Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiosna odsłania brud na ulicach Lublina (Wasze zdjęcia)

Utworzony przez mieszkaniec, 12 kwietnia 2013 r. o 14:54 Powrót do artykułu
ja bym proponowal prezydentowi wydac zakaz sprzatania tego syfu przez sluzby!! te smieci i gow.... nie biora sie z powietrza tylko syfiarze ludzie to wyrzucaja tam gdzie im wygodniej nie patrza czy pod nogi czy na trawnik czy gdzie to samo sie dotyczy psich gowi.... celowo nie pisze odchody bo to za ladnie dla tych wlascicieli brudasow moze oni nie wiedza co to odchody i ze to sie sprzata po swoim psie!! pozamiatach tylko chodniki z piasku a te smieci niech sie walaja az sie ludzie naucza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Dajcie temu śniegu stopnieć, dopiero po tym można się zabrać za sprzątanie i mycie ulic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie psie goowno !! wytrułbym te pierd..olone psy i ich właścicieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po coo tym pisac brac jednego z drugim ktorzy odpowiadaja za porządek i zapier***ac po brudasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam od czas do czasu spojrzeć na niebo. Wczoraj przez dwie godziny na Lublinem przelatywały żurawie. Leciałypo kilka kluczy w grupie . Widok przepiękny i budujący - to chyba już na prawdę będzie wiosna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłażą na wierzch psie gówna. Nie martwmy się, podeschną na słońcu pokruszą i ten pył wiatr rozniesie do naszych domów, nasze dzieci na spacerach będą miały czym odetchnąć. Dlatego cholerni psiarze zbierajcie te gówna do torebek. I niech mi nikt nie mówi, że później nie ma ich gdzie wyrzucić. Dla mnie możecie zawartość tych torebek wydłubać paluchami i wrzucić do toalety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu dziennikarzy zainteresowalbym sie ile sie wydaje na zielen i czystosc w lublinie a ile w rzeszowie zdziwicie sie! Dobry temat na artykul i pytania do wladz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem ze studenci dziennikarstwa zajmują się bardziej ambitnymi tematami niż brud po zniknięciu śniegu, który zresztą pojawia się co roku. żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że wszyscy widzą psie gówna, a nikt nie zauważa petów, opakowań po czipsach, butelek po piwie itp. Hmmm, a może swoich śmieci się nie poznaje, widzi się tylko cudze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borys napisał:
Wyłażą na wierzch psie gówna. Nie martwmy się, podeschną na słońcu pokruszą i ten pył wiatr rozniesie do naszych domów, nasze dzieci na spacerach będą miały czym odetchnąć. Dlatego cholerni psiarze zbierajcie te gówna do torebek. I niech mi nikt nie mówi, że później nie ma ich gdzie wyrzucić. Dla mnie możecie zawartość tych torebek wydłubać paluchami i wrzucić do toalety.
prędzej "nasze dzieci" na spacerach będą oddychać smogiem, spalinami i dymem papierosowym, niż psimi odchodami. Jak nie lubisz psów, to poszukaj sobie innej wymówki, bo ta jest baaardzo kiepska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czepiam się, ale zdjecia nie opisane, mogą pochodzic z dowolnego miejsca w tej strefie klimatycznej, niekoniecznie z Lublina. Materiał nieprecyzyjny, rozpoznałem jedynie dwa zdjęcia z mojego miasta- ścieżkę rowerową przy zalewie Zemborzyckim i parking obok hali Globus. w przyszłości prosze o szerszą perspektywę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam widzę na tych zdjęciach po za petami i śmieciami dużo brudnego śniegu tzn zmieszanego z błotem czy to też nazwiemy chamstwem jeśli tak to trzeba zapytać kto wybrudził śnieg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie brud jest cały rok, niestety. To zasyfiałe miasto. Pamiętam, jak kiedyś przyjechała do mnie znajoma z Zielonej Góry. Od razu zauważyła różnicę między jej miastem, a tym lubelskim syfem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brud,brudem ale ten dziki parking z 13 zdjecia to chyba Straż Miejska toleruje... i żeby nie było ze nie wiedzieli znajduje sie przy tej samej ulicy co ich siedziba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie gdzie w lublinie można sprzedać butelki po piwie ??? mam ich trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studentki dziennikarstwa 5 raczej za ten materiał nie dostaną.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największy brud panuje w miejscach"utrzymywanych" na zlecenie miasta i stanowiące jego własność. W zwiąku z tym jest tylko JEDEN winien - szumnie zwany gospodarzem miasta. Może straż Wielkomiejska udzieli winnemu niepoprządków UPOMNIENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
W Lublinie brud jest cały rok, niestety. To zasyfiałe miasto. Pamiętam, jak kiedyś przyjechała do mnie znajoma z Zielonej Góry. Od razu zauważyła różnicę między jej miastem, a tym lubelskim syfem... [/quote]
Marcin napisał:
W Lublinie brud jest cały rok, niestety. To zasyfiałe miasto. Pamiętam, jak kiedyś przyjechała do mnie znajoma z Zielonej Góry. Od razu zauważyła różnicę między jej miastem, a tym lubelskim syfem... [/quote] [quote name='Marcin' timestamp='1365776794' post='758029'] W Lublinie brud jest cały rok, niestety. To zasyfiałe miasto. Pamiętam, jak kiedyś przyjechała do mnie znajoma z Zielonej Góry. Od razu zauważyła różnicę między jej miastem, a tym lubelskim syfem...
[quote name='Marcin' timestamp='1365776794' post='758029'] W Lublinie brud jest cały rok, niestety. To zasyfiałe miasto. Pamiętam, jak kiedyś przyjechała do mnie znajoma z Zielonej Góry. Od razu zauważyła różnicę między jej miastem, a tym lubelskim syfem...
A wiesz bo w Zielonej Górze to chyba Rosjanie albo Amerykanie finansują wywózkę śmieci. A w Lublinie to mieszkańcy opłacają w formie podatków. Kumasz?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarek napisał:
Brud,brudem ale ten dziki parking z 13 zdjecia to chyba Straż Miejska toleruje... i żeby nie było ze nie wiedzieli znajduje sie przy tej samej ulicy co ich siedziba!
Ogólnie to miasto nasze jest całe zasrane psimi klocami,pytam się gdzie jest straż wiejska ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psie gówno na felinie na każdym kroku zapraszam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...