Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
złota wisła nowe dofinasowania nad chodzą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogotowiem niczego nie załatwi.Cztery lata zmarnowne.Zamiast je wykorzystać do prawidłowego zabezpieczenia ,to wciskano ludziom kit sypiąc golą ziemię na wały.Zapytany o to główny wykonawca w 2010 roku odpowiedział,że nie ma pieniędzy na nowe technologie /tj.stosują Niemcy/,tylko tradycyjnie dosypuje się ziemi.Teraz durnie będa jeździć na wały i nakręcac spoty wyborcze,a ludzie ,mieszkańcy cierpieć,bo władza opływa w dobrach nie wykonując podstawowych obowiązków wobec obywateli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zamiast wykańczać sobie obejścia wokół domów i podwórza w kostkach układać powinni zadbać o soje bezpieczeństwo a nie chwalić się że za darmo dostali drzewka i pieniądze na remonty i wyskakiwać z tekstami "że takie powodzie co parę lat by się przydały... " No to mają teraz... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu skończyliśmy remonty, na glanc. Co większa woda idzie to jest strach bo wały z piasku. Wybory się zbliżały to te ch*** z Wiejskiej odwiedzały "biednych, zalanych ludzi".. Tylko po to aby media miały co pokazywać. Była szansa wziąć pieniądze i uciec stamtąd.. wybudować się gdzie indziej na tych terenach mieć aby pola lub sprzedać państwu na zbiornik retencyjny. Czemu nie myśleliście wtedy? Żal wam było opuszczać miejsca gdzie przeżywacie piekło. Potem wy umrzecie (taka jest kolej rzeczy) to samo zdarz się waszym dzieciom, wnukom.. Dlaczego nie myślicie o tym po nauczce? Wiem że da niektórych to frajda powódź, naciągną kolejny raz ludzi, będą nowe mebelki, zasłonki, ubranka... Widziałam co się działo i się boje, że sąsiedzi zaczną ten wał rozkopywać łyżką, bo już słyszałam tekst, że Wisła powinna zalewać co rok.. Co z tą POlską ku***?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu skończyliśmy remonty, na glanc. Co większa woda idzie to jest strach bo wały z piasku. Wybory się zbliżały to te ch*** z Wiejskiej odwiedzały "biednych, zalanych ludzi".. Tylko po to aby media miały co pokazywać. Była szansa wziąć pieniądze i uciec stamtąd.. wybudować się gdzie indziej na tych terenach mieć aby pola lub sprzedać państwu na zbiornik retencyjny. Czemu nie myśleliście wtedy? Żal wam było opuszczać miejsca gdzie przeżywacie piekło. Potem wy umrzecie (taka jest kolej rzeczy) to samo zdarz się waszym dzieciom, wnukom.. Dlaczego nie myślicie o tym po nauczce? Wiem że da niektórych to frajda powódź, naciągną kolejny raz ludzi, będą nowe mebelki, zasłonki, ubranka... Widziałam co się działo i się boje, że sąsiedzi zaczną ten wał rozkopywać łyżką, bo już słyszałam tekst, że Wisła powinna zalewać co rok.. Co z tą POlską ku***?!
Znam ludzi, którzy składali wnioski o przesiedlenia i chcieli sprzedac swoje ziemie państwu ale do tej pory nie dostali odpowiedzi więc nie pier*** jeśli nie znasz sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu skończyliśmy remonty, na glanc. Co większa woda idzie to jest strach bo wały z piasku. Wybory się zbliżały to te ch*** z Wiejskiej odwiedzały "biednych, zalanych ludzi".. Tylko po to aby media miały co pokazywać. Była szansa wziąć pieniądze i uciec stamtąd.. wybudować się gdzie indziej na tych terenach mieć aby pola lub sprzedać państwu na zbiornik retencyjny. Czemu nie myśleliście wtedy? Żal wam było opuszczać miejsca gdzie przeżywacie piekło. Potem wy umrzecie (taka jest kolej rzeczy) to samo zdarz się waszym dzieciom, wnukom.. Dlaczego nie myślicie o tym po nauczce? Wiem że da niektórych to frajda powódź, naciągną kolejny raz ludzi, będą nowe mebelki, zasłonki, ubranka... Widziałam co się działo i się boje, że sąsiedzi zaczną ten wał rozkopywać łyżką, bo już słyszałam tekst, że Wisła powinna zalewać co rok.. Co z tą POlską ku***?!
Dlatego tusk wraz z tym całym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść !!!  przed wyborami to komunistyczne łajno robi się takie medialne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...