Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Wojewoda ma poczucie humoru w takiej sytuacji? Co to znaczy mają kontakt ze światem? Chciała Pani powiedzieć, że na szczęście funkcjonowanie telefonów nie zależy od służb samorządowych.... więc można się dodzwonić? Do Zarządu Dróg Powiatowych nie można, z pozostałym światem kontakt normalny ;) Mieszkam 10 km od Lublina, droga powiatowa będąca ważnym ciągiem komunikacyjnym nie widziała pługa co najmniej od środy, czyli od momentu, kiedy zaczęło wiać i sypać. Codziennie sytuacja była gorsza, od czwartku rano była już jedna nitka przejezdna w labiryncie śniegu 1-1,5 m. W piątek wieczorem już nie było możliwości przejazdu. Przez  te dni droga nie widziała pługa... Zatem, proszę sprawdzić działanie służb i pociągnąć do odpowiedzialności osoby odpowiedzialne za całkowitą ignorancję problemu, czyli czekanie z odśnieżaniem, aż przestanie wiać... a nie bezczelnie zapewniać, że wszystko jest w porządku, bo wszyscy mają kontakt ze światem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wojewoda ma poczucie humoru w takiej sytuacji? Co to znaczy mają kontakt ze światem? Chciała Pani powiedzieć, że na szczęście funkcjonowanie telefonów nie zależy od służb samorządowych.... więc można się dodzwonić? Do Zarządu Dróg Powiatowych nie można, z pozostałym światem kontakt normalny ;) Mieszkam 10 km od Lublina, droga powiatowa będąca ważnym ciągiem komunikacyjnym nie widziała pługa co najmniej od środy, czyli od momentu, kiedy zaczęło wiać i sypać. Codziennie sytuacja była gorsza, od czwartku rano była już jedna nitka przejezdna w labiryncie śniegu 1-1,5 m. W piątek wieczorem już nie było możliwości przejazdu. Przez  te dni droga nie widziała pługa... Zatem, proszę sprawdzić działanie służb i pociągnąć do odpowiedzialności osoby odpowiedzialne za całkowitą ignorancję problemu, czyli czekanie z odśnieżaniem, aż przestanie wiać... a nie bezczelnie zapewniać, że wszystko jest w porządku, bo wszyscy mają kontakt ze światem.
Z ciekawości zapytam: zgłosiłeś/aś to gdziekolwiek indziej oprócz tego wpisu forum? Bo mam dziwne wrażenie, że nie... Brak informacji, to brak reakcji... Jak ZDP nie odbiera, to się próbuje gdzieś indziej, trzeba umieć sobie radzić a nie siedzieć na d...pie i żale wylewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto sie weźmie za robotę? Zasypame drogi to ino jeden wiejski problem. Drugi to KOŚCIOŁY - tam to już prawdziwa hoSANNA! Dzieci mieały szansę na (z)BAWIENIE w czasie ferii - sanki i pod Kościół wołaś hoSANNA!!! Propozycje Globusa to pryszcz!   Wszystkie dewotki wojewódzko - miejsko - kościelne zamiast zapier... to się chcą ino (z)BAWIĆ! za pieniądze podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż kontakt ze światem" różnorako można to rozumieć, kontakt ze światem oczywiście mam bo oglądam telewizje słucham radia korzystam z Internetu.! Ale pomimo tego, że mieszkam trzy kilometry od granic Lublina przez dwie doby nie mogłem wyjechać samochodem z domu ! No ale oczywiście kontakt ze światem miałem ! Jednak gdyby wybych pożar to mój dom spalił by się doszczętnie bo straż pożarna niemiała by szans dojechać,! Gdybym ja lub jeden z członków mojej rodziny poważnie zachorował lub uległ wypadkowi to pewne by zmarł ponieważ karetka nie miała by szans dojechać ! ale oczywiście kontakt ze światem miałem.! Bo przecież żyjemy w XXI wieku.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ona ma tam w uszach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Wojewoda jest żałosna, jako pierwsza oddała Kaszubowi miliony z budżetu najbiedniejszego województwa. Teraz jak Tusek huknoł, że chce wygrać wybory, to helikopterkiem ruszyła swoją "szacowną d..ę" i przy okazji zauważyła, iż ludzie od 2 tygodni są zasypani, dociera jednak sygnał TVN...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie są wójtowie gmin, sołtysi i radni tych że gmin  i zasypanych wsi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój wojewodzie ! Ją to tyle obchodzi co ubiegłoroczny śnieg, w nawale zajęć naukowych i administracyjnych. Zrobiła ostre dosyć wejście na oczątku urzędowania a teraz orze jak każdy tą kromkę chleba dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Wojewoda jest żałosna, jako pierwsza oddała Kaszubowi miliony z budżetu najbiedniejszego województwa. Teraz jak Tusek huknoł, że chce wygrać wybory, to helikopterkiem ruszyła swoją "szacowną d..ę" i przy okazji zauważyła, iż ludzie od 2 tygodni są zasypani, dociera jednak sygnał TVN...
Aleś. ty mądry napewno jak prezes wygra to śnieg na drogach i wiatru nie będzie a ile ty masz lat nie pamiętasz jak rządził- ty pisowski szczekaczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są efekty powoływania na wysokie urzędy ludzi niekompetentnych!!!Ludzie ze świata nauki nigdy nie powinni pełnić funkcji decyzyjnych w państwie ,bo jest to najgorsza grupa zawodowa w tej mierze/oprócz księży i generałów/.To są ludzie,ktorzy nie rozumieją i nie widzą nic oprocz tego co się teoretycznie nauczyli i tylko to jest dla nich najwazniejsze.To tak jak koń dorożkarski,ktory ma klapki po bokach oczu i widzi tylko drogę na wprost! Oprócz wojewody jest vicewojewoda z PSL-u mieszkający na wsi,ale jemy drogę oczyścili i on zwróci się do wyborców przed wyborami,a co się dzieje teraz to nie jego broszka,choć ma jhasł"żywią i bronią"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś. ty mądry napewno jak prezes wygra to śnieg na drogach i wiatru nie będzie a ile ty masz lat nie pamiętasz jak rządził- ty pisowski szczekaczu.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...