Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojciechowski w \"Polska Jest Najważniejsza\"

Utworzony przez crx, 15 grudnia 2010 r. o 12:26 Powrót do artykułu
Ludzie kim jesteście,że wybieracie takie miernoty, na złość sobie to tylko samobójcy robi...ale żeby normalny człowiek ?. Nie spodziewałem się że w Lublinie jest tylu desperatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOWARZYSZENIE "TĘCZA" ZAŁOŻYŁA PARTIĘ - CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZ WOJCIECHOWSKI ZAPISZ SIĘ DO TEJ PARTII........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA TĘCZA Z ŁĘCZNEJ MA FUNDACJĘ A TERAZ ZAKŁADA PARTIĘ - CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZY- TOŚ BURMISTRZ KOSIARSKI SIĘ ZROBI CHORY CHYBA KTOŚ ZAGRANICY ICH SPONSORUJE BO ZA SZYBKO SIĘ ROZWIJAJĄ. TAK TAK PANIE WOJCIECHOWSKI DO TEJ PARTII POWINNIEŚ NALEŻYĆ BO W NASTĘPNEJ KADENCJI NIKT CIĘ NIE WYBIERZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZUKAM INFORMACJI: CO ZROBIŁ DO TEJ PORY PAN ZBIGNIEW WOJCIECHOWSKI DLA LUBLINA ? I JEGO POWIEDZENIE O POMNIKU PIŁSUDSKIEGO (KTÓRY USTAWIŁ NA PLACU LITEWSKIM, NA FOLII, BEZ ZEZWOLENIA I MIAŁ PRZEPISY W GŁĘBOKIM POWAŻANIU !!!): TO NIC ŻE ZASRANY, ALE Z BRĄZU ODLANY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po PJN w Lubelskim. Nikt nie pójdzie za tym człowiekiem no może oprócz krzyżaków i reszty sierotek ale co to znaczy?? Nic tyle samo ile Pan Wojciechowski w wyborach na Prezydenta. Myślałem że PJN to nowa jakość a to stara bida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierniczę, to ja zaczynam organizować struktury partyjne pod katem przyszłych wyborów parlamentarnych. A co? Skoro babcia może to ja też. Szukam chętnych na listy wyborcze, przynajmniej twarze będą nieznane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ,ale te wszystkie wypowiedzi to są LUDZI Z CIEMNOGRODU piszących bez żadnego PRZEMYŚLENIA. Próbujcie WY skoro jesteście tacy Mądrzy .Życzę WAM Wszystkim ażeby przy WIgilijnym Stole Spłyneła na WAS ,,MĄDROŚĆ ŻYCIOWA,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...