Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojciech Wilk doradcą prezydenta Lublina. Zobacz, ile zarobi

Utworzony przez Pracuś, 3 stycznia 2012 r. o 15:20 Powrót do artykułu
Tak się zmniejsza liczbę urzedasów w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wielkim doświadczeniu Pana Wilka w samorządzie może poświadczyć posiadach kilku zarzutów i jego wieloletni szef Burmistrz Kraśnka Piotr Czubiński. Prezydentowi Żukowi bardzo się dziwie, może zapomniał, że to stanowisko nie gwarantuje Wilkowi imunitetu, a więc jego wspólpracownik może mieć dużo innych poza urzędniczych "obowiązkow". Obowiązkow, ktore będzie musiał wypełniać taże w godzinach pracy Urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem chleją,jak mogło być inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni napisał:
Razem chleją,jak mogło być inaczej.
a ty znimi, że piszesz takie sprawy? podaj miejsce i czas kiedy to się działo :-) takiś odwarzny :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rebel napisał:
O wielkim doświadczeniu Pana Wilka w samorządzie może poświadczyć posiadach kilku zarzutów i jego wieloletni szef Burmistrz Kraśnka Piotr Czubiński. Prezydentowi Żukowi bardzo się dziwie, może zapomniał, że to stanowisko nie gwarantuje Wilkowi imunitetu, a więc jego wspólpracownik może mieć dużo innych poza urzędniczych "obowiązkow". Obowiązkow, ktore będzie musiał wypełniać taże w godzinach pracy Urzędu.
o następny naczelny wszechwiedzący, ile zarzutów ma Pan Wilk? takiś mądry? niech się wykaże, to potem go ocenimy, a plusem dodatkowym jest to że i w UM Kraśnik też go chcieli, tzn. że nie jest taki zły, powodzenia i niech służy naszemu województwu i przede wszystkim Lublinowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja powiem tak: poznałem tego Pana jak był Posłem, w mojej sprawie interweniował, czy pomógł trudno powiedzieć, bo sprawa nie łatwa - ale zajął się nią i na bieżąco ją śledził - więc jak dal mnie trafna nominacja, ocenimy go za jakiś czas....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet go w Krasniku nie chcieli jako posła to dawaj niech lublinianie go utrzymują, ktoś musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to ten co zaprasza do znajomych na facebooku a w zyciu go na zywo nie widzialem? no tak tak POlityka.. w koncu Zuk tez jest z PO wiadomo... koleszka kolezce nie da zginac do sejmu sie nie dostal to trzeba inny stole objac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świnia zawsze pcha się do koryta do chwili aż wreszcie dostanie obuchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
białowąs hahaha ten to jest "artysta" napewno doradzi, powodzenia Panie Prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze nie mamy Go w Krasniku. Fachowiec i Czlowiek. Krasnik "Z" i "ZA" Poslem Wilkiem. Sukcesow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzychu napisał:
ja powiem tak: poznałem tego Pana jak był Posłem, w mojej sprawie interweniował, czy pomógł trudno powiedzieć, bo sprawa nie łatwa - ale zajął się nią i na bieżąco ją śledził - więc jak dal mnie trafna nominacja, ocenimy go za jakiś czas....
tyle ludziom pomógł,Że he,he.OBIECANKI CACANKI, A GŁUPIM RADOŚĆ!!!!! ciekawe co Ci załatwił chba pracę w FŁT lub zasiłek w MOPS-ie.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to napisał:
Świnia zawsbyć w obze pcha się do koryta do chwili aż wreszcie dostanie obuchem.
i to jest święta prawda,że świnia to świnia i winna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordy wy nasze. jak Tusk obiecał - by mordom naszym żyło sie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do zadań Wilka będzie również należało budowanie relacji zewnętrznych Urzędu Miasta Lublin z organami administracji państwowej oraz parlamentu,.." Takie tam chrzany dla naiwnych wyborców! Co to za nowomowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada napisał:
Mordy wy nasze. jak Tusk obiecał - by mordom naszym żyło sie lepiej
Chleją wódę razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludziska, coś trochę? przesadzacie w swojej krytyce. Nie odnoszę się w tym momencie do fanów nierogacizny, którzy po przejrzeniu się w lustrze przypisują swoje cechy innym. Może by tak spojrzeć na temat trochę z innej strony. Zaniedbany przez lata Lublin jest za kadencji Prezydenta Żuka gruntownie modernizowany. Na drogi, stadiony, pływalnie i wiele innych elementów infrastruktury (panu od nierogacizny chciałem dać zapewnienie, że jest takie słowo)potrzeba dużo pieniędzy. Kto może pukać w różne drzwi, jak niedawny jeszcze poseł. Może poślecie panowie od nierogacizny do załatwiania takich spraw nocnego stróża (nie oznacza to z mojej strony braku szacunku dla nocnej służby bezpieczeństwa). Pan Wilk może wnieść do Ratusza ogromne doświadczenie z pracy sejmowej i swoje kontakty, które w Kraśniku na pewno nie były by wykorzystane, a poza tym kto lubi mądrzejszego od siebie. Burmistrz Włodarczyk dobrze wie, że pracy dla ludzi odpowiedzialnych i kompetentnych być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
tyle ludziom pomógł,Że he,he.OBIECANKI CACANKI, A GŁUPIM RADOŚĆ!!!!! ciekawe co Ci załatwił chba pracę w FŁT lub zasiłek w MOPS-ie.........
mi również Pan Poseł pomógł, korzystałem z porad prawnika w jego biurze, dzięki temu w Sadzie sprawę wygrałam, a tak by mnie nie było stać - dziękuję Panu Wojtkowi ps. Pracy mi nie załatwił, zasiłku też, ale zwyczajnie mi pomógł - wiem że dla wielu to abstrakcja, ale nie mierzcie innych swoją miarą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAły napisał:
a ty znimi, że piszesz takie sprawy? podaj miejsce i czas kiedy to się działo :-) takiś odwarzny :-)
do szkoły buraku bo aż kipi od błędów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...