Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda Czarnek youtuberem. "Swobodny przekaz, do którego namówili mnie koledzy "

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2016 r. o 11:38 Powrót do artykułu
I za to bierze pieniądze jako wojewoda? Żukowi do pięt nie dorasta. Tamten zamiast nagrywać filmiki, siedzi w ratuszu i myśli o kolejnych inwestycjach a w tym czasie pan wojewoda się bawi. Dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjedz Snickersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dno i metr mułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasługi prezydenta Żuka dla Lublina wszyscy znają a co Pan zrobił dla naszego miasta oprócz wyniesienia z gabinetu LUW flagi UE? Anonimowego człowieczka z PiS jak widać bardzo boli, że gość z innej opcji może rządzić w mieście i do tego być lubiany przez dużą część mieszkańców. Ktoś tu się ewidentnie próbuje wypromować na nazwisku Żuka. Fakt, to żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewodo, ale wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda jak Stonoga :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy takie słownictwo jest odpowiednie dla urzędnika państwowego, który nosi wpinke do marynarki z barwami narodowymi? odpowiedzcie sobie sami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tle kilku odcinków Polska w ruinie, bida u Pana Wojewody !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda... ŻAŁOSNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące. Poniżej dna...Nie jestem wyborcą PO ani PSL, ale poziom PiS-u reprezentowany przez Wojewodę ?!? Poziom bruku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś specjalnie mnie nie dziwi, że nikt tych jego jotuberskich popisów nie chce oglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ten film. To wizerunkowe seppuku dla Czarnka. Uważałem go za poważnego człowieka, a na tym filmie zachowuje się jak jakiś szczly. To nie przystoi urzędowi który pełni. Jak go się teraz porówna do Żuka to widać, że dzieli ich przepaść. I najważniejsze - jak on ma obiektywnie oceniać obecnego prezydenta Lublina skoro publicznie wyraża dla niego swoją niechęć i pogardę. Panowie z PIS czym prędzej zmieńcie tego człowieka na kogoś rozsądnego. Radzę bo znów przegracie wybory w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ON REPREZENTUJE NASZE WOJEWODZTWO? ZGROZA I PIS du
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana jak nic.Ale pan panie Czarnek jak byś przytulił ćwierć miliona zł ,to problemu żadnego by nie było.Musisz pan pogadać z prezydentem Krzysztofem Żukiem może da pare złotych dla pańskiej żony na waciki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zatrudniać kolejnych doradców, proponuję w końcu zainwestować w maszynkę do golenia. A zamiast marnować czas na kolejne pseudozabawne filmiki, proponuję w końcu wziąć się za robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ma zasady i z byle kim nie pija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo odkąd pana mocodawcy żądzą w Polsce to już jest trochę wstyd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wojewoda to wstyd. Oczekiwałem od niego więcej powagi i wstrzemięźliwości. Niby wysoki urzędnik a jak dziecko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek - goń tę chołotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...