Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wkrótce na dachu Centrum Spotkania Kultur stanie pasieka. Pierwszy miód w czerwcu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2016 r. o 18:20 Powrót do artykułu
Miliony na CSK, aby powstały m.in pasieki i pokoje na bunga bunga. Mam nadzieję, że pszczoły będą dawać złoty miód. Muszą jednak najpierw zebrać złoty pyłek. Muchy będą dawać co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za leśny człowiek na zdjęciu? talib jakiś czy ktoś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bez sensu. Bardzo niesmaczny pomysł. Będą latać na cmentarz i robić miód z grobowych rabatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miód z tych pasiek wyląduje na święta na stole dyrektora CSK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy byl ogłoszony jakiś konkurss na koordynatora projektu, czy zawazyly inne wzgledy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znowu jakaś chora sztuka, pomysłodawca powinien udać się do lekarza, najlepiej przed faktem, bo po zjedzeniu takiego miodu będzie trudniej się wyleczyć, a poza tym to inni specjaliści. Pszczoły będą zbierać miód ze śmietników, i zatrutych kwiatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebne pasieki jak na ***u pryszcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wodecki by oszalał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobny ******tvp.info/26711999/interpol-wyslal-list-gonczy-za-polakiem-ktory-walczy-w-szeregach-dzihadystow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile tu jadu, ciekawe co forumowicze zaproponowali miastu, najlepiej wylewać pomyje na innych. A pomysł dobry, Marcin 3mam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew pozorom rośliny w mieście są mniej naszprycowane chemikaliami niż uprawy na wsi. Pszczoły odgrywają większą rolę niż nam się wydaje. Zawsze warto na to zwrócić uwagę. Akcja jak najbardziej pozytywna, a malkontentom, którym nigdy nic się nie podoba proponuję ruszyć z własnymi pomysłami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojedźcie do Warszawy Służewieckie Centrum Kultury ,zobaczcie jak można w mieście spędzać czas przy grządkach,roślinkach,pszczółkach ,całe rodziny przy tym się wspaniale bawią i dzieciaki poznają skąd biorą się owoce i warzywa już od zimy w mieszkaniach hodują sadzonki,pomidorów,ogórków i innych warzyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem widziałem napisał:
Pojedźcie do Warszawy Służewieckie Centrum Kultury ,zobaczcie jak można w mieście spędzać czas przy grządkach,roślinkach,pszczółkach ,całe rodziny przy tym się wspaniale bawią i dzieciaki poznają skąd biorą się owoce i warzywa już od zimy w mieszkaniach hodują sadzonki,pomidorów,ogórków i innych warzyw.
Z hejterami się nie dyskutuje, oni żyją z tego, że jadą po wszystkim, nic nie proponując w zamian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram komentarz cyt. "Czy to znowu jakaś chora sztuka, pomysłodawca powinien udać się do lekarza, najlepiej przed faktem, bo po zjedzeniu takiego miodu będzie trudniej się wyleczyć, a poza tym to inni specjaliści. Pszczoły będą zbierać miód ze śmietników, i zatrutych kwiatów. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal pl napisał:
byłem widziałem napisał:
Pojedźcie do Warszawy Służewieckie Centrum Kultury ,zobaczcie jak można w mieście spędzać czas przy grządkach,roślinkach,pszczółkach ,całe rodziny przy tym się wspaniale bawią i dzieciaki poznają skąd biorą się owoce i warzywa już od zimy w mieszkaniach hodują sadzonki,pomidorów,ogórków i innych warzyw.
Z hejterami się nie dyskutuje, oni żyją z tego, że jadą po wszystkim, nic nie proponując w zamian.
zal pl napisał:
Dlatego zamiast HEJTOWAĆ wpisz w GOOGLE "Pasieka,ogródek i żywe kozy-Dom kultury jak wiejskie siedlisko......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze. Ja tego nie mam nawet zamiaru wąchać. A dyrektor też chyba nie jest głupi. Ten miód będzie na darmowe degustacje dla ludu. Nikt normalny tego przeciez\ż nie tknie. Nawet na maseczkę kosmetyczną strach toto będzie użyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czkam na pierwsze wyorjenie, panikę i pożądlenia. No i jakaś kanjpa ma mieć chyba ogródek na dachu - liczę na dużo soków owocowych i coca-coli. Jakie maisto, takie CSK. Obora nieotynkowana zamiast filharmonii, problemy z akustyką w nowej sali CSK bez obrotowej sceny, ale pasieka na dachu jest. Wsamraśna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...