Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Willowa: Samochód potrącił rowerzystę

Utworzony przez mm10, 21 czerwca 2013 o 10:58 Powrót do artykułu
korki praktycznie cały dzień, duży ruch samochodów a scieżki dla rowerów nie ma i nie będzie bo to "strefa wolnego ruchu", żal! 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jechałem rano al. Warszawska. Na odcinku od Głównej do Zbożowej jadę rowerem poboczem.  Cięzarówki próbują poboczem ominąć korek, któręd mam jechac ?
0
Droga wąska i wieczny korek, wystarczy przejść na drugą stronę przez przejście ok 50m przejechać chodnikiem i dalej drogą „serwisową „ wzdłuż Willowej – ale rowerzysta zna swoje prawa lecz czy warto z tego powodu tracić zdrowie ?  Trochę wyobraźni  zarówno dla rowerzystów jak i kierowców.        
0
Na ul. Ducha rowerzysta nie ma sie gdzie podziać jak stoi korek. Jeszcze jak sie jedzie do Willowej to mozna jechać po ulicy no i troche pod górkę i prowadzi się kolejkę samochodów z prędkoscia 15km/h.  A do miasta to juz nie ma jak. Po chodniku chodzą ludzie, po lewej stronie aut stojących ryzykuje czołówkę. Innego dojazdu do miasta nie ma. Pozostaje prowadzić rower po chodniku, i tak będzie szybciej od samochodów.  
0
Ja jak potroncilem mlodą suczke to jak lezala zdjelem jej majteczki i sie zabawilem niemogla wstac bobyła niepszytomna a spuscilem sie w usta
0
o  
Ja jak potroncilem mlodą suczke to jak lezala zdjelem jej majteczki i sie zabawilem niemogla wstac bobyła niepszytomna a spuscilem sie w usta
Chyba o swojej siostrze gadasz,zboku zostaw te kozy nie rob juz im kzywdy.Hehe
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: