Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda lubelski będzie z PSL. Ludowcy dogadali się z PO

Utworzony przez Jurek, 22 listopada 2011 r. o 21:40 Powrót do artykułu
Jurek napisał:
Tadeusz czy Marian ,lub ktoś inny ja nie mam wątpliwości ,a ponadto zobacz kto przychyla się do zgody na PSL sam szef PO województwa , a z kim zna się najbardziej jak nie z kolegą z sąsiedniej ławy poselskiej . Wynik Tadeusza w wyborach był dobry , wielu innych jego kolegów weszło do sejmu mając o 1/ 3 mniej głosów .
Zgadza się, kolega Tadeusz zrobił bardzo dobry wynik w swoim powiecie, mimo że jest mniejszym o przeszło 20 tyś. mieszkańców powiatem od lubartowskiego. Ale myślę, że Warszawa dla Tadeusza to lepsze rozwiązanie z uwagi na wiedze i umiejetności, zaś kolega Marian sprawdzi się na gruncie województwa z uwagi na wielką wiedzę i doświadczenie samorządowe. W kazdym razie, jednemu i drugiemu zycze powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypasożyt napisał:
POLICJANT ZA 300ZŁ PODWYŻKI ŻYCIA SWOJEGO I SWOJEJ RODZINY NARAŻAŁ NIE BĘDZIE BY BRONIĆ PASOŻYTÓW!
POLICJANT NARAŻA ŻYCIE? BUAHAHAHAHAH ZA CO IM DAWAĆ PODWYŻKI? ZA NIC NIE ROBIENIE? PRZECIEŻ ONI TYLKO WOŻĄ SIĘ W TE I Z POWROTEM. NA MIEŚCIE NIE UJRZYSZ PIESZEGO PATROLU. TAM CZAS SIĘ ZATRZYMAŁ NA GŁĘBOKIEJ KOMUNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następny okres kilku lat kadencji zmarnowany przez chłopków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sprawdzony wójt jako wojewoda? Dobry pomysł. Genowefa Tokarska, dawniej wójt z Biszczy, była jednym z najlepszych wojewodów. Wójt z Biłgoraja w pierwszej turze wyborów samorządowych miał 80% poparcia. To o czymś świadczy.
http://www.slowopodlasia.pl/index.php?a=1&id=28064
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...