Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna sąsiadek na kurz i kamerę. W blokach na LSM

Utworzony przez Gość, 21 kwietnia 2012 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Typowe wieśniackie zachowanie, podrzucić śmieci sąsiadowi pod drzwi, lub trzepanie chodników przez balkon tak że cały ten syf leci sąsiadom mieszkającym niżej. Niektórzy to jednak powinni wrócić na wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Pani z kamerką Brawo, brawo! Oby więcej takich ludzi jak Pani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wiadomo na wsi nikt nie mieszka w piętrowych blokach. stąd nie wiem dlaczego to zachowanie jest "wieśniackie". moze raczej chamskie, bezczelne. wieśniackie nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Typowe wieśniackie zachowanie, podrzucić śmieci sąsiadowi pod drzwi, lub trzepanie chodników przez balkon tak że cały ten syf leci sąsiadom mieszkającym niżej. Niektórzy to jednak powinni wrócić na wieś.
Nie bronie tej pani ale porównywanie jej do wieśniaków to obraza ludzi na wsi.Większość ludzi na wsi ma większą kulturę osobistą niż bydło zmagazynowane w tych ciasnych klatkach dl szczurów i pisanie jakim jest się wielkim i mądrym mieszczuchem jest wylewaniem swoich kompleksów z powodu pochodzenia.80% mieszczuchów w lublinie to ludzie ze wsi co schamiali do spodu bo im się w dupach poprzewracało bo mieszka w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego brudasa to trzeba publicznie pokazać,niech się nauczy sprzątać ,a nie w głowie ganianie po sądach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, d... sąsiadowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawistny i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego s.. Mego brata sąsiada, tego wroga, tego gada. Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał marnie. Żeby miał AIDS, zabijaka, oto modlitwa Polaka."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Typowe wieśniackie zachowanie, podrzucić śmieci sąsiadowi pod drzwi, lub trzepanie chodników przez balkon tak że cały ten syf leci sąsiadom mieszkającym niżej. Niektórzy to jednak powinni wrócić na wieś.
masz jakieś problemy natury emocjonalnej?? dla mnie wiecej jest brudasów w mieście niż na wsi...ostatnio szedlem ul. lubartowską w niedziele z rana i nie "wdepnąć" w różnego rodzaju brudy było raczej niemożiwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo2 napisał:
80% mieszczuchów w lublinie to ludzie ze wsi co schamiali do spodu bo im się w dupach poprzewracało bo mieszka w mieście.
czyli jednak zgodzisz się że niektórzy to powinni wrócić na wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasacja przy takiej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...