Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Witam Was drodzy Studenci na...\" Kontrowersyjny baner na UMCS

Utworzony przez student, 13 października 2011 r. o 18:00 Powrót do artykułu
Być może to młodzieżowe określenie, ale tylko mlodzieży zza stodoły. Chamskie wieśniactwo i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiedział się nie na temat rektora, lecz w imieniu rektora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym był rektorem to bym chętnie coś takiego umieścił. Do studentów należy przemawiać w ich języku i w sposób zabawny a to łączy obie cechy w jednym niewinnym banerze.Oby więcej akcji tego typu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
open minded absolwent napisał:
Jakbym był rektorem to bym chętnie coś takiego umieścił. Do studentów należy przemawiać w ich języku i w sposób zabawny a to łączy obie cechy w jednym niewinnym banerze.Oby więcej akcji tego typu!
To już wyjasniles nam dlaczego nie jesteś rektorem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
open minded absolwent napisał:
Jakbym był rektorem to bym chętnie coś takiego umieścił. Do studentów należy przemawiać w ich języku i w sposób zabawny a to łączy obie cechy w jednym niewinnym banerze.Oby więcej akcji tego typu!
niektórym dużo nie potrzeba do zabawy ! P.S. dziś o studentach można powiedzieć wszystko, z wyjątkiem tego , że są elitą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
niektórym dużo nie potrzeba do zabawy ! P.S. dziś o studentach można powiedzieć wszystko, z wyjątkiem tego , że są elitą
rozne sa elity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba elita pod wzgledem spozycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co maja robić te "pojeby"jak "nienajeby".Przecież to ludzie,jakby nie było już lub bądź wykształceni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK DLA MNIE BOMBA POZDROWIENIA OD ABSOLWENTA Uniwersytetu Wiecznego Melanżu!!! ryyyybactwoooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) studentów,nikt nie denerwuje mnie bardziej niż oni,każdy mysli ,że jest fajny bo chleje non stop po akademikach potem opowiada jak to sie (...) .dno. kiedyś bycie studentem to było wyróżnienie.
Ostatnio edytowany 16 października 2011 r. o 11:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"plakat o takiej treści pojawił się dziś na miasteczku akademickim UMCS."? Jak plakat mógł się pojawić "na" miasteczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Jasiek to prawda że kiedyś bycie studentem to było wyróżnienie, ale kiedyś to też ostro pili. Z opowiadań jednego z profesorów to nawet bardziej niż teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Majk i inni "oburzeni" tym skandalem dzwoniłem do mojego kumpla z kliniki chirurgii i załatiłem wam zabieg. Jaki zabieg pytacie -ano usunięcie tych kijów które macie w dupach żebyście nie byli tak sztywni. Gorąco pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...