Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna o parking przy ul. Koryznowej

Utworzony przez Business owner, 1 września 2008 r. o 06:44 Powrót do artykułu
Zapewne w ramch "przyjazdnego panstwa" oddadza nieodplatnie ktoremus z kolesiow w wieczysta dzierzawe bo do przetargu nikt nie stanie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parodia, jakiś facet nie chce żeby miasto sprzedawało działkę, bo on nie będzie miał z czego żyć. Niech znajdzie sobie inną robotę. Umowa będzie dotrzymana. Przychodzi koniec 2009 roku, facet się pakuje i spada. Nie wiem skąd ta cała sensacja. Poza tym cały ten teren razem z dzierżawcą jest niebywale reprezentacyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt się nie martwił co będą robić pracownicy "Ursusa" i innych wielkich zakładów których już nie ma .Teraz spektakularne akcje radnych?Niech radni stworzą miejsca pracy w Lublinie a teren jeżeli jest inwestor sprzedać ale nie za takie pieniądze jak za poligon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Działkę chcemy wystawić na sprzedaż już teraz, bo musimy zarobić pieniądze zaplanowane w budżecie " - może naiwny jestem, ale zawsze wydawało mi się, że pieniądze się zarabia a nie wyprzedaje majątek. JA mogę kupić jak mają przekazać tak jak napisał przedmówca na kolesiów lub kościołowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...