Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wody jak lodu, czyli lodowisko odpłynęło

Utworzony przez www, 3 stycznia 2008 r. o 19:47 Powrót do artykułu
Lodowisko będzie 10 stycznia tak jak stok narciarski przed świętami. 100% nie wyrobią się, bo hala jeszcze nie jest nakryta i przetarg na " kontenery" do przebierania sie dla ludzi dopiero rozstrzygnęli. Strasznie fajne warunki będą jak już na początku marca wszystko będzie sie rozmrażało. Co tu sie chwalić frekwencją jak na 10 sty. dla piłkarek ma być hala gotowa. Kto wynajmie lokale (od 2 lat niektóre stoją puste) jak ta frekwencja spadnie do kilkunasty piłkarek. Koncerty? Nic nie mówią bo nic nie jest szczegółowo ustalone i ludziom, którzy korzystali z koncertów klimat hali nie odpowiada. Dużo już obiecywali, nawet lodowisko obok globusa, nie wspomnę o kasie jaka już na te głupie pomysły popłynęła. Beznadziejna lokalizacja - nie podoba mi się i tyle. Dołączają sie wszyscy łyżwiarze korzystający z Globusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że rozsądniej by było stworzyć kompleks zimowy tzn. globus dla narciarzy i lodowisko dla łyżwiarzy blisko siebie, każdy z rodziny spędza czas jak lubi i zawsze może po łyżwach pójśc na narty lud odwrotnie. Co do koncertów w tym miejscu to uważam, że to jedna wielka porażka, tutejsi mieszkańcy z tego co pamętam narzekają na spokój, ale to nie wszystko ta hala nie nadaja się na koncert, bo jest tak wąsko między kolejnymi rzędami, że wystarczy delikatnie kogoś pchnąć by powstał efekt domina, jak można było tak blisko siebie umiescić rzędy. W przypadku jakiegoś zagrożenia ludzie się tam stratują, przeraża mnie to i już nigdy tam nie pójdę na koncert. Pozdrawiam Piotr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Myślę, że rozsądniej by było stworzyć kompleks zimowy tzn. globus dla narciarzy i lodowisko dla łyżwiarzy blisko siebie, każdy z rodziny spędza czas jak lubi i zawsze może po łyżwach pójśc na narty lud odwrotnie. Co do koncertów w tym miejscu to uważam, że to jedna wielka porażka, tutejsi mieszkańcy z tego co pamętam narzekają na spokój, ale to nie wszystko ta hala nie nadaja się na koncert, bo jest tak wąsko między kolejnymi rzędami, że wystarczy delikatnie kogoś pchnąć by powstał efekt domina, jak można było tak blisko siebie umiescić rzędy. W przypadku jakiegoś zagrożenia ludzie się tam stratują, przeraża mnie to i już nigdy tam nie pójdę na koncert. Pozdrawiam Piotr
Lodowisko obok stoku narciarskiego - jestem za tym tym bardziej, że lokalizacja przy Zygmuntowskich jest beznadziejna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...