Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To ja powiem wulgarnie ale szczerze: wojewodo, jesteś pizzdą, że dałeś się ugiąć zabójcom i homolobbystom i wyparłeś się tak zacnej imprezy, jaką jest Marszy Życia. Napisze takie gó**o wyborcze, że to sprawa polityczna i już trzeba się wypierać. Kto w Polsce ma jeszcze jaja, żeby się postawić??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zgrozo jaka ona pasku....a. Bez wyrazu "to" wojewoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaiste..Wojewoda sika na siedząco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż ochrona życia jest teraz taka staroświecka i zaściankowa, nie przystaje do nowoczesnych poglądów. Teraz kobieta musi mieć wybór - i choć nie każdy wybór jest zgodny z prawem - to jest to nowoczesne i modne. Takie rzeczy powinno się obejmować patronatem, a nie jakiś tam przestarzały model społeczny, którego atomem jest rodzina. Tatuś i mamusia, mąż i żona - jakie to śmieszne, czyż nie lepiej rodzic jeden i rodzic dwa, a może nawet rodzic wstępny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strata,niepowetowana strata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jej jest szambo-koc czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbb napisał:
jak jej jest szambo-koc czy jak?
szambo-kloc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Marsz i tak się odbędzie. ch*** z wojewodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
To ja powiem wulgarnie ale szczerze: wojewodo, jesteś pizzdą, że dałeś się ugiąć zabójcom i homolobbystom i wyparłeś się tak zacnej imprezy, jaką jest Marszy Życia. Napisze takie gó**o wyborcze, że to sprawa polityczna i już trzeba się wypierać. Kto w Polsce ma jeszcze jaja, żeby się postawić??
sądzisz, że pani wojewoda lubelska ma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
To ja powiem wulgarnie ale szczerze: wojewodo, jesteś pizzdą, że dałeś się ugiąć zabójcom i homolobbystom i wyparłeś się tak zacnej imprezy, jaką jest Marszy Życia. Napisze takie gó**o wyborcze, że to sprawa polityczna i już trzeba się wypierać. Kto w Polsce ma jeszcze jaja, żeby się postawić??
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------------A KOMU PATRONUJE WOJEWODA ?------------------------------------------------ Mamy obenie "władze" wszystkich szczebli "patronatu" " PLATFORMY OSZUSTÓW " (PO) więc nie możemy się spodziewać NICZEGO DOBREGO DLA POLSKI , DLA RODZINY I DLA BEZROBOT NYCH POLAKÓW ! . Ich program jest niszczyć a nie budować! . Dlatego IDZIEMY NA MARSZ I DO WYBORÓW REŻIMIE "PO" ! . Wyzwolimy Ojczyznę z tego wrogiego reżimu !!!!!!!!! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Spałem i śniłem, że życie jest radością. Obudziłem się i zobaczyłem, że życie jest służbą. Zacząłem służyć i zobaczyłem, że służba jest szczęściem" - takiego, zdefiniowanego przez Rabindranatha Tagore, szczęścia życzyła strażakom wojewoda lubelski Jolanta Szołno-Koguc - z BIP LUW w Lublinie. Pani Wojewodo - "SŁUZBA JEST SZCZĘŚCIEM" - trzeba służyć wszystkim, w każdych okoliczonościach i w każdym czasie. SŁUŻBA jest poświęceniem, a nie gierką polityczną.Przecież sama Pani się wypowiadałe, że poświęciła pani swoją "profesurę" dla służby w służbie rządowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SkinheadBlackMetal napisał:
Przecież Marsz i tak się odbędzie. ch*** z wojewodą.
Masz racje - ch** z wojwodą.Niech służy żydo-komunie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
„Spałem i śniłem, że życie jest radością. Obudziłem się i zobaczyłem, że życie jest służbą. Zacząłem służyć i zobaczyłem, że służba jest szczęściem" - takiego, zdefiniowanego przez Rabindranatha Tagore, szczęścia życzyła strażakom wojewoda lubelski Jolanta Szołno-Koguc - z BIP LUW w Lublinie. Pani Wojewodo - "SŁUZBA JEST SZCZĘŚCIEM" - trzeba służyć wszystkim, w każdych okoliczonościach i w każdym czasie. SŁUŻBA jest poświęceniem, a nie gierką polityczną.Przecież sama Pani się wypowiadałe, że poświęciła pani swoją "profesurę" dla służby w służbie rządowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
JUDE ???
Zależy kto pyta ? Miękka czerwona pyta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odebrało już rozum co niektórym...Żal pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
JUDE ???
Już nie pytaj, czerwony konfidencki ŁACHU, oni są wszędzie jak motocykle !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyzby stan demografi w Polsce byl rzecza nieistotna? To po to sie wybiera politykow, aby wstydzili sie tematu: kto w niedalekiej przyszlosci zaplaci za nasze ubezpieczenia jak nie bedzie polskich dzieci? Moze brukselka z ogrodka? Drodzy POLITYCY, i "WYBORCZY GAZECIARZE" podcinacie sobie i nam przyszlosc bytu obywatelskiego i narodowego. Wam siano w glowie... i pomaranczowe uciechy! Inteligencja... patologii zdrowego rozsadku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy osoba mająca taką nienawistną twarz może występować w obronie ludzi i życia. Przecież z jej oczu wyziera wręcz szatańska nienawiść. Chroń Boże wszystkich istot żywych przed tą osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy osoba mająca taką nienawistną twarz może występować w obronie ludzi i życia. Przecież z jej oczu wyziera wręcz szatańska nienawiść. Chroń Boże wszystkich istot żywych przed tą osobą.
To jest pikuś , zobacz ma mordę RYŻEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...