Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozdać cudze pieniądze to każdy potrafi. Nie ma się czym chwalić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A PełO potrafiło!!! Rozdawać swoim!!!! Brawo PBS!!!!!
0
dlaczego z moich pieniedzy beda sobie jezdzic po wiesniakach i patologiach?
0
Co jeszcze za nasze pieniądze wymyślą PiSIORY!!!
0
a ja myślałam, że będa zapładniać
0
Pan Wojewoda pojechał do Lubartowa "cieszyć się widokiem tłumów". Ale ucieszył się, czy nie, po nie piszą?
0
Genialne zdjęcie tytułowe - zdaje się, że w busie nie działała wycieraczka :)
0
To po chuj ta banda nierobów w urzędach żeby jeszcze jeździł za nasze pieniadze z reklama !!! Obłuda tak wielka że az boli. Pozatrudniali dodatkowych nierobów po rodzinach swoich i takie to pierdolenia
0
Cyrk,cyrk
0
Po czym można poznać, że to bus Wojewody ? po oponach ?
0
gratulacje pomysłu, brawo !!!!!
0
Pan Wojewoda pojechał do Lubartowa "cieszyć się widokiem tłumów". Ale ucieszył się, czy nie, po nie piszą?
  niechby pojechał do zakładów i zapytał się ile zarabiają i jak im się pracuje, chociaż i tak nikt by nie poskarżył się w obawie o utratę pracy, a co do tłumu to widocznie nie było, na lubartowskiej stronie widać, ze zgoniono pracowników na przywitanie
0
Powinno być w busie łóżko a wypłata 500 zł po zapłodnieniu pod kontrolą Wojewody.
0
To po ch*** ta banda nierobów w urzędach żeby jeszcze jeździł za nasze pieniadze z reklama !!! Obłuda tak wielka że az boli. Pozatrudniali dodatkowych nierobów po rodzinach swoich i takie to pier***enia
  tobie się popieprzyło, nieroby to są te co biorą po 500+ za leżenie i używanie seksu, no to teraz dopiero się będzie działo w łóżku, do woli, najgorzej starsi sąsiedzi albo samotni, cięzko im będzie znosić te achy, ochy
0
Zobaczcie! Zabrali SAMOCHÓD STRAŻACKI i go okleili? będzie wypadek, a oni będą jeździć? będzie pożar, a oni będą jeździć? propaganda za taką cenę? kto za to płaci?
0
Powinno być w busie łóżko a wypłata 500 zł po zapłodnieniu pod kontrolą Wojewody.
    a ja myślałam, że wojewoda będzie zap .....,  bo wyszłyby mądre dzieci
0
Zobaczcie! Zabrali SAMOCHÓD STRAŻACKI i go okleili? będzie wypadek, a oni będą jeździć? będzie pożar, a oni będą jeździć? propaganda za taką cenę? kto za to płaci?
  tam wuj z pożarem, niech się pali, co tam, ważne aby robić i rodzić dzieci jak u chińczyków, tylko jeszcze niech zaznaczą w ustawie, że te dzieci które będą pobierać 500+ nie mają prawa wyjazdu jako dorośli za granicę, bo wątpię aby zapierdalali za 1200 zł w naszym kraju, chyba, że będą rodziną patologiczną i też robili dalej dzieci
0
jak się mam umówić na to zapładnianie, czy to może ten telefon, śpieszę się, bo jak się zmieni partia za 4 lata to mogą zabrać te 500 zł i za co wychowam to swoje stado dzieci
0
Świetny pomysł, każdy jedynie potrafi krytykować, wreszcie coś robi się dla ludzi, ale wciąż źle.
0
Świetny pomysł, każdy jedynie potrafi krytykować, wreszcie coś robi się dla ludzi, ale wciąż źle.
     za darmo rząd daje  po kilka tysięcy a za pracę 1200 zł i to świetny pomysł, zmierz sobie temperaturę i zacznij się leczyć na nogi bo na głowę to już u ciebie za późno. Za granicą tak jest, tylko ,ze tam najniższa krajowa to m u niemców 8,5 euro za godzinę a nie 8 zł, ostatnio bylo, że nawet 6-7 zł za godzinę (ochrona). Także jeżeli  zaczną ludziom pracy godnie płacić to owszem, a nie ludziom pracy jałmużna a za pieprzenie się tysiące
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: