Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna o maszt na Porębie rozgorzeje na nowo. Jest wyrok sądu (wideo)

Utworzony przez marecki, 21 października 2009 r. o 08:38 Powrót do artykułu
~ktostam~ napisał:
no to ja cie rozczaruje pracowniku orange. mieszkam na porebie, mam tel w orange i mam tak slaby zasieg,
co ty koles pieprzysz. tez mieszkam na porębie i mam full zasięg. moze masz jakis chiński telefon ze co zasiegu niełapie. idz ponarzekaj ze niemasz zasiegu, idz idz.. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała grupka niedouczonych ludzi teroryzuję dzielnicę. to nienormalne! ciekawe, czy wiedzą, że non-stop są w polu działania jakiejś anteny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci wszyscy ludzie to zacofane kołtuny każdy z nich ma komórkę , bardzo często noszą słuchawkę bluetooth przy uchu a boją się masztu który wyłapuje fale kilkadziesiąt metrów nad ziemią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mają mówić i jak protestować ludzie pracujący od lat w UM lub w UW przy ul.Wieniawskiej w Lublinie. Na dachach tych budynków od lat są zainstalowane ogromne maszty a nie kilometr od budynku mieszkalnego. Widać z tego ,że to Towarzystwo z Poręby chce odsyp od wykonawcy masztu. Czyli poprostu są zwykłymi ochłapiarzami. Myślą, że jakiś ochłap z pańskiego stołu spadnie na zięmię to wtedy Oni cap. W Warszawie takie komitety protestujących ( chodziło o budowane wieżowce) powstawały na pęczki. Gdy inwetor dał Im 3 mln PLN to szybko towarzystwo rozwiązywało się lub przenosiło się na inne budowy. Inwestorze sypnij mamoną to będziesz miał spokój na wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dachach kościołów nie przeszkadza, nad oddziałem kardiologii nie przeszkadza - tutaj przeszkadza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tej szafirowej mieszka jakiś niedouczony ciemnogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z Wami, Ci ludzie są prawie jak nawiedzeni, nie znają tematyki. ktoś już to wspomniał o stronie polaelektromagnetyczne.pl - warto tam poczytać o relanym wpływie fal na środowisko i ludzi, zamiast siać panikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd się przyznawać że się mieszka z tymi wieśniakami na osiedlu, normalnie Konopielki ciąg dalszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam 100 m od TP SA na Czechowie proszę spojrzeć ile tam anten różnego typu na wieżowcach również. I co nie ma akcji protestacyjnych. Troszkę umiaru, mości Państwo z Czubów. Słyszałem, że dobra nazwa waszej dzielnicy, dla mieszkańców bez wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
czy to nie mozna gdzies poza lublinem tego ustawic ????? ludzie nie psy wiec po co maszt?
a poza Lublinem ludzie nie mieszkają??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie opcja bezsensu, przeciez sad wydal wyrok. Maja prawo budowac. Ludzie wymyslaja juz rozne rzeczy, zamiast patrzec obiektywnie i co za jakis czas znowu bedzie masa wpisow ze zasiegu nie maja, ze jak to tak mozna, jak operator chce cos ulepszyc rozbudowac cos to sie zaczynaja spory i klody. Bez przesady. Przeciez to dla nas nie dla nich jest ten maszt. On ma sluzyc uzytkownikom sieci a nie operatorowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne strasznie, maszt im przeszkadza. A jak wjezdzaja samochodami to juz nie i parkuja przed blokami... nie przeszkadza im ze mieszkaja w betonowych blokach naszpikowanymi niezlymi chemikaliami. Dziwni Ci w tym Lublinie... Przeciez to nie tylko dla nich ale i dla reszty ludzi dookola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gościu~ napisał:
co ty koles pieprzysz. tez mieszkam na porębie i mam full zasięg. moze masz jakis chiński telefon ze co zasiegu niełapie. idz ponarzekaj ze niemasz zasiegu, idz idz.. ;/
nie jestem zadnym kolesiem. moj telefon to motorola k1, a mąz ma simensa i tez ma problemy zasiegiem. i kazdy kto do nas przychodzi jakiegokolwiek tel. by nie mial tez narzeka. czy to bedzie nokia czy co innego. wiec nie wiem jaki wedlug ciebie jest dobry telefon. moze stacjonarny albo budka telefoniczna? moje okno wychodzi wprost na miejsce gdzie bedzie stal maszt. jak mam powod to narzekam. bedzie maszt to sie przeniose do ery i narzekac przestane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAtek napisał:
Dziwne strasznie, maszt im przeszkadza. A jak wjezdzaja samochodami to juz nie i parkuja przed blokami... nie przeszkadza im ze mieszkaja w betonowych blokach naszpikowanymi niezlymi chemikaliami. Dziwni Ci w tym Lublinie... Przeciez to nie tylko dla nich ale i dla reszty ludzi dookola.
czemu wrzucacie wszystkich ludzi do jednego worka? juz caly lublin zacofany! pare osob na osiedlu sie burzy a wszyscy juz glupi sa wedlug was. to nie fair. ja jestem z poreby i nie zamierzam protestowac i nic podpisywac! i jest nas wiecej! a przeciez mieszkam vis a vis tego miejsca w ktorym maszt ma stac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ktostam~ napisał:
nie jestem zadnym kolesiem. moj telefon to motorola k1, a mąz ma simensa i tez ma problemy zasiegiem. i kazdy kto do nas przychodzi jakiegokolwiek tel. by nie mial tez narzeka. czy to bedzie nokia czy co innego. wiec nie wiem jaki wedlug ciebie jest dobry telefon. moze stacjonarny albo budka telefoniczna? moje okno wychodzi wprost na miejsce gdzie bedzie stal maszt. jak mam powod to narzekam. bedzie maszt to sie przeniose do ery i narzekac przestane.
zapomnialam dodac, ze poreba wszak duza jest. ja tez mam zasieg poki jestem np pod stokrotka. ale mieszkam blisko torow i tam zasieg juz jest bardzo marniutki. widocznie ty mieszkasz w innym miejscu. teraz jak zbuduja maszt to bede miala full zasieg, bo blizej mieszkac sie chyba juz nie da. (oczywiscie jak przejde do ery).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ERA ma ludzi od komentowania tego typu artykułów, oczywiście na swoją korzyść. Eksperci WHO ostrzegają przed stawianiem masztów na terenach miejskich. We Francji takie maszty demontują, a na operatorów telefonii komórkowej, którzy ociągają się z demontażem nakładają niemałe kary finansowe. Jest internet, można wszystko łatwo sprawdzić. Jest też strona www.pubmed.com na której dostępne są artykuły naukowe w języku angielskim publikowane w liczących się czasopismach typu Lancet itd., mówiące o szkodliwości PEM. Kto dba o zdrowie swoje i swojej rodziny powinien zablokować budowę tego masztu. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL FREIBURSKI (FREIBURGER APELL) ogłoszony 9 października 2002 r. przez niemieckie Interdyscyplinarne Towarzystwo Ochrony Medycznej IGUMED (Interdisziplinäre Gesellschaft für Umweltmedizin e.V.), podpisany do chwili obecnej przez ponad 2000 lekarzy różnych specjalizacji - w tym również Polaków - a skierowany do decydentów na całym świecie, aby mając na uwadze dobro i zdrowie społeczne, podjęli działania w celu zmniejszenia wpływu elektrosmogu. Wprawdzie rzeczony apel jest rezultatem przede wszystkim coraz powszechniej obserwowanych skutków nieodpowiedzialnego, nadmiernego używania telefonów komórkowych, ale generalnie dotyczy ogólnie rozumianego elektrosmogu - niezależnie od jego źródeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli juz mowa o internecie i szukaniu czegos o PEM to tutaj jest masa tego i wcale nie sa niebezpieczne http://www.polaelektromagnetyczne.pl/ ludzie wg mnie po prostu boja sie technologii i inwestycji. Na swiecie nie ma takich problemow. W stanach w NY niekiedy nadajniki sa na hotelach, blokach nikt nic nie mowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzicz, dzicz po prostu dzicz... Ale cóż to tylko garstka osób z dużego osiedla. W każdym miejscu taki procent odszczepieńców się znajdzie. Pozdrowienia od normalnych z Poręby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni spałowac tych ludzi i skazać za opór. deb***i pełno wszedzie.... maszty są wszędzie, głupi telewizor promieniuje, komputer i nikt nie robi problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...