Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wkrótce ruszy wycinka drzew przy ul. Koncertowej. "My tylko korzystamy z przepisów"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 marca 2017 o 18:32 Powrót do artykułu
czy ten dzielnicowy radny to nie jest opcja Szyszki od Rydzyka?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Pierwszy wyrok na drzewa zapadł już w 2005 r" - czyli czasy Andrzeja Pruszkowskiego, kompana Szyszki, z partii Piły i Siekiery. Mieszkańcy Czechowa wiecie komu dziękować???
0
"Pierwszy wyrok na drzewa zapadł już w 2005 r" - czyli czasy Andrzeja Pruszkowskiego, kompana Szyszki, z partii Piły i Siekiery. Mieszkańcy Czechowa wiecie komu dziękować???
0
Niemiecki brukowiec znów próbuje skłócać Polaków...
0
No tak już jest kiedy prezydent miasta jest z PiS..
0
Zaraza pisowska nawet drzewom nie przepusci. Przezyly wojne, komune, demokracje a PISu juz nie
0
Pis i wszystko wycięte. A tak na marginesie, jak podobają się wam pisowcy coraz wyższe ceny żywności? Pis puści nas wszystkich z torbami. Przez nich staniemy się żebrakami.
0
A ja kupie sobie działkę posadzę drzewa i będę wycinać, bo to moje. No złość sb-kom i innym pełowcom!!!
0
Dzielnicowy radny twierdził że działka stanowi własność firmy a nie osób fizycznych. Okazuje się, że jest inaczej. Jeżeli dzielnicy radny twierdzi że UM mija się z prawdą to niech poda nr księgi wieczystej to czytelnicy sami sprawdzą kto mówi prawdę. A właściciel ma 100% rację - jeżeli kupił od miasta grunt przeznaczony pod usługi to ma pełne prawo zakładać że kupił teren usługowy a nie las! Jeżeli przepisy nie zabraniały wycinki na tym obszarze to nie ma o czym mówić.
0
Coś się pisu koderastowskie nasienie uczepił? Ustawa daje nam wolność. NAM obywatelom. Jak masz pretensje to do nas kieruj nie do PiSu.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zaraza pisowska nawet drzewom nie przepusci. Przezyly wojne, komune, demokracje a PISu juz nie
Może przeżyły komunę, ale wielu Polaków już nie. Wielu zamordowali komuniści...
0
Czyli co? nic się nie zmieniło jak cieli tak dalej tną. Ale Żukowi nie zapomne że pozwolił wyciąc mój ulubiony skwer na Krańcowej, sprzedał się deweloperom! A jak się mowi o takich? wszyscy wiedzą.
0
Super , super , rżnąć na chwałę Szyszki i Pisu który za nim murem stoi .
0
Super , super ,  rżnąć na chwałę Szyszki i Pisu który za nim murem stoi .
Wszystkim z PIS-u stoi. Tym z postkomuny(PO) nie chce stanąć.
0
Pis i wszystko wycięte. A tak na marginesie, jak podobają się wam pisowcy coraz wyższe ceny żywności? Pis puści nas wszystkich z torbami. Przez nich staniemy się żebrakami.
Jestem rolnikiem i wyższe ceny żywności podobają mi się. Za PO - ZSL musiałem dopłacać do interesu.
0
Właściciel nie jest niczemu winien w tej sprawie i korzysta ze swojego prawa!!! Winne jest miasto, które sprzedało ten teren w prywatne ręce. Konkretnie Żuk ze swoimi poplecznikami!!!! Żuk jest winien temu, że teraz ktoś wycina drzewa ze swojej działki!!!!!!! Po co było to sprzedawać?
0
Panie Filipowicz mam dla Pana radę: kup tę działkę i będziesz Pan mial drzewa. Nawet będziesz Pan mógł dosadzić. Zrobisz Pan park, tak pro publico bono.
0
Rozwalić i do więzień to całe psl - ZSL , za zniszczenie polskiego rolnictwa indywidualnego ! Zgodnie z obowiązującymi przepisami na 24 godziny przed ubojem posiadacz zwierząt gospodarskich lub prowadzący gospodarstwo na terenie którego będą ubite inne niż utrzymywane w tym gospodarstwie zwierzęta, informuje powiatowego lekarza weterynarii na piśmie o zamiarze przeprowadzenia uboju. Ponadto, posiadacz zwierzęcia ma obowiązek złożenia, w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na właściwym formularzu lub za pośrednictwem sieci Internet, zgłoszenia uboju zwierzęcia w gospodarstwie. Zgłoszenia należy dokonać w terminie 30 dni w przypadku świń oraz w terminie 7 dni w przypadku bydła, owiec i kóz, od dnia, w którym ubój miał miejsce. A teraz wyobraźcie sobie co biedny chłop ma robić , świni założyć "książeczkę lekarza specjalisty" opłacać przeglądy zwierzaka, wreszcie wywieść do dalekiej ubojni , a jak nie to grzywna i sąd , a to wszystko kosztuje. Więc wieś została bez zwierząt. Podobnie jest z drzewami ludzie rzucili się na wycinkę bo nie są pewni przyszłości, idiotyczna ustawa spowodowała brak nowych zasadzeń i dbałości o własne mienie - znamy to z PRL.
0
PolakówOkraść
0
Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo! Nikt nie wycina drzew, jeśli mu nie przeszkadzają. Krzykacze niechaj kupią sobie kawałek ziemi, kupią sadzonki i sadzą ile tylko wlezie!
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: