Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Czegoś takiego nie widziałem już dawno – mówi Paweł Policzkiewicz" to śmieszne ze takie firmy wciskają ludziom to co widać na załączonym obrazku a wy takie komenty dajecie warto się interesować a nie przeprowadzać kontrolę po takich akcjach śmiech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 zł - czy to wszystko na co stać suto opłacanych urzędników - których armia ma dbać o nasze zdrowie i mienie ? - czy tak powinno się karać ludzi którzy narażają innych na utratę tego co najcenniejsze - to jest kpina z państwa prawa a w szczególności z obywateli płacących uczciwie podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie kradzież i niszczenie mienia publicznego ?? cyt. ,,nawet fragmenty tablic z przystanku autobusowego.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nieźle. Ludziom się chyba odechce pić wody z syfonów - tym bardziej, że nie wszystkie są przeźroczyste i nie widać co tam może być..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik KRUS`ownik napisał:
500 zł - czy to wszystko na co stać suto opłacanych urzędników -
a to nie ich wina, skoro taki jest ustawowy górny wymiar kary. Co nie? Może jednak uderzaj z pretensjami do (p)osłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A inspektor Sanepidu okadził dla pewnosci tych ktorych ukarał AZ 500 złotowym mandatem i namascił własciciela rozlewni wody olejami swietymi ? Pewnie by wiecej pomogło !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brrrr...obrzydliwe. A jak chcesz przeżyć jeszcze jeden dreszczyk emocji to wypełnij test na stronie: www.smierc.org, niezapomniane przeżycie ale warto:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to byli ci z platformy obiboków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy chcecie od tej wody i syfonów???!!! Byłem stałym klientem i w rzeczywistości wygląda to troche inaczej niz na zdjęciach. Wszystkim, która ta woda smakowała, musimy się zebrac i przeprowadzic manifestację, aby uratowac rozlewnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żywa woda - zdrowia doda! na zdrowie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfidentów nie zdzierżę,byłem odbiorca wody przez 6 lat,to pewnie konkurencja chce ich wykończyć, mam nadzieję że jak najszybciej zostanie otwarta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O MASAKRA!!!!!  I jak   pić wodę z butelek ????  Beznadzieja !!! Ja mam wodę krystalicznie czysta z filtra przepływowego dafi , i wprost z kranu leci mi BEZ ŻYJĄTEK... brrrr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem ile jest w tym prawdy i nie wnikam, nie piję wody butelkowej. Ja mam Dafi, ale dzbankowy i taka woda przefiltrowana w zupełności zaspakaja moje zapotrzebowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...