Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włamanie do Zakładu Medycyny Sądowej. Złodzieje przyszli po komputery

Utworzony przez ziutek_sloneczko, 2 września 2009 r. o 12:34 Powrót do artykułu
Chciałbym się zapoznać z tą "lodzią" co tak pieszczotliwie obejmuje tego młodzieńca za kark. Która komenda może mi dać do niej namiary ?? Lubie mocne wrażenia, więc może i mnie by tak posmyrała po karku ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że koroner zrobi im dokładną sekcję A co do danych w monitorze, ci przystojniacy nie wyglądają na takich, co zdają sobie z tego sprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje próbowali zabrać nie tylko komputery ale również monitory, na których przecież żadnych danych nie ma.
to tak jak w zmiennikach: -czy przy oskarżonym znaleziono jakieś banknoty...? - jakie, polskie czy zagraniczne...? -obojętneC10BF9 - żadnych banknotów nie znaleziono....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...