Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Willa po Kurierze czeka na konsula Ukrainy

Utworzony przez er, 13 czerwca 2009 o 17:12 Powrót do artykułu
Kto wpadl na pomysl aby wpuszczac talatajstwo do centrum? Mogli dalej siedziec na Kunickiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Aha... Każdy mierzy własną miarą...!!!!))))
0
Konsulat dodaje prestizu miastu.Budynek ładny,ale uliczki bardzo ciasne.Na marginesie. Obecny konsulat RP we Lwowie to mały ciasny budyneczek,ale naprzeciwko jest budowany-bardzo wolno duzy reprezentacyjny gmach.
0
wydaje Mi sie że zdięcie pokazuje Kunickiego
0
Dyplomaci ukraińscy ostatnimi czasami lubują się w ustalaniu nam Polakom jakie tematy możemy poruszac na konferencjach naukowych a jakie nie ( np. ostanie skandale gdy ukraińskie "niet" prawdopodobnie spowodowało odwołanie konferencji o ludobójstwie UPA na uniwersytecie we Wrocławiu lub też podono przyczyniło się do wycofania przedstawicieli MSZ i RPWOiM z analogicznej konferencji organizowanej przez Rzecznika Praw Obywatelskich). Podobno ambasador Ukrainy W Warszawie ma jeszcze korzenie sowieckie i takie buńczuczne zachowanie jest dla niego nie pierwszyzną. Mam nadzieję że takie nakazy i zakazy wysyłane od bliskiej zagranicy nie będą normą . Niektórzy zapomnieli już co to znaczy honor i godnośc narodowa. A panu konsulowi życzę owocnej współpracy ze zwykłymi Polakami ( a nie tylko z zakłamanymi politykami którzy pamięc o min. 150 tys. Polaków bestialsko wymordowanych przez faszystów z OUN-UPA i SS-Galizien, sprzedali niepamięci w imię "strategicznego partnerstwa").
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: