Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda lubelski Marian Starownik?

Utworzony przez młody Głos, 2 grudnia 2011 o 22:23 Powrót do artykułu
Brawo kolego Marianie ! Powodzenia i sukcesow życzę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli taki wojewoda jak pan R Ś z Piasek z tego samego ugrupowania to współczuje Lublinowi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do Lubelszczyzny pasuje jak ulał-typowy,wiejski ćwok...Z wyglądu idealny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chamy orać! Ten osobnik już swoje lokalnie zrobił!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Marian mamy nadzieje ze dasz rade i bedziesz nas godnie reprezentowal:) trzymamy kciuki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak w kwietniu 2010 było: "barbara"; Według informacji z dzisiejszego Dziennika Wschodniego Starownik jest niewinny,ale dziwna jest konstrukcja uzasadnienia.Piszą tam mianowicie,że zarejestrowany został w 1984r.jako kandydat na TW, a następnie w 1985 awansował na TW.Logicznie rzecz biorąc musiał na to zasłużyć.Pytanie nasuwa się następujące-czym tam się zdobywało zasługi? Odpowiedź jest chyba oczywista-wynikami a więc?Jest inna strona medalu.Pan Starosta szykuje się na Wiejską W miejsce zmarłego posła Wojtasa i musiał stworzyć pozory oczyszczenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To chyba żart!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ściana Wschodnia nigdy nie odetnie sie od tej hańbiącej nazwy, gdyż to my mieszkancy/wyborcy sami tego chcemy. Dlaczego nie młodzi na stanowiskach, dlaczwego ciągle ten PSL , przecież znikomwe poparcie PSl dyskwalifikuje go do rządzenia a tutaj platfusy obchodzą się z nim jak z jajkiem. PSL nie ma poparcia ale ma PARCIE na stanowiska i przy udziale platfusów osiągja co chce. Ja mowię NIE dla PSL-u NIE, NIE , NIE Stop PSL-owi w województwie !!! Jeśli dojdzie do mianowania tego pana to ja mowię,ze już nigdy nie zagłosuję na PO
Zaloguj się, aby oddać głos
0
praktyka sie potwierdza - żeby nie wiem jak głupi był to musi te 10 tyś brutto mieć bo z PSL.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wojewoda ,marszałek,starosta-ciekawe jakie jeszcze stanowisko-etat wymyślą dla kolesiów "spadających" z Wiejskiej lub innych.Opłacanych z naszych pieniędzy- nie małych. Właściwie to się nie dziwię hasło "oby nam (w domyśle komu)żyło się lepiej"-jest realizowane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tajni współpracownicy wracają do łask,a to źle Polsce wróży.Powołanie Starownika na wojewodę będzie poszerzeniem grona niedorajdów i karierowiczów rządzących województwem.Teraz już tylko będą wystawiali sobie mocne 6/szóstki/za pracę.Na pewno nasze województwo nie opuści ostatniego miejsca w kraju!Na pewno codziennie rano mieszkańcy Maśluch będą oglądali limuzynę wojewody.Na pewno nikt już nie rozliczy Starownika z pieniędzy na budowę lotniska w Niedźwiadzie.Samorządy się złożyły +urząd marszałkowski,ale nikt rozliczenia nie zobaczył.Za 2006 rok s-ka nie otrzymała absolutorium,ale p.Starownik do dzisiaj nie poniósł żadnych konsekwencji.Na pewno nikt go nie rozliczy ze spółek,kopali kruszywa /Sosnowica/i działek na terenie gm.Uścimów.Na pewno nikt go nie rozliczy za fatalny stan finansowy szpitala w Lubartowie gdzie skutecznie chronił dyrektora,a tamten robił zadłużenie średnio rocznie 5 mln zł.Starosta zadłużył starostwo,a szpital nadal w kłopotach.Natomiast skutecznie chroniony dyrektor dzisiaj skupuje długi szpitalne.Na pewno nikt go nie rozliczy za działanie na szkodę m.Lubartowa sprzedając przystanek autobusowy i nie przeciwdziałając sprzedaży pogotowia ratunkowego,mimo ,że wiedział o tych zamiarach.Jego koledzy partyjni przegłosowali /100 % radnych PSL/sprzedaż pogotowia,na wniosek kłamcy Sobczaka/PO/!Na pewno nikt go nie rozliczy za stworzone układy/nepotyczne/w straży pożarnej! Itd ,itd Ten pan już jest w układach poza kontrolą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Litości!!! Tylko nie te buraczane mordy!!! Dopiero co udało się Gienię wypchnąć to teraz następny burak!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To już klęska, prawdziwa tragedia dla Lubelszczyzny !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PSL na wszystkich możliwych stanowiskach. To po co te wybory?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Elwira napisał:
To już klęska, prawdziwa tragedia dla Lubelszczyzny !
"Idź dziecię ja Cię uczyć każę."RADA JĘZYKA POLSKIEGO przy POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku nr pisma RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'wojewódzwto lubelskie'. Wyraz ten postwał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna, wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='Josef' timestamp='1322899396' post='565566'] Tajni współpracownicy wracają do łask,a to źle Polsce wróży.Powołanie Starownika na wojewodę będzie poszerzeniem grona niedorajdów i karierowiczów rządzących województwem.Teraz już tylko będą wystawiali sobie mocne 6/szóstki/za pracę.Na pewno nasze województwo nie opuści ostatniego miejsca w kraju!Na pewno codziennie rano mieszkańcy Maśluch będą oglądali limuzynę wojewody.Na pewno nikt już nie rozliczy Starownika z pieniędzy na budowę lotniska w Niedźwiadzie.Samorządy się złożyły +urząd marszałkowski,ale nikt rozliczenia nie zobaczył.Za 2006 rok s-ka nie otrzymała absolutorium,ale p.Starownik do dzisiaj nie poniósł żadnych konsekwencji.Na pewno nikt go nie rozliczy ze spółek,kopali kruszywa /Sosnowica/i działek na terenie gm.Uścimów.Na pewno nikt go nie rozliczy za fatalny stan finansowy szpitala w Lubartowie gdzie skutecznie chronił dyrektora,a tamten robił zadłużenie średnio rocznie 5 mln zł.Starosta zadłużył starostwo,a szpital nadal w kłopotach.Natomiast skutecznie chroniony dyrektor dzisiaj skupuje długi szpitalne.Na pewno nikt go nie rozliczy za działanie na szkodę m.Lubartowa sprzedając przystanek autobusowy i nie przeciwdziałając sprzedaży pogotowia ratunkowego,mimo ,że wiedział o tych zamiarach.Jego koledzy partyjni przegłosowali /100 % radnych PSL/sprzedaż pogotowia,na wniosek kłamcy Sobczaka/PO/!Na pewno nikt go nie rozliczy za stworzone układy/nepotyczne/w straży pożarnej! Itd ,itd Ten pan już jest w układach poza kontrolą. [/quot Tyle na temat tego komentarza i jego autora http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070625/NEWS01/70624007
Zaloguj się, aby oddać głos
0
młody Głos napisał:
Brawo kolego Marianie ! Powodzenia i sukcesow życzę
To jakieś nieporozumienie. Wojewodą zostanie Sławecki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie opamiętajcie się !!! Nie głosujcie na PSL - nigdy !!! Ten Starownik żyje mentalnie w epoce Chłopów Reymonta ! Dla niego wartościową inwestycją w Lubartowie była sortownia buraków i innych warzyw - zresztą i tego nie sfinalizował.On ma tyle ogłady co inseminator w trakcie zapładniania krowy - nic więcej ! Ten człowiek ma problemy z poprawnym wymawianiem wyrazów i czytaniem z kartki przemówień okolicznościowych. Dla czego premier nie rozliczy go ze zmarnowanych pieniędzy na lotnisko w Niedźwiadzie ?! Na marginesie do dziś stoi w Szczekarkowie ,przy trasie w str Parczewa , ogromna ,pusta chałupa jego szwagra , który już myślał ,że się nachapie lotniskiem . Co się dzieje w szkołach lubartowskich z powodu PSL - to już woła o pomstę do nieba !!! Jak tacy ludzie , jak Starownik w ogóle mogą sobie patrzeć co rano w twarz w lustrze ?!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pytanie brzmi: w czym pomoże Pan Starownik Lubelszczyźnie, szczególnie gdy nie będzie miał w tym prywatnego interesu? Moim zdaniem w niczym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
STAROWNIK NIE NADEJE SIĘ NA WOJEWODĘ. JEŚLI WOJEWODA MA BYĆ Z PSL , TO JEST TAM KILKA MŁODSZYCH , OTWARTYCH GŁÓW . ODEŚLIJCIE PANA MARIANA NA POLITYCZNĄ EMERTURĘ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: