Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ulice w Lublinie przypominają te na Ukrainie. Kocie łby i nierownosci. Wstyd dla samorzadu Lublina. Niech nasi samorzadowcy pojada do Rzeszowa, Puław lub Janowa Lubelskigo to zobaczą jak powinny wyglądać ulice. Jesli ktoś nie umie pisać wnioskow o dofinansowanie z funduszy unijnych to niech idzie do innej roboty. Wsydze sie za władze Lublina za jakość drog w moim mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Ty byłes na prawde na Ukrainie czy tak tylko piszesz? Porównywanie to skandal.  Ślepy jesteś jak wyglądaja u nas ulice, chodniki , które tez ciągle sa remontowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z UE władze miasta pozyskały najwięcej funduszy, więc powinieneś dumę czuć, a ja dumny jestem z władz i że tak w kilka lat dosłownie Lublin się zmienił i sa plany na dalsze zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie,że bedą kolejne remonty dróg!!!! Chwała rządzącym miastem za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tam remont jest konieczny.Nawet jak bedą utrudnienia to przeżyjemy my kierowcy, ale później bedzie tylko lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto Lublin wydało 2,2 mld zł na inwestycje tak, więc o czym tu mowa, jak kolejne lata będą równie udane, to zauważymy zmiany w każdej dzielnicy naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie cieszy, ze prezydent myśli nad rewitalizacją Bystrzycy, mamy rzekę nad którą będzie można odpocząć na kocyku z rodziną. Rekreacja i odpoczynek  również służą człowiekowi, jak i drogi. Więcej wytchnienia wszystkim nam życze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnie powinni się wziąć za Bohaterów Monte Cassino od Armii Krajowej bo tam już jechać się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma zmiłuj, Żuk się wziął poważnie za wiadukty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Ty byłes na prawde na Ukrainie czy tak tylko piszesz? Porównywanie to skandal.  Ślepy jesteś jak wyglądaja u nas ulice, chodniki , które tez ciągle sa remontowane?
Nie wiem czy on był na Ukrainie ale osobiście i z autopsji mogę napisać, że są w Lublinie takie ulice, które nie przypominają tamtych dróg, a co najwyżej bezdroża...   Pamiętaj przy tym, że Ukraina nie korzysta z funduszy pomocowych UE i toczy się tam wojna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto Lublin wydało 2,2 mld zł na inwestycje tak, więc o czym tu mowa, jak kolejne lata będą równie udane, to zauważymy zmiany w każdej dzielnicy naszego miasta.
W tym samym czasie dochody były na poziomie ponad 10 miliardów złotych, a na dzień dzisiejszy skumulowany niedobór dochodów nad wydatkami wynosi ponad 1 miliard złotych, a zadłużenie przekracza ponad 70% rocznych dochodów.   Co do samego wydatkowania 2,2 mld można mieć wiele zastrzeżeń tak przed jak i podmiotowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by pomyśleć, żeby od strony Orfeusza zrobic wjazd na Nowowiejskiego i na Oratoryjną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co musi kolega Budżet sądzić o nowym programie PIS "Bilion złotych"????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tak z tymi inwestycjami,że albo sie rozwijamy a tym samym i zadłużenie wzrasta, albo sie zwijamy i nie robimy zupełnie nic, chyba kazdy mieszkaniec jednak opowie się za dalszym rozwojem? Przyjdzie czas (mam nadzieje),że każdy doceni ile udało sie zrobić, wtedy tez będzie czas na spłacanie zadłużenia. Zaraz rusza prawdopodobnie ostatnia perspektywa unijna, myślę, iż powinniśmy to jako miasto, województwo wykorzystać i zrobić jak najwięcej, a później będzie czas na spłacanie (o ile wcześniej PIS nas nie wykończy ale to inny temat zupełnie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co musi kolega Budżet sądzić o nowym programie PIS "Bilion złotych"????
  ten PiS-owski płatny troll nawet ci nie odpisze bo nie dostał instrukcji z centrali co pisać gdy ktoś zada niewygodne pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin wygląda juz zupełnie dobrze jeśli chodzi o infrastrukturę, wiadomo zawsze znajdzie się droga czy most, którego nie udało sie jeszcze wyremontować, ale powoli nie wszystko na raz, będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten PiS-owski płatny troll nawet ci nie odpisze bo nie dostał instrukcji z centrali co pisać gdy ktoś zada niewygodne pytanie
  PiS to jedyna nadzieja na normalność w tym kraju. I nikt mi nie zabroni pisać tego co mi się tylko zamarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy jak najszybciej odwołać prezydenta Żuka. Takiego marazmu jak za jego rządów to nigdy nie było. Z akt KRS jasno wynika, że gmina Lublin zaraz zbankrutuje. Tylko człowiek z PiS może uratować to miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy jak najszybciej odwołać prezydenta Żuka. Takiego marazmu jak za jego rządów to nigdy nie było. Z akt KRS jasno wynika, że gmina Lublin zaraz zbankrutuje. Tylko człowiek z PiS może uratować to miasto.
  ale z ciebie błazen człowieku, mógłbyś chociaż udawać, że nie jesteś płatnym trollem   ps: marazm? czy ty czasem wychodzisz z domu? wyjdź i zobacz jak się miasto rozwija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyremontujcie najpierw radzynska jak chcecie tam ruch puścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...