Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Władzę bierze egzotyczna koalicja

Utworzony przez kermid, 20 grudnia 2007 o 17:24 Powrót do artykułu
PO sie sprzedała jak ......... I to z kim ? SLD, LID, samoobrona, czy coś tam.... hańba!! Palikot, Czubiński i jemu podobni rozdają karty, a to nic dobrego nie wróży lubelszczyźnie. A Psl trumfuje, ugrali mało co, a rzadza w kraju, PO na klęczkach oddaje im wspólrzadzenie województwem! Brzydzę się tym i taką władzą!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DZIEKI P.O. do STERU WŁADZY WRACA ZSL I PZPR !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przybieżeli do koryta kolesie. Grają ludowi na nosie. Chwała za głupotę. Jak widać sierpień im służy. I tak kończy się rewolucja społeczna. Polska wymaga tego, by ją uwolnić od motłochu, który firmuje się jako elita społeczeństwa obywatelskiego. Zatem przeżywajmy godnie to nowe narodzenie koalicji, ludzi prawych, wierzących i sprawiedliwych. Kiedy cnota w pogardzie to lud niech źre kartofle i nie wybrzydza! Zatem czekajmy na cud Tuska!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GW nic nie pisze o radnuch Samoobrony że uczestniczą w koalicji i tutaj widać moralność elit .władza, władza władza a z kim i jaka to nie ważne. myślę że następnym razem już się nie nabierzemy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A mnie się ta sytuacja i ta koalicja w sejmiku podoba. Będę miał z głowy udowadnianie kolegom studentom, że głosowali na stołkarzy, oportunistów i zwykłych politycznych oszustów, czy platformę obłudników.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TERAZ JUŻ JEST JASNE: PO - ZDRAJCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDALI LUBELSZCZYZNĘ KOMUNIE I PSL I SAMOOBRONIE- TAKA JEST PRAWDA. PIS TERAZ TRZEBA POPIERAĆ DWA RAZY MOCNIEJ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wszyscy dziś widzieli na czym polega współpraca lewusów z dziećmi TW"marka" i "po"krzywdzonymi przez los!!! Panie GEJU z SLD Palikocie już ci nik nie uwierzy!!!!! Teraz pis weźmie odwet na mieście - niech was szlak
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jANUSZ ty nie pal kota ty pal gume z lublina . Na madagaskarze jest miejsce dla takich mącicieli jak ty
Zaloguj się, aby oddać głos
0
stara miłość .. czerwona banda i różowe popłuczyny obywatelskie i obrotowe zsl .... nowa targowica !!! targowica druga ...i dlatego tak baliście się CZWARTEJ RZECZPOSPOLITEJ !!! przenieście wojewodztwo do miasta pkwn- do chelma lubelskiego i wubierzcie towarzysza sekretarza ...tymczasowo...bo niedługo stanie się cud donaldowy !!!! wszyscy sięgną gdzie wzrok nie sięga ... do nocnika ....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
teraz przyjdą po zdrojka. grabczuk na jego miejsce. zieloni i czerwoni do zarządu. wraca stare TEN LUBLIN i województwo to ma przesr..... Tu nigdy nie będzie dobrze jak takie palikoty sosnowskie i czerniaki wchodzą na salony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
brawo tak to TARGOWICA!!!!!!!! TEN dzisiejszy układ to czerniak na zdrowej skórze samorządu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NA DZISIEJSZEJ SESJI NAWET DZIENNIKARZE BYLI WSTRZĄSNIĘCI: KOMENTOWALI TO TAK: NIE LICZY SIĘ JUŻ NIC TYLKO STOŁKI". iI ZA TYM WSZYSTKIM STOI PO. BEZ ICH AKCEPTACJI PSL I LID MOGLIBY BUTY LIZAĆ. tyLKO gALLANT SIĘ ŚMIAŁ . cZY TO NIE ZNAK CZASU?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W PRAWICOWYM LUBLINIE NIE MA JUŻ MIEJSCA DLA TAKICH UKŁADÓW PO Z PSL I LID PO PSL LID WSTYD
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chcielismy demokracji to ją mamy. A wy chorzy z nienawisci, jesteście z Tych o których Marszałek powiedział: kto za mlodu nie był socjalistą ten starość będzie świnią" Mniej nienawiści a trochę miłosierdzia chrześcijańskiego w mieście kul-u.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BYŁEM ZA koalicją pis po teraz widzę kto jest kim albo czym w województwie. Pis został sam, po zdradziło prawicowe środowiska- tego się nie zapomina. A historia kołem się toczy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SOCJALISTĄ W MŁODOŚCI? TYLKO KRETYN DZISIAJ TAK UWAŻA NO I CI KTÓRZY DZISIAJ ZDRADĘ NAZYWAJĄ DEMOKRACJĄ. nO TAK TO DUŻA DYSPROPORCJA INTELEKTUALNA....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A rano wszyscy przy arcypapie łamali sie opłatkiem.... obłuda. jestem spokojny trzeba tylko czasu komuna sama zdechnie i psl też to nie są partie z przyszłoscią.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZDRADA ZDRADA ZDRADA OKRAGLY STÓL SIE POWTARZA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziękuję Panie Januszu (Palikot). Szkoda,że tak późno. Województwo lubelskie potrzebuje zgodnego działania wszystkich sił politycznych z wyłączeniem PiS za to co w ostatnim roku zrobili ( wszystkich proporcjonalnie do wyniku wyborczego). Dlaczego bez PiS ? Za Bogdankę i za inne czystki, za dojenie budzetu województwa bez skrupółów ( ponad 150 etatów dla młodzieżówki PiS w Urzędzie Marszałkowskim) za ostatnie nagrody dla Swoich, za czystość rasy pisowskiej w otoczeniu Zdrojkowskiego. Dzisiaj podziękowano Pruszkowskiemu. Teraz trzeba pozbawić Go funkcji i pieniędzy w Agencji i zobaczyć jak ta pijawka budżetowa ze swoją filozofią i mądrością poradzi sobie. Zdrojkowski, Żukowski, Jawor to historycy. Zadaje pytanie -CZY LUBELSZCZYZNA TO IPN ? To 16 liga = najsłabsze ekonomicznie województwo. Czas na zgodne budowanie i racjonalne wydawanie pieniędzy. Tu żyją fantastyczni ludzie - biedni ale wspaniali. Myślę, że zostanie stworzony taki zespół zarządzający i wykonawczy w województwie, który efektami swojej pracy przekona wyborców, że głosowanie na PiS ( na co w głosie rozpaczy - wola wyborców - powoływał się i tak długo dojący budżet Pruszkowski) było wielkim błędem i kompromitacją lubelszczyzny. Czas na mądrość, czas na działanie, czas na umysły ścisłe - aby żyło się nam lepiej WSZYSTKIM, czas na weryfikację karierowiczów i wazelin, czas na uczciwe konkursy i na opuszczenie ostatniej pozycji w rankingu województw. Lubelszczyzna doświadczyła przysłowia: " Jak się dziad (PIS) odbije to cię torbą zabije". Teraz może być tylko lepiej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to może i wybitny fachowiec od kultury i służby zdrowia Andrzej Olborski pójdzie w ślady Pruszona? Razem ze Zdrojkiem tak skutecznie uzdrawiali Teatr Muzyczny, że w całym środowisku sa już sławni. Koniecznie weźcie ze sobą wybitnego ekonomistę Kutarskiego, no i niedoszłego dyrektora Janczaka, to wam kolędy pośpiewa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: