Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wirtualny Lublin w Google Street View

Utworzony przez jon, 22 marca 2012 o 08:36 Powrót do artykułu
najbardziej śmieszą te zamazane numery samochodów ! ja w swoim też tak zrobię
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no i po co? teraz cały świat obejrzy jaki mamy syf w mieście inspiracji
0
Super! Może w końcu ludzie sie przekonają, że Lublin to jednak ładne i fajne miasto :-)
0
hugo napisał:
no i po co? teraz cały świat obejrzy jaki mamy syf w mieście inspiracji
syf to masz w swoim pokoju. Przestań zrzędzić i narzekać bo to już nudne. Przejedź się na zachód Europy, wtedy syf dopiero zobaczysz. Zdziwiłbyś się i przyznał rację, że Lublin w porównaniu z innymi miastami wygląda elegancko.
0
Szczególnie elegancko wyglądają śmieci wyborcze na każdym słupie.
0
haha to sie nazywaja podroże w czasie! załapałem sie 2 razy na street view na jedenj ulicy ale w innym ubraniu
0
Rozejrzyj się jesteś w mieście inspiracji! Szczególnie inspirująco wyglądają parszywe mordy pani Muchy i Gąsior-Marek na każdym możliwym słupie. Inspiracja, żeby uciekać z tego syfu jak najdalej!
0
Dla tego jegomościa który mówi, że Lublin bez wyjatku wyglada elegancko proponuję zejśc na ziemię. Niegdy nie był na Kośminku, Bronowicach albo Wapiennej. Widać śmieci na Zana a skrzyżowanie Zgodnej ze Skibińską godne jest najborszych zaułków Trzeciego Świata.
0
o Czesio może chodzić pod prąd..
0
lubelak napisał:
Dla tego jegomościa który mówi, że Lublin bez wyjatku wyglada elegancko proponuję zejśc na ziemię. Niegdy nie był na Kośminku, Bronowicach albo Wapiennej. Widać śmieci na Zana a skrzyżowanie Zgodnej ze Skibińską godne jest najborszych zaułków Trzeciego Świata.
Człowieku mieszkałem na Kośminku i te rejone znam jak własną kieszeń i dalej powtórzę, że w porównaniu z innymi miastami Europy jest tu naprawdę czysto!!! Nie muszę schodzić na ziemię. Proponuję pojeździć po świecie i trochę tam pomieszkać i połazić po mniej uczęszczanych miejscach. Wkurzają mnie jedynie plakaty wyborcze. I zrozum mnie dobrze i czytaj ze zrozumieniem: nie napisałem, że just tu cacy i błysk idealny czystości tylko, że jest tu czyściej W PORÓWNANIU do innych. pozdro
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: