, żeby poczta ze sklepu stała się czyms w rodzaju urzędu miejskiego/ powiatowego/ gminnego - żeby można było załatwic parę spraw. Tyle. dziękuję dobranoc.
0
Gdzie można zjeśc hot doga na poczcie?
0
Ostatnio mam same dobre doświadczenia z pocztą, więc nie narzekam. A i panie pracujące w mojej placówce sa bardzo sympatyczne i pomocne. Pozdrawiam pracownice UP 57 w Lublinie - życzę podwyżki!
0
w lublinie
0
Z tym hot dogiem to oczywicie żart. Jak cała poczta dziś to żart.
0
Proszę się zatem nie dziwić, że paczki będą ginąć jeszcze bardziej
0
Praca dla wyrokowców. Ciekawe co na to powiedzą ci, którzy chcą pracować a nigdy nie skalali się żadnym przestępstwem.
0
No nie wiem, czy to dobrze, aby więzień poznawał adresy, a może i ogólnie zawartości. Po rodzaju i ilości paczek można sobie wyrobić zdanie kogo warto odwiedzić po wyjściu z więzienia, albo przy pomocy kolegów na wolności.
0
Kretyński pomysł. Chyba, że pracują za darmo..?
0
To teraz po pracę do ZK, a nie UP?
0
hahaha super i najlepiej niech roznoszą emerytury buahahahaha pomysł zaje....fajny , żenada
0
To od pierwszego kwietnia przestaję korzystać z usług poczty polskiej, na szczęście są inni operatorzy, będzie może drożej ale przynajmniej bezpieczniej.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: