Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna o przedszkole przy ul. Langiewicza

Utworzony przez gbr, 4 marca 2010 r. o 08:58 Powrót do artykułu
przedszkole zamykaja a ta mentownia klub arena dziala....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy bezmyśne podnoszenie cen :za energię,za wodę i ścieki,za bilety MPK,...........itd.Ratusz nie przewidział,że jak rusza lawina podwyżek to i w niego uderzy rykoszetem. Naukowcy do Was....-skoro jakaś księgowa wozi swoją pociechę na drugi koniec miasta to niby czemu wy nie możecie,zarabiacie tą średnią krajową więc stać was na to-maluszka w Toyotkę i pod Stary Las . Zaraz,zaraz -to przypadkiem nie wy pracownicy lubelskich uczelni desygnowaliście Janickiego,Wasilewskiego,Muchę i wielu innych spośród swoich na te urzędnicze stanowiska ?......Na przyszłość "NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ"(a nauczka wam się przyda).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre miejsce na knajpę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ja tam chodziłem ruszcie , a wykończe . UMCS też mi bliski ale tak , to może ... Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...