Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wkrótce karp trafi na świąteczny stół. Ile zapłacimy za niego w Lublinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2016 r. o 15:46 Powrót do artykułu
Nieznaczna podwyżka, jedynie 20%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy czytelnicy , apeluje o niekupowanie karpi w marketach gdzie nie ma wyszczególnionego polskiego producenta. Warto kupić u Polaka Być może ten hodowca ryb- Janusz wyda owe 2zł na produkt który Ty chcesz sprzedać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie musita jesc karpia chamy dretwe... wiesniaki zapijaczone, potem aby kolejka do kasy bo chamidla nabraly caly koszyk gadzetow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej kupic w markecie bo tam ma karp wszystkie papiery a u chlopa to czesto karp mulem smierdzi. Markety maja dobre ryby i duze wymagania, poza tym wole.3 ryby kupic w markecie niz 1 u chlopa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyższsza cena dla mnie nie problem bo nie lubie karpia pod żadną postacią,zbyt dużo ości i równie dużo zabawy do tego smak nie powalający.Dla ciekawostki w nie których krajach ryba traktowana jako chwast rzeczyny,który wypiera inne gatunki ryb więc przez tamtejszych wędkarzy zabijana i wyrzucona do śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę karpia od chłopa karmionego pszenicą jęczmieniem niż rosnącego dla sieciówki na paszy radioaktywnej takiej samej co łososie z biedronki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Leclercu będzie od czwartku po 9,99 zł, w Selgrosie od wtorku po 7,95 zł (brutto). Żaden duży market nie będzie miał ceny wyższej niż 10 zł za kilo. Bo musi przyciągać klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wuj ze świętami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karp to jedna z najbardziej niesmacznych ryb słodkowodnych. Zawiera w sobie metale ciężkie, bardzo szkodliwe tłuste mięso i przeważnie śmierdzi mułem bo taki tryb życia prowadzi. Proponuję nie zabijać zwierzaka młotkiem do mięsa tylko od razu wypuścić do rzeki lub zbiornika. W przypadku mrozu i zamrożonych wód stawów, jezior, zbiorników, karpia wypuścić do Bystrzycy, Wieprza itd. Ja wiem, wiem katoliku szanowny, że to tradycja i wszyscy Święci mówią, żeby jeść ryby ale idąc tym tropem zajrzyj do 10 przykazań na wszystkie punkty, a w szczególności na punkt 5. Gdy już go zrozumiesz wypuść swoje 10-15 zł dla dobra tego stworzenia, które nie rozmnaża się w Polsce w warunkach naturalnych. Wesołych Świąt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie karpie nie nadają się do jedzenia! Dlaczego? Co ja tu gadam? Ludzie karp nie rozmnaża się w Polsce naturalnie. Nie pozwala mu na to temperatura. No i ? No i jest podtrzymywany sztucznie chemią, antybiotykami, anabolikami oraz pryskany sterydami. Psikany? Tak PSIKANY od grzyba i pasożytów. Smacznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy od Chłopa czy z exportu, każdy ma w sobie chemikalia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop pazerny jest i basta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Karp to jedna z najbardziej niesmacznych ryb słodkowodnych. Zawiera w sobie metale ciężkie, bardzo szkodliwe tłuste mięso i przeważnie śmierdzi mułem bo taki tryb życia prowadzi. Proponuję nie zabijać zwierzaka młotkiem do mięsa tylko od razu wypuścić do rzeki lub zbiornika. W przypadku mrozu i zamrożonych wód stawów, jezior, zbiorników, karpia wypuścić do Bystrzycy, Wieprza  itd. Ja wiem, wiem katoliku szanowny, że to tradycja i wszyscy Święci mówią, żeby jeść ryby ale idąc tym tropem zajrzyj do 10 przykazań na wszystkie punkty, a w szczególności na punkt 5. Gdy już go zrozumiesz wypuść swoje 10-15 zł dla dobra tego stworzenia, które nie rozmnaża się w Polsce w warunkach naturalnych.    Wesołych Świąt!
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Do szkoły gimbazo i nie spać na ketechezie 5 przykazanie " nie zabijaj" dotyczy ludzi!!!! skoro karp nie rozmnaża się w naturalnych waunkach to pokaż mi jakie gatunki które konsumujemy rozmnażają się w takich naturalnych warunkach: świnie, krowy drób ????wszystkie te gatunki zostały udomowione i rozmnażają się by człowiek miał co jeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze o karpiu jako rybie niesmacznej są pisane przez osoby które nie potrafią go przyrządzić Niech więc jedzą pangę lub łososia z ferm.Te ryby są bardzo zdrowe .Zawierają dużo mikroelementów takich jak chrom ,ołów czy rtęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karp to śmieciarz, a jego mieso gorsze od padliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie karpia to jest tradycja katolikówm po 1944r. Przed wojną katolicy jedli szczupaki, sandacze itp, karpia jedli starozakonni. Poniewaz przejęli władzę po wojnie, upowszechmili hodowlę karpia i zwyczaj jadania karpia po żydowsku na święta. Jak widac od tego czasu nic sie nie zmieniło, a mogło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...