Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
B474?! A380?! człowieku! wiesz z ilu europejskich lotnisk te samoloty w ogóle latają i na jakich trasach?? chyba się za dużo filmów naoglądałeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że będzie latał do Bristolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech, żeby jeszcze latał po piwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
Pamiętam jak na początku Pan Prezes lotniska mówił o tanich liniach nie tak entuzjastycznie liczył na normalne linie. Musimy pamiętać, że na tym lotnisku nie siądzie każdy samolot bo ono liczy 2500 metrów więc np B474 czy A380 nie ma szans usiąść...
Z A380 to prawda, ale z 747 juz nie do konca. We Wroclawiu pas ma 2500m, w Krakowie 2550 u nas tez 2550m. W obydwu miastach 747 ladowal nie raz. Problem by byl gdyby mial startowac zatankowany na lot za Atlantyk..Teoretycznie EL AL na 747 do Tel aviv-u bez problemu. W praktyce takiej wielkosci samoloty nie beda potrzebne z wyjatkiem np. zabierania smiglowcow z fabryki i tutaj AN-124 bez problemu sobie poradzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebastian napisał:
Doncaster sheffield liverpool stad lata cala lubelszczyzna a nie z luton!!!
raczej z liverpoolu lub manchesteru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tekście padła nawa OLT Express. Jak o nich poczytałem to tak sie zastanawiam czy na Polskę (loty do: Wrocławia, Szczecina, Gdańska, Rzeszowa, Krakowa, Zielonej Góry itd) może kogoś jeszcze ściągnąć np LOT czy coś takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja to bym chciał na południe ale do Chorwacji- Split, Dubrovnik ewentualnie do Czarnogóry. Czarnogóra jest piękna i tania, znacznie tańsza niż wczasy nad naszym morzem tylko że strasznie daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi połączeń do Pragi, Budapesztu i na Bałkany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałbym żeby były połączenia do Bułgarii w okresie letnim ze względu na tanie wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecz się człowieku. Wychowany jesteś widocznie na bandyckim Locie i innnych złodziejskich przewoźnikach. Nie rozumiesz funkcjonowania normalnych, niebandyckich linii lotniczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje Galway lub Knock Irlandia i jeszcze Dublin pamiętamy o Cork Pamietajcie o Irlandii Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą na stronie wizzair.com, pojawiła się na mapie kropka w miejscu Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest już pierwszy kierunek z Lublina, LUTON, patrz mapka na stronie wizzair.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzym, Rzym, Rzym !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko do teo Londynu to bardzo kiepski dni sobie wybrali, bo jak ktos by chciał tylko na weekend przylecieć to nie ma szans, bez sensu powinny być codziennie loty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA PROPONUJE BIRMINGHAM LUB BRISTOL a KRAJOWE TO NAPEWNO GDAŃSK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można gdzieś zgłaszać propozycje lotów ,żeby ludzie mogli zgłosić swoje kierunki.Ja często latam do Sztokholmu i znam kilkadziesiąt osób z naszego wojewódzctwa którym ten kierunek bardzo by odpowiadał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klik napisał:
czyli o międzykontynentalnych samolotach możemy zapomnieć....
do Holandii poprosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Florencja?????????????????????????!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
Pamiętam jak na początku Pan Prezes lotniska mówił o tanich liniach nie tak entuzjastycznie liczył na normalne linie. Musimy pamiętać, że na tym lotnisku nie siądzie każdy samolot bo ono liczy 2500 metrów więc np B474 czy A380 nie ma szans usiąść...
ty wiesz o czym piszesz ? człowieku, świdnik to nie London Heathrow !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...