Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedy Pyzdrę i Kwiczoła wyprowadzali na szubienicę z kazamatów hrabiego ,wtedy Pyzdra na widok murgrabiego powiedział -"cosik mi tu śmierdzi". Mnie też coś jedzie od soboty... mieszkanie będę wietrzył dopiero we wtorek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejdzie się po ulicach starówki i POwie - "wasie ulyce a nasie kamenyce " - POzdrawiam to tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co malują w Puławach? Bo kiedyś jak przyjeżdżał Gierek to malowali trawę...
To chyba ty tak malowałeś ,bo trochę żyję na świecie ale nikogo w Puławach malującego trawę nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepoprawny optymista napisał:
No jasne - bo jakby przyjechał, to pewnie jakieś błogosławieństwo by na zakłady spłynęło... Chociaż, może wreszcie komuś we łbie by się rozjaśniło i propaganda by znikła, i ludzie na dole dostaliby godne podwyżki, a nie tylko kierownictwo i elyta? Eee... o czym ja marzę?
przyjechac do pulaw a nie byc w zakladach to tak jakby przyjechac do plocka i nie odwiedzic orlenu, swoja droga nie dziwie sie ze podjeto taka decyzje bo prezydent zostalby postawiony pod sciana i zmuszony do opowiedzenia sie po ktorejs ze stron ps. podwyzki bylyby godne gdyby szefowie zwiazkow ich nie blokowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
To chyba ty tak malowałeś ,bo trochę żyję na świecie ale nikogo w Puławach malującego trawę nie widziałem.
Malują, malują, CYCU,tylko po nocach i z latarkami w zębach,żeby obciach był mniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...