Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ILE TO KOSZTUJE? CHYBA NIE JEST ZA DARMO TAKI PRZEJAZD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melex to nazwa pojazdu produkowanego przez f-mę z Mielca. Z Chin można przywieźć jakiegoś ping-ponga lub coś podobnego. Ciekawe jaką podstawówkę kończył autor tej informacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mój komentarz  ten o niechcianym busiku przewodnika turystycznego na ulicach Lublina. Decyzję odmowną POdjął mieszkaniec Świdnika co ma dobro Lublina w nosie. Interseuje się tylko kasą Gminy Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewóz jest BEZPŁATNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj nie jest bezpłatny bo napiwki obowiązują tylko dlaczego? Mnie w pracy nikt nie daje napiwku więc i ja nie będę tego robić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, że będą jeździć od Męczenników Majdanka a nie od bramy wejściowej - tam też trzeba dojść kawał,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melex to nazwa pojazdu produkowanego przez f-mę z Mielca. Z Chin można przywieźć jakiegoś ping-ponga lub coś podobnego. Ciekawe jaką podstawówkę kończył autor tej informacji?
   nie wiedzisz różnicy w pisowni. Z Mielca jest melex a w artykule jest meleks. Różnica chyba widoczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większy pożytek jak z elektrycznego autobusu MPK i o ile tańszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedzisz różnicy w pisowni. Z Mielca jest melex a w artykule jest meleks. Różnica chyba widoczna.
Sadzisz, że pismaczyna z łapanki widzi tą różnicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jan za sterami (:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jan za sterami (:
Proszę, proszę jaka znajomość personelu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mój komentarz ten o niechcianym busiku przewodnika turystycznego na ulicach Lublina. Decyzję odmowną POdjął mieszkaniec Świdnika co ma dobro Lublina w nosie. Interseuje się tylko kasą Gminy Lublin.
Daj se spokój z tym busiarstwem.Miasto go nie chce,bo mieszkańcy nie życzą sobie czegoś takiego na ich drodze spacerowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...