Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna o maszt na Porębie rozgorzeje na nowo. Jest wyrok sądu (wideo)

Utworzony przez marecki, 21 października 2009 r. o 08:38 Powrót do artykułu
Jak do dzwonienia , to wszyscy - pewnie i śpią z telefonami, ale maszt to najlepiej na pustyni.Pewnie też by im nie dogodził , ponieważ narzekaliby na brak zasięgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędasy są od brania kasy a nie od rzetelnej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w tym miejscu i nie mam zamiaru budząc się rano patrzec przez okno na maszt, niech sobie znajdą inną lokalizację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to nie mozna gdzies poza lublinem tego ustawic ????? ludzie nie psy wiec po co maszt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie na świecie miasto musiałoby zapłacić wielomilionowe odszkodowanie za utrudnianie. Bardzo dobrze, że będzie proces w Starsburgu, bo może wtedy parę osób zda sobie sprawę, że z postępem nie można walczyć. Mistao zapłaci i nie będzie na szpitale i drogi. Kiedyś przez pociągi krowy nie dawały mleka, a teraz przez maszty ludzie spać nie mogą. Szkoda tylko, że w samochodach anteny CB nad głowami im nie przeszkadzają. A kto kontroluje moc takiej anteny CB? Jedzie 200 na godzinę przez miasto i szcześliwy, że mandatu nie zapłaci. Obłuda ludzka nie zna granic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze niech idą do Strasburga i już nie wracają. tak na marginesie tam normy są o wiele mniej restrykcyjne niż w Polsce a sieć nadajników jest o wieksza. I po co było tak szaleć??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ja mieszkam w tym miejscu i nie mam zamiaru budząc się rano patrzec przez okno na maszt, niech sobie znajdą inną lokalizację
Wyluzuj po roku już nie będziesz go widział tak jak nie słyszysz dzwonów kościelnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście wszystko blokować nie dawać się ponieśc rozwojowi cywilizacji , zburzyć maszty , zlikwidować tv radio komórki , taka jest ideologia tych pseudoobrońców własnego interesu? A swoją drogą to uważam prezydenta Lublina jako nieudacznika o wyglądzie podobnym do lubelskiego koziołka. Choć po tym jego poprzedniku to jest na plus , ale Lublin zasłóżył na kogoś bardziej nowoczesnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może urzędnicy teraz zapłacą za swe głupie decyzję? Była opinia ekspertów, ludzie protestują nie wiadomo czemu. A potem pretensję, że słaby zasięg. Dla tych krzykaczy lektura, która powinna dać im do myślenia - http://polaelektromagnetyczne.pl/publlikac...biologiczne.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ciekawe czy wszyscy protestujacy nie uzywaja telefonow komorkowych haha ;d zaloze sie ze wszyscy z nich maja komorki ;d i tez dam sobie reke uciac ze czasami narzekaja ze nie maja zasiegu ;d a jak ma byc dobry zasieg jak takie deb***e blokuja budowy nowych masztów ;/ w d.... moze wam maszty zbudują ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
czy to nie mozna gdzies poza lublinem tego ustawic ????? ludzie nie psy wiec po co maszt?
A chcesz rozmawiać przez telefon, czy nie? Przecież taki maszt ma ograniczony zasięg, jak go postawisz po za Lublinem, to na Porębie nie pogadasz. Naprawdę mam dosyć tych protestów, przecież są setki badań i analiz, żadnego wpływu na ludzkie zdrowie to nie ma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wielokrotnie na forum dziennika wspominałem to z czego mieszkańcy tego miasta są znani. blokować, blokować i jeszcze raz blokować! tępe blokowanie, tępe mówienie NIE! tak jak wszyscy przedmówcy zauważyli, gadać to każdy chce ale masztu u siebie to już NIE! niech ta pani wojtasik czy jak jej w takim razie swoich czterech liter nie rusza na miasto, wszędzie są maszty, wszędzie jest promieniowanie tak więc wszędzie i o każdej porze jesteś paniusiu narażona więc nie pierdziel że maszt Ci zaszkodzi! druga sprawa to, że jak jest słaby zasięg to zaraz dzwoni taka paniusia na infolinię i drze mordę dlaczego ona płacąc rachunki ma słaby zasięg, obrywa sie konsultantowi i lipa. a to przez takie głupie pindy jak Pani, jest słaby zasięg! w tym mieście tylko protestować ludzie potrafią, Alchemia źle i niedobrze bo brzydko, US na czechowie bo smród, hałas, komisariat na lsm bo strzelaniny, kolejna galeria bo wyzysk ludzi i ten nieszczęsny maszt! weźcie się ludzie do pracy a nie piep..............smutów. inni mają maszty pod nosem to dlaczego wy nie możecie mieć?!? a tego fajansiarza co to go tv pokazywała w 2007 że Niemce itd to trzeba do rowu i kula w łeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europejska stolica kultury - poza zasięgiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lolek~ napisał:
A chcesz rozmawiać przez telefon, czy nie? Przecież taki maszt ma ograniczony zasięg, jak go postawisz po za Lublinem, to na Porębie nie pogadasz. Naprawdę mam dosyć tych protestów, przecież są setki badań i analiz, żadnego wpływu na ludzkie zdrowie to nie ma !
no tak, wcześniej azbest też pewnie miał wszystkie atesty, co z tego wyszło po latach wszyscy wiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej tutaj nomralne wypowiedzi. Ci, którzy protestują są w mniejszości, ale media podchwytują temat i wyjdzie na to , że Lublin jest zacofany . koniec farsy, niech budują maszt i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta a później dzwonią na BOK Ery i się skarżą ludziska z okolicy Poręby że zasięg jest lekko mówiąc słaby... cóż dobrze że pracuje dla Orange bo sprawdzałem zasięg jest dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czego nie zlokalizować masztu w środku miasta w ścisłym cenrtum, wtedy będzie najlepszy zasięg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
To czego nie zlokalizować masztu w środku miasta w ścisłym cenrtum, wtedy będzie najlepszy zasięg
Bo 1 maszt nie wystarczy. aby był dobry zasięg. musi być ich jak najwięcej. w samym Lublinie wszystkie sieci mają łącznie 240 masztów - tu ich spis :http://btsearch.pl/szukaj.php?search=lublin&siec=-1&mode=std
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
west napisał:
ta a później dzwonią na BOK Ery i się skarżą ludziska z okolicy Poręby że zasięg jest lekko mówiąc słaby... cóż dobrze że pracuje dla Orange bo sprawdzałem zasięg jest dobry
no to ja cie rozczaruje pracowniku orange. mieszkam na porebie, mam tel w orange i mam tak slaby zasieg, ze przeklinam dzien, w ktorym podpisalam z wami umowe. moge ewentualnie w kuchni pogadac bo w pokoju juz nie, co chwile przerywa, zasieg ginie. ciesze sie, ze umowa konczy mi sie w polowie grudnia, a potem przechodze do innej sieci. moze do ery?. mam nadzieje, ze postawia ten maszt. on mi nie przeszkadza. nic nie zamierzam podpisywac. a wy przestancie juz do mnie wydzwniac w sprawie przedluzenia umowy, bo nic nie wskuracie. dziekuje za uwage.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
Wyluzuj po roku już nie będziesz go widział tak jak nie słyszysz dzwonów kościelnych.
zgadzam sie. ja tez tam mieszkam i mi to wisi. ciekawe, ze wszyscy uzywaja telefonow a nadajnikow to juz byc nie powinno. tylko ze ponoc noszenie tel. przy sobie jest tak samo szkodliwe. powyrzucajmy telefony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...