Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i bardzo dobrze!!! Miasto dla ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
HAHAHAHAHAA! I bardzo dobrze! :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo zle. Miasto bez drzew, z mnostwem zakazow - ot Lublin za rzadow Zuka. Bo jedyne co jest wazne w miescie to biznes i pieniadze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest ogród a nie park więc z racji ochrony nasadzeń zakaz jest celowy. Podobny zakaz obowiązuje w ogrodzie botanicznym z wyjątkiem psów przewodników.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawa dla sądu. Trzeba wprowadzić więcej miejsc z zakazem wprowadzania psów. Koniec z zasranymi skwerami, trawnikami, chodnikami. Prawda jest taka, że może 0,1% właścicieli psów sprząta po swoich pupilach. Reszta udaje, że nie widzi. Jeszcze raz brawa dla sądu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo ,ważne że zachowano interes prawny pozostałych mieszkańców Lublina, którzy chcą odpocząć bez oglądania psich kup i obawy że tak zwany "grzeczny" piesek puszczony luzem nie ugryzie jakiegoś dziecka . 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a do tej pory co zakaz jest to pytam sie gdzie lazi jeden z drugim ze swoim pupilem?gdzie sra  i leje pupil?pewnie pod domem i trzeba sprzatac!a w parku samowolka!i oto im chodzi!ZAKAZ-TAK!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo zle. Miasto bez drzew, z mnostwem zakazow - ot Lublin za rzadow Zuka. Bo jedyne co jest wazne w miescie to biznes i pieniadze.
  Napisał typowy przedstawiciel imperium pszenno-buraczanego - miłośnik rządów Andrzeja Pruszkowskiego za którego w Lublinie nic się nie działo, żyło się ... "wsamraśnie". Był spokój a nie to co teraz -jakieś inwestycje, strefy ekonomiczne, remonty dróg, nowe fabryki, szkoły, boiska i domy kultury. Ehhhh dramat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uwolnić wszystkie psy na wolność !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobrze. W pełni popieram!!!   Żyjesz wśród ludzi, obowiązują Cię zasady. Jak chcesz mieć psa to na własnej posesji lub na wsi.   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bez względu na to kto jest u władzy. Jestem za bezwzględnym zakazem trzymania burków w blokach mieszkalnych. Mam dość słuchania szczekań w nocy, obesrywanych chodników, trawników czy schodów. Lęku czy moje dziecko nie zostanie pogryzione przez wszaża albo czy nie zaplącze się w smycz.  "Radość" jednych nigdy nie powinna być kosztem drugich!!!  Jak masz potrzebę okazywania miłość to kup sobie zwierzaka, który nie przeszkadza sąsiadom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To strażników miejskich zakaz chyba też będzie obejmował, nieprawdaż?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BRAWO!!!!  KONIEC z terroryzmem obssrywaczy!!! Nie można usiąć na trawie, nie można dziecka puścić, bo wszędzie nassrane - nawet na chodnikach - albo zajeżdża szczynami i psim g0wnem. Parki są w pierwszej kolejności dla ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niedorozwuj emocjonalny kupuje sobie psa i dorabia do tego ideologię-jakim dobrym jest człowiekiem! Płacić podatki od luksusu i sprzątać po psach. Won z psami z parków!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Psy nie mają większych praw jak człowiek.Wszyscy chcą chodzić z pieskami tylko kto mma sprzątać.Jest psiarnia i tam można chodzić na spacery
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Problem z psami w Ogrodzie rozwiązany, a co zrobić z Wami BRUDASY? Bo to Wy gdzie stoicie, tam wyrzucacie śmieci, co niektórzy sikają, itd. Przeszkadza Wam szczekający sąsiad, a nie przeszkadzają balujący sąsiedzi, którym się wydaje, że jak on ma wolną sobotę, to nikt więcej nie idzie do pracy? Wasz cudowne, rozbestwione dzieci, które zachowują się tak, jakby miały być dla wszystkich pępkiem świata umieją o wiele bardziej wkurzyć i zniszczyć komuś odpoczynek, niż ten szczekający pies. On szczeka, bo tęskni, a Wasze urocze dzieci biegają po domu jak stado koni i wrzeszczą jak obdzierane ze skóry, bo co????  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I z tego wszystkiego nazwałam rzeczy po imieniu, czyli wrzeszczącego sąsiada, sąsiadem szczekającym :), ale w tym akurat zdaniu chodziło mi o szczekającego psa :).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Problem z psami w Ogrodzie rozwiązany, a co zrobić z Wami BRUDASY? Bo to Wy gdzie stoicie, tam wyrzucacie śmieci, co niektórzy sikają, itd. Przeszkadza Wam szczekający sąsiad, a nie przeszkadzają balujący sąsiedzi, którym się wydaje, że jak on ma wolną sobotę, to nikt więcej nie idzie do pracy? Wasz cudowne, rozbestwione dzieci, które zachowują się tak, jakby miały być dla wszystkich pępkiem świata umieją o wiele bardziej wkurzyć i zniszczyć komuś odpoczynek, niż ten szczekający pies. On szczeka, bo tęskni, a Wasze urocze dzieci biegają po domu jak stado koni i wrzeszczą jak obdzierane ze skóry, bo co????
nie podoba się to do lasu idź mieszkać pasztecie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja mam pytanie, czy skarżący uchwałę RM, przyszli do sądu z psami ? Jeśli nie, to dlaczego ?  Sąd to przecież też miejsce publiczne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
********************   DZIEKUJEMY   ZA    CZYSTY   SASKI   OGROD !   *********************************   Problem  psów  wcale  nie  został  rozwiązany .    Posiadamy  tylko  gwarancje , źe  nie  wejdziemy  w  psie  odchody  i  bezpiecznie  będziemy  mogli  koc  na  trawniku  rozłoźyć  i   pobawić  się  z   dzieckiem .     Właściciele  psów  niech  nie  upierają  się  na   Saskim   Ogrodzie  tylko   niech  sk ładają  propozycje  do  władz  miejskich   na  organizacje  tzw.  psich  skwerków  gdzie  czworonogi będą  mogły  się  załatwiać  a  ich  właściciele   nawiązywać  nowe  znajomości  (sic?) .                  A  jeźeli  chodzi  o  utrzymanie  kultury  porządku  w  publicznych  miejscach  to  Polacy  Są  bardzo  kulturalnym  Narodem  i  utrzymują  porządek  w  publicznych  miejscach  czego  nie  moźna   po wiedzieć  o  innych  Krajach  Zachodnich  ze  Stanami  Zjednoczonymi  na  czele ! .    Jeźeli   natra fimy  na  pojedynczego  brudasa  to  naleźy  grzecznie  zwrócić  uwagę  osobnikowi  i  pokazanie  mu  kosz  na  śmieci .    To   działa  i  jest  nauką  społeczną .   Mój  wnuczek  jak  zobaczy  osobni ka  zaśmiecającego  ulice  to  łapie  go  za  rękaw  i  pokazuje  gdzie  stoi  śmietnik .  Ale  na  szcz ęście  to  są  odosobnione  przypadki .  Dziękujemy  za  czysty  SASKI  OGROD . Thanks !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: