Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Według Hetmana traktor ma trzy koła dobre ,jak widać trzeba patrzeć kogo się skreśla przy wyborach ,Ci jak widać nic nie potrafą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek musi wiedzieć,że komentuje się fakty/cyfry i liczby/,a nie widzimisię gumo filcowych.Po wtóre płace zarządu województwa i prezydenta miasta są w pułapie krajowych.To jak to się dzieje,że wyniki słabe ,a płace wysokie??? Władza jest opłacana za wierność partyjną z funduszy podatnika? Czy powinno być wprost proporcjonalnie do wyników! A może władza na ścianie wschodniej wiernie realizuje politykę UE tj systematyczne zamieranie reginów wschodnich z tendencją zalesiania????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według Hetmana traktor ma trzy koła dobre ,jak widać trzeba patrzeć kogo się skreśla przy wyborach ,Ci jak widać nic nie potrafą
Gość pisze że u Hetmana traktor ma trzy koła  a ja uważam, że ma trzy dobre ! do jazdy tyle, że nie jedzie ! Ale Hetman ma czym jeździć więc po co mu traktor ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według Hetmana traktor ma trzy koła dobre ,jak widać trzeba patrzeć kogo się skreśla przy wyborach ,Ci jak widać nic nie potrafą
"Gość "pisze że u Hetmana traktor ma trzy koła  a ja uważam, że ma trzy dobre ! do jazdy tyle, że nie jedzie ! Ale Hetman ma czym jeździć więc po co mu traktor ? I to  z kierowcą przez  24godz. na dobę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek musi wiedzieć,że komentuje się fakty/cyfry i liczby/,a nie widzimisię gumo filcowych.Po wtóre płace zarządu województwa i prezydenta miasta są w pułapie krajowych.To jak to się dzieje,że wyniki słabe ,a płace wysokie??? Władza jest opłacana za wierność partyjną z funduszy podatnika? Czy powinno być wprost proporcjonalnie do wyników! A może władza na ścianie wschodniej wiernie realizuje politykę UE tj systematyczne zamieranie reginów wschodnich z tendencją zalesiania????
Tu sie z Tobą zgadzam, ale jak już piszesz o komentowaniu faktów to powinieneś swój komentarz również poprzeć faktami/cyframi bo inaczej wygląda to na dyskusję spod budki z piwem.   Ja z tego art. nic nie wiem. Jakaś mapka z woj. I, II i III kategorii. Wcale mi to niczego nie wyjaśnia. Sam mogę zrobić podobną i opisać jako województwa fajne, zajeb...e i chu...e, a są one właśnie takie bo ja tak uważam i to powoduje, że jest to święta prawda.   Gwoli ścisłości - podpisuję się pod tym że w lubelskim jest źle i szybko dobrze nie będzie. Ale jak zarzucasz komuś komentowanie bez argumentów to sam pokaż jak to się powinno robić poprawnie.   A tak na marginesie. Śmieszy mnie wypowiedź o "czerwonym światełku", które powinno zapalić się lokalnym politykom. Panie szanowny, to światełko pali się już chyba od ćwierć wieku i to tak jaskrawo, że mało oczu nie wypali!!! Tylko, że nasi lokalni politycy nic z tym nie robią. Lobbing tego województwa jest na poziomie przedszkolnym. No ale ja się wiele po PSL nigdy nie spodziewałem i raczej ta partia nie zaskoczy mnie pozytywnie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakłady inwestycyjne są coraz większe w naszym województwie. W tym także pomoże w niedalekiej przyszłości budowa podstrefy ekonomicznej w Niedźwiadzie. PIS-owcy przestańcie narzekać. Za narzekanie nikt wam nie będzie placił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle co marszałek Hetman robi dla pozyskiwania inwestorów dla naszego regionu to wszyscy pisowcy ulokowani na państwowych stołkach w naszym województwie razem wzięci - nawet nie próbowali  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przestać myśleć,że jest się pępkiem kraju,a co gorsze może świata,a że ma się lotnisko,to młódź odlatuje w inne rejony kraju czy też świata. Z Lublina metropolii nie będzie chyba,że poza powiatem lubelskim reszta skansenem będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z wypowiedzią internauty andrew i 3/4 wypowiedzi borys . Panowie wiecie doskonale że samo jako jednostka  polityczna w kraju mało może zrobić bo i U>E nie patrzy na nasze regiony pozytywnie bliżej im jest do powiększenia ekonomicznego i[ nie tylko być może ??]Niemiec.     2 Lubelski region miał bardzo duże zapórznienia  rozwoju poprzez  polityków centralnych [rządzących ]jak i dziennikarzy również a przez rządy Niestety Solidarności wszystko się POGŁEBIŁO .Lubelskie nie otrzymało ani 1 metra autostrady jak i drogi ekspresowej ledwie 23 km wybłaganych na kolanach..budowa trwa c.d TYLKO odcinek LUBLIN -Warszawa ale do Ukrainy Stop jak na razie ?????.Lotnisko sami wybudowali z kredytów pożyczek plus tylko 132  milzł  U>E która zablokowała wielkość terminalu   Mieszkańcy regionu politycy nie protestowali gdy siedziby lubelskich firm powstawały w regionach Bogatszych jak .Cementownie,Siedziba Azotów Tarnów ,siedziba Cukier Polski Toruń ,nawet Cukierki Solidarnośc w Opatówku koło Kalisza a Lublin mieszkańcy bez protestu spokojnie godził się aby podatki były poza regionem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z wypowiedzią internauty andrew i 3/4 wypowiedzi borys . Panowie wiecie doskonale że samo jako jednostka  polityczna w kraju mało może zrobić bo i U>E nie patrzy na nasze regiony pozytywnie bliżej im jest do powiększenia ekonomicznego i[ nie tylko być może ??]Niemiec.     2 Lubelski region miał bardzo duże zapórznienia  rozwoju poprzez  polityków centralnych [rządzących ]jak i dziennikarzy również a przez rządy Niestety Solidarności wszystko się POGŁEBIŁO .Lubelskie nie otrzymało ani 1 metra autostrady jak i drogi ekspresowej ledwie 23 km wybłaganych na kolanach..budowa trwa c.d TYLKO odcinek LUBLIN -Warszawa ale do Ukrainy Stop jak na razie ?????.Lotnisko sami wybudowali z kredytów pożyczek plus tylko 132  milzł  U>E która zablokowała wielkość terminalu.Marszałek robi duzo w regionie jak mało jaki poprzednik ,ale on ma małe wsparcie nawet od swoich mieszkańców i to jest smutne a krytykować o 90 procent potrafi .Marszałek ma całe woj.gdzie mieszka na nim 2mil 170 tys mieszkańców o pow .2512246 tys km powierzchni 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle co marszałek Hetman robi dla pozyskiwania inwestorów dla naszego regionu to wszyscy pisowcy ulokowani na państwowych stołkach w naszym województwie razem wzięci - nawet nie próbowali
Pan Bóg cię opuścił "andrew" Gdzie to widzisz ? Chyba w kieszeni bo dzierżysz stolec ! Malizną czuć malizną i to wszystko a ty daj spokój z lizaniem d...y dupkowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym   poznać nazwiska  kandydatów  lepszych marszałków od pana Hetmana lub byłych marszałków .Nie jestem poplecznikiem p.Hetmana ale dzięki niemu coś się ruszyło 1.Most na Wiśle w Kamieniu  droga 835 Frampol -Wysokie nie wina marszałka że wygrał oszust podstawiony przez inne firmy , wreszcie rusza po 40 latach   dokończenie teatru w budowie ,Obwodnica Chodla ,Opola Lubelskiego ,Szpital Onkologii Ziemi Lubelskiej .i inne inwestycje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym   poznać nazwiska  kandydatów  lepszych marszałków od pana Hetmana lub byłych marszałków .Nie jestem poplecznikiem p.Hetmana ale dzięki niemu coś się ruszyło 1.Most na Wiśle w Kamieniu  droga 835 Frampol -Wysokie nie wina marszałka że wygrał oszust podstawiony przez inne firmy , wreszcie rusza po 40 latach   dokończenie teatru w budowie ,Obwodnica Chodla ,Opola Lubelskiego ,Szpital Onkologii Ziemi Lubelskiej .i inne inwestycje .
  Po ostatnich wyborach marszałek jest NIEWIARYGODNY! Mam nadzieję, że przy najbliższych wyborach wyborcy to docenią. A do tych sukcesów inwestycyjnych, które wymieniłeś, w odpowiednim czasie "zgłosi się" większa liczba polityków. Obawiam się, że dla wszystkich nie wystarczy :) Poza tym trzeba odróżnić w końcu wykonywanie swoich obowiązków, za które dostaje się całkiem wysokie wynagrodzenie, od "sukcesów". Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan HETMAN sie stra nam wmowic, ze jest dobrze.  A BYLO NIEZWYKLE SLABO i JEST nadal BARDZO SLABO !  GDYBYSMY MIELI Z WARSZAWY do Lublina EKJSPRESOWKE i DOBRE POLACZENIE PKP, mozna bylo powalczyc o  INWESTYCJE - a kto zainwestuje w Lublinie, jak musi jechac   3,5 godz z Warzszawy ?  NIE MA TEZ LOTOW na tej trasie - za krotka dla obecnych przewoznikow.  I WYKSZTAKCENI MLODZI UCIEKAJA za chlebem , nawet za granice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan HETMAN sie stara nam wmowic, ze jest dobrze.  A BYLO NIEZWYKLE SLABO i JEST nadal BARDZO SLABO !  GDYBYSMY MIELI Z WARSZAWY do Lublina EKSPRESOWKE i DOBRE POLACZENIE PKP, mozna bylo powalczyc o  INWESTYCJE - a kto zainwestuje w Lublinie, jak musi jechac  minimum  3,5 godz z Warszawy? ?  NIE MA TEZ LOTOW na tej trasie - za krotka dla obecnych przewoznikow.  I WYKSZTALCENI MLODZI UCIEKAJA za chlebem , nawet za granice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku! Woj Lubelskie miało tradycje w przemysle samochodowym/FSC Lublin i żaden z koncermów samochodowych nie zainwestował.Inwestują na śląsku.Fiat,Opel,Toyota,Ford,Poznań-Volkswagen.To oczynś swiadczy.Nawewt sam Lublin nie ma zakładów pracy.Najwieksi pracodawcy to Urzędy,Szpitale,Szkoły ,Uczelni.Wurzędach jest praca tylko z nadania politycznegoObecne Inwestycje przypominają lata 70 ubiegłego wieku,gdzie budowali Komendy Milicji i Komitety Partii,teraz Centra Konferencyjne.Dlatego obudz się Pan i zobacz na co idą pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, ostoja PiS-u i watykańskiej sekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie sami sobie winni. Lubelszczyzna to po prostu Ruś i ruska mentalność. Ludzie pozwalają się okradać różnej maści urzędasom no bo przecież to władza, a władzy trzeba się słuchać jak za cara. zabrali wszystkie fabryki z regionu nu zabrali trudno, każą płacić absurdalne stawki za wodę nu trzeba zapłacić, powiedzieli że na drogę trzeba czekać 10 lat nu trza cierpliwie czekać. Batiuszka kazał trza słuchać, znowu na batiuszkę w wyborach zagłosuję. Ale za to powetuje sobie oszukując swojego ziomka bo to przecież nikt ważny to okraść go nie grzech. Przykro przyznawać ale znajomi z innych regionów studiujący w Lublinie mówią, że takiego chamstwa, obojętności i wzajemnej złośliwości nigdzie nie ma. Ot taka Ruś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie sami sobie winni. Lubelszczyzna to po prostu Ruś i ruska mentalność. Ludzie pozwalają się okradać różnej maści urzędasom no bo przecież to władza, a władzy trzeba się słuchać jak za cara. zabrali wszystkie fabryki z regionu nu zabrali trudno, każą płacić absurdalne stawki za wodę nu trzeba zapłacić, powiedzieli że na drogę trzeba czekać 10 lat nu trza cierpliwie czekać. Batiuszka kazał trza słuchać, znowu na batiuszkę w wyborach zagłosuję. Ale za to powetuje sobie oszukując swojego ziomka bo to przecież nikt ważny to okraść go nie grzech. Przykro przyznawać ale znajomi z innych regionów studiujący w Lublinie mówią, że takiego chamstwa, obojętności i wzajemnej złośliwości nigdzie nie ma. Ot taka Ruś.
Nie do tej szkoły chodziłeś,a to z wpisu wynika,że historii się nie nauczyłeś.Uzupełnij braki za nim zaczniesz pisać banialuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do tej szkoły chodziłeś,a to z wpisu wynika,że historii się nie nauczyłeś.Uzupełnij braki za nim zaczniesz pisać banialuki.
Po pierwsze, sam doucz się historii i poczytaj o Rusi Kijowskiej, której tereny obejmowały sporą część dzisiejszej Lubelszczyzny. Część przyłączono do Polski w XI wieku, a np. ziemię chełmską dopiero za Kazimierza Wielkiego. Niestety prawda jest taka, że wschodnia część naszego województwa pierwotnie nie należała do Polski. Po drugie, jak to  na pograniczu bywa, narody mieszały się ze sobą. Popatrz na niektóre nazwiska popularne na Lubelszczyźnie (zakończenia -soń, -czuk, -baj). Podobnie nazwy miejscowości (Krasnystaw, Dołhobyczów, Sławatycze, Obsza). Ilość cerkwi byłych i obecnych (nawet w Lublinie masz). Po trzecie, pisałem o mentalności, a nie państwowości tzn odnosiłem się do pewnych postaw społecznych jakimi cechuje się spora część mieszkańców naszego regionu. Po czwarte, jeżeli już komuś wytykasz braki w nauce to zrób to solidnie i sam nie popełniaj rażących błędów językowych - "zanim" w znaczeniu "przedtem" piszemy razem nie oddzielnie. Po znakach interpunkcyjnych robimy odstęp. Również składnia Twego zdania jest, oględnie mówiąc, niespotykana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...