Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popieram! Pije ją bo na trzeźwo nie da sie znieść tego co sie dieje w naszzym mieście. Nawet Teatr w budowie (wiecznej) da się jako tako zaakceptować chociaż wygląda jak przygnębiający hitlerowski bunkier!! Na zdrowie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklama wódki na środku strony ??? No ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to dobra wódka ... ciesze sie ze palikot sprzedał swoje akcje w polmosie i kupując ją nie zasialm juz konta tej zakały Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba to jury angielskie było pijane.Owszem na początku była niezła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze , bo na chory żołądek tylko GORZKA ,nie jakieś tam smakowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi ona nie podchodzi. Wolę tą kolorową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wodka od POlmosu POlikota POśmiewiska LUbelszczyzny? Nie dziękuję. Nawet jakby mi dopłacali to tego nie tknę. A jak znam życie i ludzi POkroju POlikota to wódka oferowana w sklepach nijak nie równa się jakością z tą co POjechała na konkurs. POdobnie jest z piwem. OD wielu lat nie tykam POlskiego alkoholu ze względu na POdłą jakość i wygórowaną cenę sPOwodowaną horrendalnymi POdatkami. W każdej flaszcze jest 8,50 alcyzy i 22% VATu. A PO jakiego POlikota mam wspierać wojnę w Iraku, Afganistanie i synekury dla jewrozdrajców z PO-ZSL? W 1939r III rzesza miała najlepsze lotnictwo na świecie a ZSRS broń pancerną. Ale czy to POwód by się tak POdniecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, wczesniej byla ok,a teraz zdarza sie oszukana i to bardzo Mam okazje czasem sprobowac tej wodeczki na imprezkach i 2 razy zatrułem sie wlasnie gożka... teraz jej juz nie tykam.wybieram wodki ktore sa w nietypowych butelkach i jak narazie te nie sa podrobione! NIE DAJCIE SIE OSZUKAC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLATEGO ZATRUŁEŚ SIĘ BO PIŁEŚ "'GOŻKĄ", GDYBYŚ PIŁ "ŻOŁĄDKOWĄ GORZKĄ" NIC BY CI NIE BYŁO. TA GOŻKA BYŁA PODROBIONA CO ŁATWO ZAUWAŻYĆ NA ETYKIECIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właściwie kto wódki nie pije i jest wywrotowcem tak świadomie uszczuplającym dochody państwa bezideowcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes w bledzie on ma od kazdej flaszki sprzedanej na pl ziemi tak sporzadzil umowe sobie ta k wiec pijesz jemu kapie caly czas
malone napisał:
bo to dobra wódka ... ciesze sie ze palikot sprzedał swoje akcje w polmosie i kupując ją nie zasialm juz konta tej zakały Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes w bledzie on ma od kazdej flaszki sprzedanej na pl ziemi tak sporzadzil umowe sobie ta k wiec pijesz jemu kapie caly czas
malone napisał:
bo to dobra wódka ... ciesze sie ze palikot sprzedał swoje akcje w polmosie i kupując ją nie zasialm juz konta tej zakały Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polejcie!! Na trzeźwo ten świat jest nie do zniesienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram zawsze mnie odrzucało na sama myśl o żoładkowej w wersji kolorowej, raz sie odważyłem kupić czysta i rewelka, od czasów Poloneza nie pamietam lepszej wódki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
Wodka od POlmosu POlikota POśmiewiska LUbelszczyzny? Nie dziękuję. Nawet jakby mi dopłacali to tego nie tknę. A jak znam życie i ludzi POkroju POlikota to wódka oferowana w sklepach nijak nie równa się jakością z tą co POjechała na konkurs. POdobnie jest z piwem. OD wielu lat nie tykam POlskiego alkoholu ze względu na POdłą jakość i wygórowaną cenę sPOwodowaną horrendalnymi POdatkami. W każdej flaszcze jest 8,50 alcyzy i 22% VATu. A PO jakiego POlikota mam wspierać wojnę w Iraku, Afganistanie i synekury dla jewrozdrajców z PO-ZSL? W 1939r III rzesza miała najlepsze lotnictwo na świecie a ZSRS broń pancerną. Ale czy to POwód by się tak POdniecać.
Ty to już nie pijesz bo już masz chyba dobrze przeżarty łeb! odstaw psychotropy i weź się wybierz na most na wiśle po czym skoncz swą żałosną egzystencję dzięki czemu zaoszczędzisz ludziom nerwów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wódka jest super - tak trzymać - 100 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nagrody takich konkursów, "festiwali smaków" itp. zwyczajnie się kupuje, więc nie bardzo rozumiem czemu taki kryptoreklamowy tekst udaje informację. A wódka ta rzeczywiście jest niedobra, profanuje tylko uznaną markę swej kolorowej "siostry".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta sam wodka moze miec rozny smak. wszytsko zalezy od substratu i chemicznych wlasciwosci tzw. surowki. aha i nie polmos tylko stock to teraz jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję, piłem dziś gorzką miętówkę i mi super smakowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram!!! Gratuluję!!! Co do smakowych to dobre są na rozruszanie żołądka, ale w małych ilościach, jeśli chodzi o mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...