Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gwałcił? o ja cie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwałcił... 8-0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego prowadzi wychowanie gender Mlody powinien domagac sie zalegalizowania Takiej milosci do babci.bedziemy liberalami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S*urwysyn nie wnuczek,jak można coś takiego zrobić swojej najbliższej osobie.No wykastrował bym łach*dre i powiesił na najbliższym drzewie.No słów mi brak poprostu i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o matko co trzeba mieć we łbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie osoby trzeba się gorliwie modlić..bo to wszystko sprawka DIABŁA ,który niszczy ludzkość. Ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie rzeczy odrazu pod płot i ku... a dziennik, oj przepraszam hiennik jeszcze chce na cudzej krzywdzie zararabiać. DNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego prowadzi wychowanie gender Mlody powinien domagac sie zalegalizowania Takiej milosci do babci.bedziemy liberalami
gadasz jak potłuczony. 19 latek zył z Bogiem az w zeszłym roku uslyszal GENDER i zgwalcil babcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babcia tak dobrze wychowała wnuczka że ten jej się w ten sposób rewanżuje bo inaczej nie potrafi. To jest przykład wychowania bezstresowego dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy to się potwierdzi. Dobrze trzeba mieć wykolejone, żeby babkę własną zgwałcić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z kad wg wiecie że to prawda z tym gwałtem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On tego nie zrobił prasa kłamie ludzie mówią co innego dlaczgo nie powiedzieli tego że był w  domu kolega który po zatrzymaniu odrazu popełnił samobójstwo ! Damiana z tego co wiem w trakcie zajscia nie było w domu !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On tego nie zrobił oni go zmuszają do kłamstwa a w tym czasie go w domu nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...