Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojciechowski w \"Polska Jest Najważniejsza\"

Utworzony przez crx, 15 grudnia 2010 r. o 12:26 Powrót do artykułu
Wybory parlamentarne za rok.Ludzie znurzeni jakością polityki i samymi politykami.Potrzeba nowych nazw,nadziei,a naiwny ludek Boży znowu ruszy do urn-naiwnie wierząc w cuda.......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego gościa na vice prezydenta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierd...lę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki to on bezpartyjny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciechowski OPAMIĘTAJ się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ładnie.BEZPARTYJNY a tu proszę taka wiadomość...jedna wielka obłuda i żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni raz na niego zagłosowałem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i moje nadzieje na zagłosowanie na PJN zniknęły. oddam głos niewazny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To macie swojego bezpartyjnego kandydata Czujecie się wydmuchani czy powieci że to deszcz pada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARIEROWICZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grube Wieprze zajmują miejsca przy korycie! Kto pierwszy temu może coś skapnie! stare porzekadła mówią: Na Ludzkiej Krzywdzie się nie dorobisz! Chłop nie wziął sobie tego do serca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDĄ CZASY GDZIE WSZYSCY BĘDĄ SIĘ WYRZEKAĆ PRZYNALEŻNOŚCI PARTYJNEJ! WYBORY SAMORZĄDOWE SĄ TEGO PRZYKŁADEM! ZA KILKA LAT DARMOZJADY BĘDĄ NAM WMAWIAĆ ZE DO ŻADNEJ PARTII NIE NALEŻELI!!! JAK NISKO MUSI CZŁOWIEK UPAŚĆ BY ŻYĆ JAK PASOŻYT?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja...robia nasz w h.... jak w tej piosence....nie wierze juz nikomu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojciechowski dobra decyzja ale najwazniiejszy jest Lublin-Polska -SPort pilka nozna Zuzel ,reczna koszykowka Ragby siatkowka wszystkie dyscypliny sportowe oraz STADION na 25 tys ludzi.tak tak zycze powodzenia w lkazdej dziedzinie zycia prywatnego sportowego i spolecznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bubu napisał:
no ładnie.BEZPARTYJNY a tu proszę taka wiadomość...jedna wielka obłuda i żenada...
A na kogo glosowałeś ...możesz zdradzić tajemnicę ? Pierwsze podsuwacie im michę pod pysk a później utyskujecie. Dobrze wam tak,teraz będzie wam jeździł na kasztance POd nosem przez cztery lata i bedzie się śmiał jak ta pierdnie wam pod narząd węchu. No zaciągać się owsianym fermentem wybiorcy z niebożej łaski i nie robić wielkich oczu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co? Wojciechowski w PJN? Już miałem madzieję że to ugrupowanie to naprawdę poeządni ludzie a tu taka postać z Lublina? Po poparciu nowego prezyudenta udzielonej przez Pana Wojciechowskiego nie mam złudzeń do do jego intencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieonsekwencji w działaniu panu Wojciechowskiemu nie zarzucę.Następnym jego krokiem będzie start w wyborach parlamentarnych.Posiadam głeboką nadzieję że jednak wyborcy przejrzą na oczy i spuszczą go do szamba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to Piotrek kowalczyk się wkurzy, bo on miał być pełnomocnikiek PJN na okręg, a tu kiszka,chyba że jeszcze wymyśla jakis chytry plan ze swim przyjacielem Dudzińskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszedł w ślady rodu Podkańskich i tem podobnych działaczy z mottem: robić wiele szumu wokół siebie by nie odejść od koryta. Toć prawdziwy patryiota. G(ł)odny urzędów. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się jak zmieniły się standarty przyzwoitości na wyrachowanie.Czyli jednak byt kształtuje świadomość,a może parafrazując byt kształtuje odbyt. Jak się jest przy partii ona daje stanowiska ona wymaga lojalności rodzi się dylemat. Jak ta partia jest słaba i nie zapewni mi stanowiska to w myśl zasady byt kształtuje odbyt moje g... będzie śmierdziało i to wstyd. Do tej pory moje g.. pachniało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...