Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włamanie na LSM. Kto go rozpoznaje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2017 r. o 16:57 Powrót do artykułu
jak dostaje 500+ i jeszcze kradnie to kawał drania, a ja kradnie nie mając 500+ no to musi chłopisko z czegoś żyć,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to jestem przerażona tym co się ostatnio dzieje w naszym kraju, ja rozumiem, że w pewnym stopniu skala poziomu bezpieczeństwa się nie zmienila, tylko my wiemy więcej - zwyczajnie, dzięki mediom, ale to ile jest napadów i rozbojów teraz, co się dzieje? państwo zaczyna inwestować w socjal i niczego to nie zmienia w życiu uboższych obywateli, czy to jednak nie wiem.. dla zabawy robią? może to i zakrawa o paranoję, ale my z mężem zrobiliśmy sobie w domu monitoring ze spyshop mąż zamówił kamerę, takie niepozrone maleństwo ******spyshop.pl/kamera-ip-bc-10-do-calodobowego-monitorowania-pomieszczenia-1133.html i powiem szczerze, że czuje się zdeycdowanie bardziej komfortowo. a mamy dużego psa na podwórku... a i tak mężowi wcześniej z komórki znikały narzędzia.. nie sądzę żeby krety wynosiły. ja nie wiem.. jak tam możnma sobie wejść do kogoś, i coś wziąć.. nie rozumiem i nigdy nie rozmumiem. artykuł udostępniam u siebie, mam nadzieję, że sprawca poniesie konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...