Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem uczniem tej szkoły... Uczeń może mdleć, bo nie zjadł rano śniadania gdyż nie zdążył a i tak go nie wypuszczą. W ciągu 20 minut trzeba dojść do internatu na obiad, gdzie najpierw trzeba przed drzwiami stać w tłumie i prosić portiera żeby nas wypuścił, iść do okoła szkoły, rozebrać się w internacie, później stać w kolejce po obiad, zjeść, wrócić i zazwyczaj stać przed zamkniętymi drzwiami i czekać aż ktoś przyjdzie i otworzy... A później nie wpuszczają na lekcje jeżeli ktoś się spóźnił i nie możemy sobie tego w żaden sposób usprawiedliwić. Do tego jeżeli ktoś ma 20 nieusprawiedliwionych godzin zostaje wyrzucony ze szkoły. Faktem jest to że niektórzy nauczyciele, ale to tylko mała mniejszość jest wyrozumiała i wpuszczą na lekcje. Co jest najlepsze ćwiczy się akcje przeciwpożarowe. Szkoła jest zamykana dla "naszego bezpieczeństwa", a ostatnio podczas przerwy gdy uczniowie chcieli wyjść na obiad do internatu, nie mogli, gdyż w portierni nie mogli znaleźć klucza. Tak nam powiedziano, że się zgubił. Otworzono nam po 15 minutach 20minutowej przerwy. Po co więc ćwiczyć takie akcje?? I przed jakimi niebezpieczeństwami mają nas uchronić zamknięte drzwi??!! Dla mnie to jest absurd (...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do ludzi ktorzy pisza komentarze ze pala itd, ze szkola jest po to aby sie uczyc a nie zrec niech sami przyjda do tej szkoly... Lub wysla swoje dzieci kochane;) Zobaczymy jakie sa inteligentne i czy beda w tej szkole dluzej niz 10 miesiecy... Mowie oczywiscie o Technikum. Bo wiekszosc ludzi ktorzy patrza na czyjes dzieci nie patrza na swoje, a pozniej jest wielkie zdziwienie ze coreczka 14 letnia taka grzeczna jest w ciazy... Powiem tyle ze niektorzy moze i pala, fakt. Ale sa to naprawde inteligentni ludzie, z wiedza... Kto watpi niech wysle do tej szkoly swoje dziecko, do technikum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę komentarze niektórych osób i zauważyłem że szkoła nic nie nauczyła. Z ortografią strasznie się leży, a wyzywa się uczniów od deb***i. Jeśli myślicie że da się wytrzymać 8 godzin bez jedzenia to jest strasznie trudno. Zanim zamykano szkołę można było w pobliskim sklepiku (u piekarza każdy powinien wiedzieć u kogo) lub w bufecie zjeść coś ciepłego, ale obecnie bufet jest zamknięty i nie ma gdzie zjeść coś co można uważać za treściwy posiłek bo chyba uczeń długo na samych kanapkach, batonach lub jakiś innych rogalach nie pociągnie? Większość naukowców stwierdziło, że to co jemy wpływa na nasz rozwój więc nie wiem czemu lecą teksty w stylu ''szkoła jest do nauki nie po to żeby jeść'' Ja sam jestem uczniem tej szkoły i jestem pełnoletni. Sprawa wygląda tak że Pani Dyrektor mówi co innego rodzicom na zebraniu co innego uczniom, a co innego prasie. Co się tyczy palenia na przerwach : Ja też obecnie palę , i może mam nałóg i nie jest wcale tak łatwo to rzucić (żałuję, że w ogóle zaczynałem). Do tej szkoły nie chodzą już dzieci, tylko osoby pełnoletnie. Wiem również, że przesadą by było budowanie palarni bo to oczywiście jest szkoła, ale niech niektóre osoby zrozumieją, że jak ma się nałóg to nie tak łatwo się rzuca jak się myśli. Mówi się, że uczniowie palą po ubikacjach, niestety to prawda, ale nauczyciele też nie są święci nieraz idzie się po korytarzu i jak jakaś sorka wychodzi z kanciapy i wylatuje ''chmura dymu'' . Wracając do wielkiej afery z paleniem pod blokami: niestety zgłosiła to tylko 1 osoba każdy wie kto to... Podsumowując nie warto robić z tego afery jak ktoś będzie chciał zapalić to, albo wyjdzie przez okno , zapali w ubikacji (niestety musi się liczyć z negatywnym wpisem lub wyrzuceniem ze szkoły) itd... Zawsze się znajdzie rozwiązanie... Chciałem tylko przybliżyć sytuację panująca w szkole i uświadomić, że do tej szkoły nie chodzą tylko same " tłumoki ". Jeżeli popełniłem jakieś błędy ortograficzne lub kogoś uraziłem to bardzo przepraszam... I głupie komentarze nie są potrzebne, bo może właśnie Twoje dziecko będzie chciało pójść do tej szkoły. Forum jest dla ludzi z poziomem, a nie dla chamów. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogą palić fajek takie szczyle jak wy, nawet jak skończą 18 lat. Macie w głowach jeszcze materiał łatwopalny (siano), a na dodatek spora część ma słomę w butach. To się naprawdę może źle skończyć, nawet jak drzwi będą rozwarte jak wrota do stodoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filc napisał:
Nie mogą palić fajek takie szczyle jak wy, nawet jak skończą 18 lat. Macie w głowach jeszcze materiał łatwopalny (siano), a na dodatek spora część ma słomę w butach. To się naprawdę może źle skończyć, nawet jak drzwi będą rozwarte jak wrota do stodoły.
Zawsze każdy jest mądry przez kabel od internetu tylko na żywo coś potem słów brakuje. Masz problem przyjdź pod szkołę gwarancja go rozwiązania. Widzę, że również takie prymitywy jak Ty tutaj zaglądają...Jeszcze raz chce wspomnieć, że to forum jest dla ludzi na poziomie, a nie z małym ilorazem inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Annonim napisał:
Kończyłem tę zacną szkołę 20 lat temu i w tym czasie pewien jej wicedyrektor, z zamiłowania żeglarz, a z przekonania PZPR-owiec też zamykał za uczniami szkołę na klucz, nie z powodu zgubnego nałogu, lecz jakiejś akademii. Wychodziliśmy przez okno w warsztatach szkolnych. Pozdrawiam.
Dziękuję za radę ale niestety są kraty w oknach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze znany... napisał:
Widzę komentarze niektórych osób i zauważyłem że szkoła nic nie nauczyła. Z ortografią strasznie się leży, a wyzywa się uczniów od deb***i. Jeśli myślicie że da się wytrzymać 8 godzin bez jedzenia to jest strasznie trudno. Zanim zamykano szkołę można było w pobliskim sklepiku (u piekarza każdy powinien wiedzieć u kogo) lub w bufecie zjeść coś ciepłego, ale obecnie bufet jest zamknięty i nie ma gdzie zjeść coś co można uważać za treściwy posiłek bo chyba uczeń długo na samych kanapkach, batonach lub jakiś innych rogalach nie pociągnie? Większość naukowców stwierdziło, że to co jemy wpływa na nasz rozwój więc nie wiem czemu lecą teksty w stylu ''szkoła jest do nauki nie po to żeby jeść'' Ja sam jestem uczniem tej szkoły i jestem pełnoletni. Sprawa wygląda tak że Pani Dyrektor mówi co innego rodzicom na zebraniu co innego uczniom, a co innego prasie. Co się tyczy palenia na przerwach : Ja też obecnie palę , i może mam nałóg i nie jest wcale tak łatwo to rzucić (żałuję, że w ogóle zaczynałem). Do tej szkoły nie chodzą już dzieci, tylko osoby pełnoletnie. Wiem również, że przesadą by było budowanie palarni bo to oczywiście jest szkoła, ale niech niektóre osoby zrozumieją, że jak ma się nałóg to nie tak łatwo się rzuca jak się myśli. Mówi się, że uczniowie palą po ubikacjach, niestety to prawda, ale nauczyciele też nie są święci nieraz idzie się po korytarzu i jak jakaś sorka wychodzi z kanciapy i wylatuje ''chmura dymu'' . Wracając do wielkiej afery z paleniem pod blokami: niestety zgłosiła to tylko 1 osoba każdy wie kto to... Podsumowując nie warto robić z tego afery jak ktoś będzie chciał zapalić to, albo wyjdzie przez okno , zapali w ubikacji (niestety musi się liczyć z negatywnym wpisem lub wyrzuceniem ze szkoły) itd... Zawsze się znajdzie rozwiązanie... Chciałem tylko przybliżyć sytuację panująca w szkole i uświadomić, że do tej szkoły nie chodzą tylko same " tłumoki ". Jeżeli popełniłem jakieś błędy ortograficzne lub kogoś uraziłem to bardzo przepraszam... I głupie komentarze nie są potrzebne, bo może właśnie Twoje dziecko będzie chciało pójść do tej szkoły. Forum jest dla ludzi z poziomem, a nie dla chamów. Pozdrawiam
po1 nikt nie nazywa uczni deb***ami dlatego bo maja klopoty z ortografia tylko za ich glupie zachowanie wiec nie lap ludzi za slowka i nie czepiaj sie ich ortografii- kazdy ma prawo sie wypowiedziec-nawet osoba nie znajaca zasad ortografii, po2 zgadzam sie ze trzeba jesc ale bez przesady-chyba mozna zabrac jedzenie z domu lub kupic przed lekcjami-a wy sie tlumaczycie tym ze umieracie z glodu w tej szkole- lekka przesada;/jak ktos jest sprytny to sobie poradzi, tylko ciamajda zaspi na lekcje i nie zdazy sobie kupic jedzenia... co do zycia tylko na kanapkach- kiedys nie bylo bufetow w szkolach i ludzie zyli jakos...wiec to glupie tlumaczenie, zawsze jest jakies wyjscie. nawet jesli ktos potrzebuje zjesc cieply posilek to chyba da rade przezyc okres remontu na kanapkach...po 3 do tej szkoly chodza dzieci bo to ze ma sie 18 lat to nie znaczy ze jestescie dorosli- poza tym zachowujecie sie smiesznie..jak patrze na tych "doroslych" w autobusie lub na ulicy to mi sie we flakach przewraca na ta wasza doroslosc;/ po4 nalog..hmmm moze to jest odpowiedni moment zeby rzucic?? macie okazje.poza tym ja tez palilam w LO ale jak mnie zamkneli w wszkole to nie umieralam i nie przebieralam nogami ze zlosci ze nie moge zapalic- to sila woli. jestescie na tyle mlodzi i tak krotko palicie ze mozecie rzucic bez wiekszych trudnosci-trzeba tylko chciec... latwo moze nie bedzie na poczatku ale sprobowac mozna:) 5 nie oceniam twojej wypowiedzi bo na glupka mi nie wygladasz tylko wyjasniam pewne sprawy, widzisz... nie kazdy niestety potrafi sie wypowiedziec inteligentnie na forum, niektorzy robia sobie zarty dlatego lapanie za slowka typu "szkola jest do nauki a nie do jedzenia" lub ortografii mija sie z celem. a co do oceny ludzi z tej szkoly lub samej szkoly... hmm jak ktos jest inteligentny to zna swoja wartosc i nie ma co sie przejmowac glupimi uwagami innych.. to ze ktos poszedl akurat do tej szkoly nie znaczy ze jest deb***em tylko tam chcial lub musial chodzic bo np mu sie podoba lub jest blisko. ale zawsze sie znajdzie osoba ktora powie ze ta szkola jest beznadziejna i ty jestes ciemniakiem skoro tam chodzisz-tych ludzi nie zmienisz;/ moje liceum tez krytykowali a doslatalam sie na bdb studia i moga mi wsazyscy naskoczyc:) ja znam siebie i nie obchodzi mnie co mowia inni:)powodzenia:)pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po1 nikt nie nazywa uczni deb***ami dlatego bo maja klopoty z ortografia tylko za ich glupie zachowanie wiec nie lap ludzi za slowka i nie czepiaj sie ich ortografii- kazdy ma prawo sie wypowiedziec-nawet osoba nie znajaca zasad ortografii, po2 zgadzam sie ze trzeba jesc ale bez przesady-chyba mozna zabrac jedzenie z domu lub kupic przed lekcjami-a wy sie tlumaczycie tym ze umieracie z glodu w tej szkole- lekka przesada;/jak ktos jest sprytny to sobie poradzi, tylko ciamajda zaspi na lekcje i nie zdazy sobie kupic jedzenia... co do zycia tylko na kanapkach- kiedys nie bylo bufetow w szkolach i ludzie zyli jakos...wiec to glupie tlumaczenie, zawsze jest jakies wyjscie. nawet jesli ktos potrzebuje zjesc cieply posilek to chyba da rade przezyc okres remontu na kanapkach...po 3 do tej szkoly chodza dzieci bo to ze ma sie 18 lat to nie znaczy ze jestescie dorosli- poza tym zachowujecie sie smiesznie..jak patrze na tych "doroslych" w autobusie lub na ulicy to mi sie we flakach przewraca na ta wasza doroslosc;/ po4 nalog..hmmm moze to jest odpowiedni moment zeby rzucic?? macie okazje.poza tym ja tez palilam w LO ale jak mnie zamkneli w wszkole to nie umieralam i nie przebieralam nogami ze zlosci ze nie moge zapalic- to sila woli. jestescie na tyle mlodzi i tak krotko palicie ze mozecie rzucic bez wiekszych trudnosci-trzeba tylko chciec... latwo moze nie bedzie na poczatku ale sprobowac mozna:) 5 nie oceniam twojej wypowiedzi bo na glupka mi nie wygladasz tylko wyjasniam pewne sprawy, widzisz... nie kazdy niestety potrafi sie wypowiedziec inteligentnie na forum, niektorzy robia sobie zarty dlatego lapanie za slowka typu "szkola jest do nauki a nie do jedzenia" lub ortografii mija sie z celem. a co do oceny ludzi z tej szkoly lub samej szkoly... hmm jak ktos jest inteligentny to zna swoja wartosc i nie ma co sie przejmowac glupimi uwagami innych.. to ze ktos poszedl akurat do tej szkoly nie znaczy ze jest deb***em tylko tam chcial lub musial chodzic bo np mu sie podoba lub jest blisko. ale zawsze sie znajdzie osoba ktora powie ze ta szkola jest beznadziejna i ty jestes ciemniakiem skoro tam chodzisz-tych ludzi nie zmienisz;/ moje liceum tez krytykowali a doslatalam sie na bdb studia i moga mi wsazyscy naskoczyc:) ja znam siebie i nie obchodzi mnie co mowia inni:)powodzenia:)pozdr
Ja się nie żale bo nie mam nawet po co i nie narzekam I tak za niecałe 5 miesięcy odejdę z tej szkoły więc mi to jest obojętne itd.. Ja i tak sobie jakoś radzę jak się chce zapalić to i tak znajdzie się sposób dla chcącego nic trudnego;) Tylko chce dodać, że owy remont miał być skończony już w listopadzie... Wracając do wypowiedzi na temat osób w autobusie niestety nie odpowiadam za wszystkich i wszyscy tacy nie są, nie każdy dorasta wraz z wiekiem. Można wiedzieć, jakie LO skończyłaś? Pozdrawiam ciepło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę te lamenty prześladowanej młodzieży, której odmawia się konstytucyjnych praw w szkole, to krew mnie zalewa. ,,Szkoła powinna palarnię zorganizować" - i co jeszcze? Bufet z gorzałą, piwskiem i papierosami ? Pewnie dlatego, że grupka uczniów przekroczyła pod koniec okresu edukacyjnego w tej szkole magiczne 18 lat. Dwa dni przed tą datą była (był) dzieckiem, a zaraz po urodzinach jest już dorosłym obywatelem RP pełną gębą, niezależnym finansowo, odpowiedzialnym itd., itp. Szkoła na tym etapie nie jest obowiązkowa i komu nie pasują rygory przez nią stawiane może zrezygnować i pozwolić pozostałym na spokojne zdobywanie wiedzy. Niektórzy mocno się angażują w propagowanie takiej ,,wolności" w