Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani się trzyma!!! Polityka to "próba naprawy nienaprawialnego".Prosty lud wierzy ,ze to możliwe...Przed Panią jeszcze wiele sukcesów i to się tylko liczy!Powodzenia!
Krzyż ba drogę i kopa w d-d***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej było zmienić na linuksa. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ta co sie z tvn dowiedziala ze zawialo pod hrubieszowem i zamosciem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieniłam DOS na Windows !!! DOS w wersji 6.22 odchodził w urzędzie w momencie zmiany na Windows 98. Obecnie nie ma już chyba Win'98, więc twierdzenie że zmieniłam DOS na Windows jest bredzeniem byłej Pani .Wojewody  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytasz o Pana Piotra Stefaniaka
Gościu, jak piszesz to na poważnie, to ja Ci współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może się wypowie główny informatyk urzędu co robił przez tyle lat że jeszcze w 21 wieku pracownicy używali DOS-a. Widać musi być z niego nie lada bystrzak skoro nie wiedział przez tyle lat że świat poszedł do przodu kilkanaście generacji systemów operacyjnych do przodu. Współczuję pracownikom że mają takiego tłumoka za szefa informatyki.
A to ciekawe, myślałem dotąd, że to Ministerstwo Administracji i CYFRYZACJI wprowadza oprzyrządowanie biur urzędów w całym kraju, jednolite, kompatybilne. A tu okazuje się, że przejścia na nowocześniejsze oprogramowania zależą od każdego z 16 wojewodów i ich GŁÓWNYCH informatyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosy pod tytułem "Windows - be, Linux - am" wypowiadają ludzie zdecydowanie niezorientowani w temacie, w szczególności ile kosztuje wykwalifikowana obsługa Linuksów lub utrzymanie softu na tym systemie... Poza tym Linux z supportem kosztuje podobnie do Windowsa. A jeśli ktoś proponuje użycie Open Office niech się zastanowi nad kompatybilnością z, niestety, standardem światowym pt. MS Office. Czy się to podoba czy nie - MS w tym segmencie rządzi.
Przez pewien czas pracowałem na Win 98 a gdy przyszło mi posługiwać się Open Office to miałem wrażenie, że się przesiadłem z mercedesa na syrenkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ta co sie z tvn dowiedziala ze zawialo pod hrubieszowem i zamosciem?
Przynajmniej dowiedziała się z tvn, bo wicewojewoda starownik w ogóle nie wiedział co się dziej. No, ale jego chroni i żywi partia - dawniej ZSL jako przybudówka PZPR, dzisiaj PSL- Sami swoi. No ale ciemny lud wszystko kupi. Zwłaszcza przed wyborami. Pani Profesor, pełny szacunek! Nie wszyscy w urzędzie, a także koło urzędu wypisują zjadliwe głupoty na forach, zamiast zając się uczciwą pracą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informatyk pewnie moze tyle co mu na to pozwola przelozeni, a zawsze nie ma pieniedzy, bo co se beda komputery nowe kupowac, jak te dzialaja ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez pewien czas pracowałem na Win 98 a gdy przyszło mi posługiwać się Open Office to miałem wrażenie, że się przesiadłem z mercedesa na syrenkę.
Bredzisz człowieku, nie odróżniasz systemu operacyjnego od pakietu oprogramowania biurowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zmieniła Dos-a na Windows to od razu zabrała pieniądze na Rowerowe Miasteczko Ruchu Drogowego w Łęcznej, na pewno tę osóbkę długo popamietamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...