Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włamywacze z łupami paradowali przez centrum Lublina

Utworzony przez Kryminalny, 17 maja 2011 o 12:52 Powrót do artykułu
....no cóż seria z Egonem, który miał plan już dawno była powtarzana - spedycja nawaliła. Tak to jest na transporcie państwowym polegać....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ha ha śmietnikowe dzieci na szczęście mózgu akturat tyle żeby nie srać przy budce z hotdogami. To efekty pijaństwa ich dziadków i rodziców.
0
morda cwele sam jestem z normlanej rodziny i nikt u mnie nie byl alkocholikiem a ni zadnym narkomanem a wiem jakie sa polskie realia i polski rzad nasi starsi nie mieli zeby nam dawac po 10 zl dzienie na co chcielismy w moim wypadku bylo tak ze stary pracowal w angli a stara w polsce i starczylo tylko na szame i oplacenie chaty , niektorzy nie nawet nie maja takiego farta jak ja . racja nie popieram takie zachowania czyli kradziezy ale tym bardziej nie popieram polskiego systemu ktora cale zycie robi nas w chuja . !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: