Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda szuka samochodów

Utworzony przez rufus, 10 lutego 2010 o 19:07 Powrót do artykułu
Ależ proszę bardzo. Standard na nasze drogi oraz na lubelską kieszeń. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11404688
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Większość mieszkańców Lubelszczyzny marzy o 8 letnim aucie . Jeśli chcą wymienić te limuzyny na coś nowszego polecam fiata panda !!!
0
Czy ja mogę sprzedać mojego sedana/limuzyna wojewodzie? Tanio bo tylko 5 tys. z gazem i po opłatach Nigdy mnie nie zawiódł Czy samochód musi spełniać jakieś wymagania? :F
0
fiu fiu 200KM im się marzy - chyba pod tymi ich deklami nie ma nic oprócz odchodów
0
Ludzie, wasze komentarze nie odbiegają od poziomu tych pismaków z Dziennika Wschodniego, przecież jest tyle ciekawych tematów a ci geniusze pióra idą po najmniejszej linii oporu sądząc że grając na ludzkich emocjach typu zawiść, zazdrość osiągną swój cel czyli tani poklask i co najśmieszniejsze to im się to udaje. Widać to po komentarzach, przecież nikt rozsądny nie komentuje wypocin jakiegoś anonima który nawet wstydzi się podpisać pod artykułem bo może mu wstyd za taki wybitny poziom artykułu.
0
ten jest fajny http://allegro.pl/show_item.php?item=919435045
0
LUDZIE PO CO IM SŁUŻBOWE SAMOCHODY???? ZAJMIJCIE SIĘ REMONTEM LUBELSKICH DRÓG BO SZKODA NA NIE NOWYCH SAMOCHODÓW!!! SIEDZIEĆ NA du*** I ZAJĄĆ SIĘ PRACĄ, JAK JUŻ ZOBACZYMY EFEKTY WASZEJ PRACY PROSZĘ BARDZO W NAGRODĘ MOŻECIE ZAKUPIĆ SAMOCHODY, ZAMIAST 13-TEJ PENSJI ZRZUTA NA SAMOCHODY I WTEDY ZAMIAST 2 ZAKUPICIE 10!!!!
0
Moge im moje stare clio sprzedac. lepsza fura im nie jest potrzebna a duzo za nie nie chce
0
Lubelscy urzędnicy POwinni jeździć POjazdami z LUblina. Tylko Żuk lub Daewoo-LUblin. Na pakę wejdzie ze 30 urzędników i do Wisły z nimi. Bez nich POdatnikom będzie lżej.
0
Żeby dojechać do Biszczy trzeba aż 200 KM, a może taka moc będzie potrzebna aby dojechać na lotnisko (Okęcie) bo kosmodromu w Świdniku raczej nie będzie, A może te 200 Km jest potrzebne żeby znależć inwestora który będzie produkował szwedzkie piły spalinowe z lateksu. A może te 200 KM jest potrzebne aby wyprzedzać poboczem maruderów na drodze ekspresowej ( wirtualnej) S-17 do miłościwie panującego premiera. Jak już UW kupi te lymuzyny to wzniesiemy toast legalnym BIMBREM o który tak zażarcie walczy dla lubelszczyzny oseł the best z partii żądzącej której wojewoda jest przedstawicielem. Uważam że samochody służbowe są potrzebne ale ludzie !!!!!!!! więcej skromności... P.S. a może te 200 KM potrzebne jest wojewodzie w ciągniku rolniczym a nie w lymuzynie !?!?!?!?!?!?
0
Ja też chcę kupić samochód.Najchętniej Skodę Fabię,tyle że niekoniecznie nową-szukam takiej koło rocznika 2000-2003,Z gazem,co do reszty wyposażenia-nie jestem wybredny...
0
emeryt napisał:
Żeby dojechać do Biszczy trzeba aż 200 KM, a może taka moc będzie potrzebna aby dojechać na lotnisko (Okęcie) bo kosmodromu w Świdniku raczej nie będzie, A może te 200 Km jest potrzebne żeby znależć inwestora który będzie produkował szwedzkie piły spalinowe z lateksu. A może te 200 KM jest potrzebne aby wyprzedzać poboczem maruderów na drodze ekspresowej ( wirtualnej) S-17 do miłościwie panującego premiera. Jak już UW kupi te lymuzyny to wzniesiemy toast legalnym BIMBREM o który tak zażarcie walczy dla lubelszczyzny oseł the best z partii żądzącej której wojewoda jest przedstawicielem. Uważam że samochody służbowe są potrzebne ale ludzie !!!!!!!! więcej skromności... P.S. a może te 200 KM potrzebne jest wojewodzie w ciągniku rolniczym a nie w lymuzynie !?!?!?!?!?!?
" No jak piszesz rządzącej, no jak piszesz rządzącej ... " tak ??!! a moze i dobrze ... oni wszyscy sa żądni ....
0
Każdego dnia do domu i do pracy,to muszą być samochody wypasione.Ciekawe co napiszą w zeznaniach podatkowych?Pewnie nic bo te samochody nie mają prowadzonych kart drogowych.Ot granda gumofilcowych i hazardzistów!
0
A może odrzutowiec... Ciekawe po co im 200 koni, a może jeszcze sportowy wydech, żeby lepiej pierdziało,,,,
0
Chcą jeździć samochodami to niech sobie kupią ale za swoje pieniadze jak każdy pracujący.Stać ich. Ja też dojeżdżan do pracy ale własnym samochodem.To wstyd żebyśmy jeszcze im fundowali wożenie czterech liter przy takim kryzysie i braku pieniędzy na leczenie.
0
emeryt napisał:
Emerycie, masz zapewne dużo czasu, więc poczytaj sobie coś więcej niż tylko DW, a wtedy dowiesz się, być może ze zdumieniem, że wojewoda nie jest przedstawicielem(ką) tej samej partii co poseł od "legalnego bimbru".
0
Zdjęcie pochodzi sprzed kilku lat. Obecnie budynek Urzędu Wojewódzkiego ma zupełnie inny kolor elewacji i nie ma tam aż tylu czerwonych tabliczek. Komuś zależy tu na manipulacji - że niby urząd ma "wypasioną brykę" i chce jeszcze więcej
0
tomasz napisał:
LUDZIE PO CO IM SŁUŻBOWE SAMOCHODY???? ZAJMIJCIE SIĘ REMONTEM LUBELSKICH DRÓG BO SZKODA NA NIE NOWYCH SAMOCHODÓW!!! SIEDZIEĆ NA du*** I ZAJĄĆ SIĘ PRACĄ, JAK JUŻ ZOBACZYMY EFEKTY WASZEJ PRACY PROSZĘ BARDZO W NAGRODĘ MOŻECIE ZAKUPIĆ SAMOCHODY, ZAMIAST 13-TEJ PENSJI ZRZUTA NA SAMOCHODY I WTEDY ZAMIAST 2 ZAKUPICIE 10!!!!
Tomaszku, remontami dróg w Lublinie zajmują się "geniusze" prezydenta W. Oni częściej niż co 10 lat zmieniają bryki, o wiele częściej...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: