Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda Czarnek youtuberem. "Swobodny przekaz, do którego namówili mnie koledzy "

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2016 r. o 11:38 Powrót do artykułu
To nagranie powstało w godzinach pracy pana wojewody czy poza nimi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie pan wojewoda uznał że to co mówi do mediów jest niezrozumiałym dla społeczeństwa dlatego postanowił jeszcze raz to wszystko tłumaczyć na swój sposób. Trzymam kciuki za pana nowe pomysły (odcinki).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gość odlatuje skąd taka głupota, hipokryzja . Przypomina mi to retorykę z czasów słusznie minionych gdy kształcono dzialaczy politycznych na tzw.uczelniach WUML. Czyżby PiS wzorował się na PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Przemysławie, czas wracać w rodzinne strony i zacząć się ubiegać o stanowisko wójta gminy Goszczanów. Czeka na Pana jak nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię Czarnka przypomina mi mojego nauczyciela Janulewicza ;) We dwóch nie jebą się tylko mówią jak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko,ten Garnek jest głupszy niż sądziłem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykra historia :( jak nie było internetu to ludzie na stanowiskach mieli mniej możliwości żeby zrobić z siebie głupka a teraz telefon, hot spot i już :) smutne :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debbbiiiillllekkk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare przysłowie pszczół mówi ze jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to my rozum odbiera. Jak widać niektórym doszczętnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki wojewoda taki język, Lublin przeprasza za wojewodę Czarnka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko gość....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że wojewoda już bardziej nie może się ośmieszyć a tu taka niespodzianka ŻAŁOSNE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten wojewoda tak o tej Niedźwiadzie, czyżby z sentymentem wspominał swoją wiejską podstawówkę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk przytulił ponad ćwierć miliona zł, a wojewoda Garnek przytulić może ....pokrywkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na takie występy koleżanka mazurek i naczelnik metrówka? Będzie jakies dementi panie wojewodo? Ja bym zmienił doradców. Tak się nie wygra wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni. Zwróćcie uwagę do kogo Pan Wojewoda przemawiał. Otóż do chlopaków z ZSL. Im pewne problemy trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ma chłopina ciąg na szło, nie powiem. W każdej Panoramie Lubelskiej pokazują go co najmniej raz, ale jak widać ciąg na kamerę ma taki, że musi sam sobie dograć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisząc tak, jestem pewien, że zapoznałeś się z ekspertyzami, które Żuk próbował przedstawić CBA. Próbował, bo CBA ich nie przyjęło. Przepisy prawa też złamał? Dziwnym trafem prezydent Szczecina zasiada obecnie w radzie nadzorczej spólki Porty Szczecińskie, i co on prawa nie łamie? Nie łamie, bo ma w Radzie Miasta koalicję z PiS. Tu nie przepisy chodzi, a o stołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic gorszego, nić półinteligent robiący z siebie ćwierćinteligenta. Kończ waść wstydu oszczędź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...