szkołach, wykorzystując do tego media. Oczyma wyobraźni widzą już ogromny rynek zbytu na swoją wysuszoną marihuanę i kontrabandę zza wschodniej granicy - opasłe torby cygaretów i gorzały. Nie wykluczone też, że jakiś pupilek obecnej władzy ma chrapkę na posadę dyrektora tej placówki i robi odpowiedni klimat do zmiany. Poluzowanie szkolnych rygorów w imię ,,wolności" dorosłych uczniów skończy się fatalnie, bo tylko niewielu z nich jest w stanie bez nakazów i zakazów dotrwać do matury. Jeśli znajdzie się jakiś odważny dyrektor szkoły i uzyska akceptację kuratorium i rodziców, to niech wprowadzi takie nowatorskie kształcenie, bez sprawdzania obecności... może zlikwidować oceny, klasówki - po co niepotrzebny stres, raz na semestr egzamin i wystarczy. W upalne dni niech uczennice mogą przychodzić w stringach, a chłopcy w samych bokserkach, na każdym piętrze palarnie, a w sklepiku browar do wyboru, może nawet gorzała w małpkach? Z komórki korzystać kiedy dusza zapragnie... Młodzież pełnoletnia jest inteligentna i powinna mieć możliwość decydowania jak chce żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he zbliżają się wybory i już czuję, że ten dziewiczy elektorat zostanie zagospodarowany... kolejne obiecanki reformy szkolnictwa PALARNIA I BUFET Z WYSZYNKIEM W KAŻDEJ SZKOLE PONADGIMNAZJALNEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja przyznam ze jest niezła paranoja z tymi drzwiami ... jestem uczniem i trochę się orientuje i mam jedno do tych którzy mówią o kupieniu jedzenia przed lekcjami? A zastanowiliście sie ze uczeń chce tez zjeść coś ciepłego ?? obok szkoły nie tylko sa drożdżówki ale i także ciepłe zapiekanki itd !! a w automacie ? duzy seven days za 3 zł !! aha i co do papierosów .... jeśli ktoś chce to nie musi wychodzić aby zapalić i z tego co sie orientuje dla palących jest to małe piwo pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczeń napisał:
no ja przyznam ze jest niezła paranoja z tymi drzwiami ... jestem uczniem i trochę się orientuje i mam jedno do tych którzy mówią o kupieniu jedzenia przed lekcjami? A zastanowiliście sie ze uczeń chce tez zjeść coś ciepłego ?? obok szkoły nie tylko sa drożdżówki ale i także ciepłe zapiekanki itd !! a w automacie ? duzy seven days za 3 zł !! aha i co do papierosów .... jeśli ktoś chce to nie musi wychodzić aby zapalić i z tego co sie orientuje dla palących jest to małe piwo pozdrawiam
NO TAK NIE DOŚĆ ZE PAPIEROSY TO JESZCZE MAŁE PIWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
NO TAK NIE DOŚĆ ZE PAPIEROSY TO JESZCZE MAŁE PIWO
zapomniał wół jak cielęciem był Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze znany... napisał:
zapomniał wół jak cielęciem był Pozdro
Papierosów nie palę i piwa nie piję, ale jeszcze wszystko... przede mną. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO dobra ale jesli uczen jest pełnoletni Ćwoki to sam podejmuje decyzje i nie podlega już nadzorowi szkoły. To jest czysta kpina z ludzi i ich podstwowych praw zawartych w konstytucji i nie mówie tu o wyjsciu na faje czy do sklepu bo sam nie pale .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówmy się nad działaniami szkoły: 1. Polska to niby wolny kraj. Istnieje coś takiego, jak obowiązek szkolny, ale do 18 roku życia. Po osiągnięciu pełnoletności nie podlega się obowiązkowi szkolnemu więc mogą wyjść kiedy chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...